Битола
                           
2954 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Спрат од куќа

Се продава спрат од куќа (приземје) со 3 соби,кујна, купатило,помошна...


37.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

18 јул 13:26Промовирано

HOTEL RIS za kazino ili starski dom

,🇲🇰👌 TOP💥 TOP LOKACIJA SE PRODAVA HOTEL RIS Vreden Kapital za u...


1 €
или предлог цена
09 авг 06:52Промовирано

Барам стан

Барам стан за изнајмување, по можност да е на приземје или прв спрат,...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00Промовирано

SE IZDAVA DUKAN DO RASCEKOR

Poveke detali na telefon 075222727


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 16:09Se iznajmuva opremen stan vo Bitola

Se iznajmuva opremen stan na ul. Mladinski Brigadi (nasproti Domot za...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 15:49KUKJA NA VLEZOT OD DIHOVO 1300MK

SE PRODAVA VIKEND KUKJA NA VLEZOT OD SELO DIHOVO KOE SE NAOGJA NA 780...


1 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

Денес 15:49Stan 58 m2

Se prodava stan namesten,58 m2,nasproti Vero Djambo vo Bitola,mozna e...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 15:28Деловен простор од 140м² во строг центар

Се издава деловен простор во строг центар- на семафорите Стара Болниц...


800 €
или предлог цена
Денес 15:16Нови станови на продажба во Битола - SunHill Square

🏢 Нови станови на продажба на ул. Широка во Битола. На само еден кил...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 15:15Se izdava KOMPLETNO RENOVIRAN Dukan vo blizina na JAVOR

Se izdava Kompletno renoviran dukan Dukanot e kompletno renoviran....


5.000 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 14:58Се издаваат апартмани и соби во Битола!

Апартманите се нови,удобни и модерно опремени. Секој апартман распол...


1 €
или предлог цена
Битола

Соби

Денес 14:47iznajmuvam deloven prostor

iznajmuvam deloven prostor nad Klinicka bolnica-Bitola, cena po dogov...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 14:30продавам кука со двор

Продавам кука ( П +1) со двор во Јени Маале, со засебен влез, приклуч...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 14:30SE PRODAVA KUKJA

SE PRODAVA KUKA SO 237 M2 STANBENA POVRSINA I 150M2 DVORNO MESTO. kU...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 14:17PRODAVAM DUKAN VO KLANICA NOV!!!

PRODAVAM RENOVIRAN DUKAN VO NASELBA KLANICA br.12 SO RESETKI NA IZLOG...


20.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 13:54Se izdava stan vo centarot na gradot

Се издава опремен апартман од 90 метри квадратни во строгиот центар н...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:28СЕ ИЗДАВА ЛУКСУЗНА КУЌА ЗА V.I.P ГОСТИ *ДЕЛЕГАТИ *БИЗНИСМЕНИ

-МАКСИМАЛНО ОПРЕМЕНА -ЛУКСУЗНО НАМЕСТЕНА -ЏАКУЗИ -САУНА -БАЗЕН СО ТОП...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:03TOP LUKSUZNA KUKJA SO LUKSUZEN ENTERIER DUKJANI, SPALNI SOBI

Kukjata se naogja na 2 min peshki do centarot na gradot na ul. Soluns...


200.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:03НОВ МОДЕРНО-ЛУКСУЗЕН НАМЕСТЕН СТАН - JUMBO

Станот е сосема нов - веднаш вселлив, со одличен мебел, кујна, купати...


135.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:03КУЌА НА 2 СПРАТА *ДВОР *ГАРАЖА *БЛИСКУ ДО КОРЗО *ТОП!

Продажната Цена од реалната проценка од агенцијата на куќата е околу ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:02SE PRODAVA STAN 66M2 STROG CENTAR - Agencija "Centar Mark"

Se prodava stan kaj Javor na 5ti kat. Poveke informacii vo Agencij...


38.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:02SE PRODAVA STAN + POTKROVLJE 160m2 VO CENTAR BITOLA - NOV

CENA - POMALKU OD 350EUR/m² SE PRODAVA RENOVIRAN STAN SO POTKROVLJ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
55.000 €
Битола

Станови

Денес 13:02СТАН * 66м² * Центар * Евтино * 4ti Kat * Север - Југ *

Се продава стан на 4ти кат по многу поволна цена. Повеќе информации ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:02SE PRODAVA KUKJA ¦ Agencija "Centar Mark" ¦ 070360520

HITNO! Krajna cena ~50.000 EUR Se prodava kukja Renovirana Fasada Nov...


49.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
50.000 €
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:02SE PRODAVA NAJUBAVATA KUKJA VO CENTAROT NA BITOLA

Kukjata e so mnogu cvrsta gradba na najdobroto mesto vo gradot. Za ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:01SE PRODAVA STAN - DUPLEX - VO FAZA NA RENOVIRANJE - EVTINO!

Se prodava stan, vo sostojba kako shto e na slikite i na videoto. Za ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:01SE PRODAVA GOLEMA KUKJA - MOZI ZAMENA ZA STAN

Hitno se prodava kukja, ili pak se zamenuva za pomal stan - so vasha ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:01SE PRODAVA STAN - 2020ta SO SO SUPERKVALITETNA GRADBA

Stanot e graden so vrvni i najkvalitetni materijali za maksimalna luk...


78.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:01SE IZDAVA 3 SOBEN NAMESTEN STAN KAJ VERO ZA KRATOK PRESTOJ

Se izdava stan kaj Vero - Pedagoshka bolnica *********ПРОДАВАТЕ, К...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:01SE IZDAVA STAN - ROYAL MODERN LUXURY - "Centar Mark"

Se izdava Luksuzen stan za Diplomati, Biznismeni ili stranci koi saka...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:01SE PRODAVA KUKJA PO POVOLNA CENA

Se prodava kukja *********ПРОДАВАТЕ, КУПУВАТЕ, ИЛИ ИЗДАВАТЕ НЕДВИ...


57.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:01SE PRODAVA KUKJA NA 2 MINUTI PESHKI DO CENTAR BITOLA

Se prodava kukja vo blizina na strog centar Bitola. Poglednete gi ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:01SE PRODAVA SPRAT OD KUKJA VO CENTAROT NA BITOLA - ZAMENA

SE PRODAVA KUKJA OD 86m2 SO DUKJAN OD 45m2 24m2 DVOR 8m2 VIZBA ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:01KUPUVANJE I PRODAZBA NA STANOVI I KUKJI - "CENTAR MARK"

Agencijata "Centar Mark" ima golema pobaruvachka od Stanovi i Kukji. ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:01SE PRODAVA KUKJA ILI SE MENUVA ZA STAN BRUSNICHKA NASELBA

Se prodava kukja ili se menuva za stan vo Brusnichka Naselba - shto p...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:01SE IZDAVA KUKJA VO CENTAROT NA BITOLA

Se izdava kompletno namestena kjkja na 1 sprat vo Centar na Bitola. ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00SE PRODAVA MESTO SO MARKICA ZA GRADBA NAD MUZICHKO UCHILISHT

VKUPNA POVRSHINA - 120m2 MARKICA ZA GRADBA STANBEN OBJEKT - 80m2 / P...


25.990 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00Se prodava plac vo Bitola

Se prodava plac vo Bitola, od 4565m2 Za podetalni informacii javete...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Se prodava plac Lavcanska Naselba Bitola

Se prodava plac Lavcanska Naselba Bitola od 1978m2 Za podetalni inf...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Se prodavaat placevi izmegu Magarevo i Bratindol

Se prodavaat placevi izmegu Magarevo i Bratindol, od 32.024 m2 za pot...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Барам стан

Барам стан за изнајмување, по можност да е на приземје или прв спрат,...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00Se prodava Vikend kukja so mesto 4.000m2

Lokacija: Na patot Bitola - Ohrid ..vo blizina na s.Rashtani.


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

Dukan vo pazarot

Dukanot e na dva sprata po 22 kvadrati Kompletno e renoviran Dolu...


57.000 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
62.000 €
Битола

Дуќани

Денес 12:58Страна 1 од 74

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам