Битола
                           
2941 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava kukja vo blizina na bolnicata Bitola

Se prodava kuka vo Nova Bitola vo blizina na bolnicata,vo mirna nasel...


103.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
106.000 €
Битола

Куќи / Вили

07 окт 17:45Промовирано

Se izdava

Apartment


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

10 јун 13:27Промовирано

Se prodava Kukja vo Centar Bitola

Се продава куќа во центарот на Битола на ул:Партизанска бр 15, во бли...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 01:55Промовирано

Prodavam mesto nize pole

Mestoto se naoga na glavniot pat pod vila Babin Zab Cena od m² 60eur...


55 €
или предлог цена
Денес 18:42SE PRODAVA KUKJA

SE PRODAVA KUKA SO 237 M2 STANBENA POVRSINA I 150M2 DVORNO MESTO. kU...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 18:32Куќа СТРОГ ЦЕНТАР - можна замена

Се продава куќа во строг центар, со чиста документација. Веднаш всели...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 18:17Se izdava KOMPLETNO RENOVIRAN Dukan vo blizina na JAVOR

Se izdava Kompletno renoviran dukan Dukanot e kompletno renoviran....


5.000 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 17:49Купувам двособен стан

Купувам двособен стан од 50 м2 до 4 спрат во Карпош Битола или во цен...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 17:41SE PRODAVA BAVCHA

Se prodava bavcha niva od 2650m2 na patot za PELISTER vo neposredna b...


1 €
или предлог цена
Денес 17:32  НОВ ОГЛАС

Se izdava stan vo centarot na gradot

Се издава опремен апартман од 90 метри квадратни во строгиот центар н...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 16:06Se Prodava NIVA od Sonistata

Се продава Нива Во атарот на Битола 072 71 2828 +38979397727вибер Б...


12 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
13 €
Денес 15:56SE PRODAVA KUKA ODLICNA ZA ZIVEENJE.

-KUKJATA E SO..DVA KATA **po 75m2. POTKROVJE-DVE GARAZI -PRIZEMJE -...


80.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 15:39SE PRODAVA MESTO SO STARA KUKA VO CENTAROT

Se prodava plac so markica i plateni komunali vo centarot na bitola, ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 15:38Se iznajmuva opremen stan vo Bitola

Se iznajmuva opremen stan na ul. Mladinski Brigadi (nasproti Domot za...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 15:15Se izdava dukjan vo Starata bitolska carsija

Dukjanot poseduva WC, vizba, tendi, alarm, itn.


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 15:13Dukan vo Obitel

Se izdava dukan vo obitel na prizemje od zadnata strana od 12m2 so po...


6.000 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 14:54PLAC-MESTO STRCIN NAD PREMIER

Prodavam urbaniziran plac so markica za gradba od 1000m2 vo Strcin na...


1 €
или предлог цена
Денес 14:42Kuka Bukovski Livadi

Prodavam kuka, naselba Bukovski Livadi. Cena po dogovor Info na 071/...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 14:42Gradezno Zemjiste Bukovski Livadi

Prodavam gradezno Zemjiste, naselba Bukovski Livadi. Cena po dogovor....


1 €
или предлог цена
Денес 14:42SE IZDAVA GARSONJERA GRATCETO PEJTON

28m2 garsonjera kompletno opemena vo gratceto pejton


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 14:34  НОВ ОГЛАС

ИЗНАЈМУВАМ СТАН

Се изнајмува стан за странци комплетно наместен во куќа со посебен вл...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 14:33ИЗНАЈМУВАМ КУЌА - СТАН

Се издава комплетно наместена куќа за странци, куќата се наоѓа во Цен...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 14:33KUKJA NA VLEZOT OD DIHOVO 1300MK

SE PRODAVA VIKEND KUKJA NA VLEZOT OD SELO DIHOVO KOE SE NAOGJA NA 780...


1 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

Денес 14:30VIKEND KUKJA VILA KRATOK PRESTOJ

Se izdava vikend kukja vila kratok prestoj na den mesec na samo 10...


1 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

Денес 14:23SE PRODAVA KUKA

Kukata ima 2 garazi so kujna i centralno parno na drva - toa e prizem...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 14:19  НОВ ОГЛАС

УПРАВНА ЗГРАДА ВО БИТОЛА

Деловен Простор - управна зграда (поранешно ЖИТО БИТОЛА АД БИТОЛА во ...


10.752.616 МКД
или предлог цена
Денес 13:45Vikendica vo Bistrica

Се продава куќа во Бистрица на 500 метри оддалеченост од кубурот на п...


1 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

Денес 13:42Градежно земјиште

Се продава градежно земјиште во Битола улица воден патот кон Грција ...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:01Се издава фабрика погодна за магацински и деловен простор

Фабриката Мокел располага со простор за изнајмување од 10.000 м2 сопс...


2 €
или предлог цена
Денес 13:00SOVRSENA NIVA OD SONISTATA

Се продава Нива Во атарот на Битола 072 71 2828 +38979397727вибер ...


12 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
13 €
Денес 13:00SE IZDAVA DUKAN DO RASCEKOR

Poveke detali na telefon 075222727


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 12:56  НОВ ОГЛАС

Се продава дел.простор 61м2со12м2 визба над болница

Се продава, деловен простор од 61м2 и 12м2 визба. Се наоѓа над болниц...


35.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 12:53НАД ЧИНАРОТ, КУЌА ЗА 2 ФАМИЛИИ СО ДВОР

К2081, НАД ЧИНАРОТ, КУЌА КОЈА СЕ СОСТОИ ОД 2 КАТА, СЕКОЈ КАТ ПО 68 М2...


55.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 12:00ИД,518, ЦЕНТАР, СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 100 М2

ИД 518, ЦЕНТАР, СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР, 100 М2 со 4 ПРОСТОРИИ, КУ...


400 €
или предлог цена
Денес 12:00КАЈ ОУ ТРИФУН ПАНОВСКИ СЕ ИЗДАВА НОВ ОПРЕМЕН СТАН

КАЈ ОУ ТРИФУН ПАНОВСКИ, СЕ ИЗДАВА ЗА 280 ЕВРА МЕСЕЧНО, (за подолг пер...


280 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 11:59ПОД ОУ Т.АНГЕЛЕВСКИ, СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН СТАН

ПОД ОУ ТОДОР АНГЕЛЕВСКИ, СЕ ИЗДАВА ОПРЕМЕН ТРОСОБЕН СТАН, НА 1 КАТ, С...


280 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 11:593-1013, НОВ ПАЗАР, МАНСАРДА, 80+6М2, БЕЗ ЛИФТ, ПАРКИНГ

3-1013, НОВ ПАЗАР, МАНСАРДА ОД 80М2 +ПРЕКРАСЕН БАЛКОН, КОМПЛЕТНО ГОТО...


56.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 11:59К2178, ОУ ТОДОР АНГЕЛЕВСКИ, КУЌА 166М2 И ДВОР 450 М2

К2178, ОУ ТОДОР АНГЕЛЕВСКИ, БЕЗ ПЛОЧИ, КУЌА КОЈА СЕ СОСТОИ ОД ПРИЗЕМ...


39.500 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 11:59Drven Pazar, kukja za renoviranje, 2 kata, garaza, dvor

К2190, ДРВЕН ПАЗАР, САМОСТОЈНА КУЌА ЗА РЕНОВИРАЊЕ, КОЈА СЕ СОСТОИ ОД ...


58.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 11:593-1019, ТРИАГОЛНИК, ОДРЖАН СТАН, 2КАТ, 2 СПАЛНИ

3-1019, ТРИАГОЛНИК, ОДРЖАН СТАН НА П+2 КАТА, КОРИСНА ПОВРШИНА ОД 59М...


44.500 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 11:58SE PRODAVA PLAC NA CRVENIK BRUSNICKO

Парцела 1004, на Црвеник, Брусничко, Битола, веднаш над ресторанот Чи...


15 €
или предлог цена
Денес 11:54NOVA KUKJA 190m2 SO DUKJAN 50m2 + DVOR 50m2

Se prodava kukja na 3 sprata Prizemje - 50m2 Dukjan 2 sprata po 70m...


130.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
135.000 €
Битола

Куќи / Вили

Денес 11:31SE PRODAVA RECHISI NOV STAN - KARPOSH BITOLA

64m2 korisen prostor 2x3.5m² =7m2 Balkoni istok i sever 4m2 vizba...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 11:31Страна 1 од 74

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам