Битола
                           
854 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava

Apartment


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

10 јун 13:27Промовирано

Apartment for rent stan za iznajmuvanje SHIROK SOKAK

Na 30metri od shirok sokak Se iznajmuva nov ureden stan na mirna lok...


10 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 18:25Se iznajmuva opremen stan vo Bitola

Se iznajmuva opremen stan na ul. Mladinski Brigadi (nasproti Domot za...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 16:55SE IZDAVA STAN STROG CENTAR (SIROK SOKAK)

SE IZDAVA STAN DVE SPALNI SOBI CELOSNO KLIMATIZIRAN (3 invert...


600 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 15:02СЕ ИЗДАВА СТАН ВО НАЈСТРОГ ЦЕНТАР - ЗГРАДА ГРОЗД

Станот е комотно опремен и е на прв спрат со лифт. Влезот на зградата...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 14:32Stan 100m2 350evra M2!!!!!!!!!!!!!

Stan 100m2 razraboten dukan30m2 Vizbi 30m2 garaza 15 M2 se po 350evra...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:53ИЗНАЈМУВАМ СТАН

Се изнајмува стан за странци комплетно наместен во куќа со посебен вл...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:25Се продаваат станови во градба - Soho Residence Bitola

Со гордост Ви го претставуваме станбениот објект Soho Residence во ст...


950 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:16Se izdava stan vo centarot na gradot

Се издава опремен апартман од 90 метри квадратни во строгиот центар н...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 11:03се издава стан

се издава комплетно реновиран стан во центаро на градо поточно кај т...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:31IZDAVAM STAN

Се издава на подолг период комплетно опремен стан ,на многу убава и м...


9.000 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:18Se izdava ekskluziven nov stan strog centar/New exclusive

Viber (00 389 75 234 388) SLOBODEN OD 20-Avgust-2022 ////////////...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 08:59SE IZDAVA ULTRA LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR NA BITOLA

SE IZDAVA NOV DOSEGA NEVSELEN LUKSUZEN STAN VO BITOLA NASPROTI EPINAL...


5 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 20:01Apartmani Kamen Most / Stone Bridge Apartments

Издаваме апартмани во срцето на градот Битола,одлична локација(Широк ...


25 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 19:23Se iznajmuva nov stan na shirok sokak korzo

Se iznajmuva nov ureden stan na 1 minuta (50 metri do shirok sokak) n...


5 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 18:19СТАН (поткровје) 61м2

Се продава стан (поткровје) 61 м2. на ул. Димче Лахчански - наспроти...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 18:19IZDAVAM STAN ZA STRANCI

IZDAVAM STAN ZA STRANCI LUKSUZNO OPREMEN STANOT IMA UBAVA DETSKA SOBA...


300 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 14:52SE IZDAVA STAN VO CENTAR NA BITOLA

***** SE IZDAVA ***** SLOBODEN OD 04.09.2022 VO STROG CENTAR NA BIT...


220 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 13:49LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR BITOLA

Se izdava stan so edna spalna so lift vo zgrada SEXERZADA so prekras...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 13:49СТАН КАЈ ВЕРО

Се издава стан за краток престој. Станот е комплетно опремен, реновир...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 13:48Стан во Џевахир

Се издава нов, луксузно уреден стан во Cevahir Sky City во блок А на ...


400 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 10:02АРМ, НОВОГРАДБА, ГОТОВИ ДО АВГУСТ, 2024

ВО АРМ, СТАНОВИ НА ПОЧЕТОК ОД ГРАДБА, ГОТОВИ ДО АВГУСТ, 2024 ГОДИНА, ...


840 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 09:51Нов стан 1кат 58+10 визба

Продавам нов јужен стан на 1кат 58м2 *850 еур+ визба10м2 или вкупно 5...


850 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 07:54Апартман-гарсоњера во центар во нова зграда-приземје

Се продава мала гарсоњера, апартман, во централно градско подрачје (с...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 05:49Iznajmuvam stanovi -2

Ima video nadzor, internet, i opremeni se po site standardi. Tel. br...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 00:08Купувам двособен стан

Купувам двособен стан од 50 м2 до 4 спрат во Карпош Битола или во цен...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

11 авг 17:41SE IZDAVA GARSONJERA GRATCETO PEJTON

28m2 garsonjera kompletno opemena vo gratceto pejton


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

11 авг 14:34КАЈ ОУ ТРИФУН ПАНОВСКИ СЕ ИЗДАВА НОВ ОПРЕМЕН СТАН

КАЈ ОУ ТРИФУН ПАНОВСКИ, СЕ ИЗДАВА ЗА 280 ЕВРА МЕСЕЧНО, (за подолг пер...


280 €
или предлог цена
Битола

Станови

11 авг 11:59ПОД ОУ Т.АНГЕЛЕВСКИ, СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН СТАН

ПОД ОУ ТОДОР АНГЕЛЕВСКИ, СЕ ИЗДАВА ОПРЕМЕН ТРОСОБЕН СТАН, НА 1 КАТ, С...


280 €
или предлог цена
Битола

Станови

11 авг 11:593-1013, НОВ ПАЗАР, МАНСАРДА, 80+6М2, БЕЗ ЛИФТ, ПАРКИНГ

3-1013, НОВ ПАЗАР, МАНСАРДА ОД 80М2 +ПРЕКРАСЕН БАЛКОН, КОМПЛЕТНО ГОТО...


56.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

11 авг 11:593-1019, ТРИАГОЛНИК, ОДРЖАН СТАН, 2КАТ, 2 СПАЛНИ

3-1019, ТРИАГОЛНИК, ОДРЖАН СТАН НА П+2 КАТА, КОРИСНА ПОВРШИНА ОД 59М...


44.500 €
или предлог цена
Битола

Станови

11 авг 11:58SE PRODAVA RECHISI NOV STAN - KARPOSH BITOLA

64m2 korisen prostor 2x3.5m² =7m2 Balkoni istok i sever 4m2 vizba...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

11 авг 11:31НОВ МОДЕРНО-ЛУКСУЗЕН НАМЕСТЕН СТАН - JUMBO

Станот е сосема нов - веднаш вселлив, со одличен мебел, кујна, купати...


135.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

11 авг 11:30NOV STAN 43m² 7m² ZATVOREN BALKON 12m² VIZBA TOP CENA

Se prodava nov stan vo Brusnichka naselba na 1vi sprat vo nova zgrada...


38.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

11 авг 11:30SE PRODAVA STAN 66M2 STROG CENTAR - Agencija "Centar Mark"

Se prodava stan kaj Javor na 5ti kat. Poveke informacii vo Agencij...


38.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

11 авг 11:30SE PRODAVA STAN + POTKROVLJE 160m2 VO CENTAR BITOLA - NOV

CENA - POMALKU OD 350EUR/m² SE PRODAVA RENOVIRAN STAN SO POTKROVLJ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
55.000 €
Битола

Станови

11 авг 11:30СТАН * 66м² * Центар * Евтино * 4ti Kat * Север - Југ *

Се продава стан на 4ти кат по многу поволна цена. Повеќе информации ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

11 авг 11:29SE PRODAVA STAN 66m² POTKROVLJE ***EVTINO!

PRODADENO - Agencija "Centar Mark" 070360520


32.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

11 авг 11:29SE PRODAVA STAN - DUPLEX - VO FAZA NA RENOVIRANJE - EVTINO!

Se prodava stan, vo sostojba kako shto e na slikite i na videoto. Za ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

11 авг 11:29SE PRODAVA STAN - 2020ta SO SO SUPERKVALITETNA GRADBA

Stanot e graden so vrvni i najkvalitetni materijali za maksimalna luk...


78.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

11 авг 11:29SE IZDAVA LUKSUZEN DIPLOMATSKI STAN STROG CENTAR

***IZDADEN!!!*** FULL OPREMEN 4 SOBI 3 SPALNI 2 KPATILA JAKUZI TV I...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

11 авг 11:29Страна 1 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам