Битола
                           
857 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Барам стан

Барам стан за изнајмување, по можност да е на приземје или прв спрат,...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Se izdava ekskluziven nov stan strog centar/New exclusive

Viber (00 389 75 234 388) ////////////////////////// Se izdava N...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:26Ednosoben STAN na 20 metri od hotel EPINAL

Se prodava stan na 20 metri od hotel Epinal opremen vo zgrada Jat na ...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:20IZDAVAM STAN

Се издава на подолг период комплетно опремен стан ,на многу убава и м...


9.000 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:02Se iznajmuva

Se iznajmuva stan vo centarot na Bitola (Pelagonka 2 ---- Stara bo...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 08:01Се продава Стан (поткровје)

Се продава поткровје во Битола на улица Прилепска накарши Пелагонка-1...


500 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 23:58SE IZDAVA STAN STROG CENTAR (SIROK SOKAK)

SE IZDAVA STAN DVE SPALNI SOBI CELOSNO KLIMATIZIRAN (3 invert...


600 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 22:153-1020, ЦЕНТАР, РЕНОВИРАН ОПРЕМЕН СТАН, 10 КАТ, ЛИФТ

3-1020, ЦЕНТАР, П+10 КАТ, РЕНОВИРАН, ОПРЕМЕН, МОДЕРЕН СТАН ВО ЗГРАДА...


59.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 18:43  НОВ ОГЛАС

KUPUVAM STAN VO BITOLA

KUPUVAM STAN VO BITOLA


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 18:15СТАН КАЈ ВЕРО

Се издава стан за краток престој. Станот е комплетно опремен, реновир...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 17:00Apartment for rent stan za iznajmuvanje SHIROK SOKAK

Na 30metri od shirok sokak Se iznajmuva nov ureden stan na mirna lok...


10 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 16:26VW TOUAREG 2.5 R5 zamena za stan vo Bitola

kupuvam stan do 30.000 eur, vrednosta na dzipot e okolu 9.000 +20.000...


29.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 14:21Se iznajmuva opremen stan vo Bitola

Se iznajmuva opremen stan na ul. Mladinski Brigadi (nasproti Domot za...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 13:38Барам стан

Барам стан за изнајмување, по можност да е на приземје или прв спрат,...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 13:00Се продаваат станови во градба - Soho Residence Bitola

Со гордост Ви го претставуваме станбениот објект Soho Residence во ст...


950 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 12:39LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR BITOLA

Se izdava stan so edna spalna so lift vo zgrada SEXERZADA so prekras...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 12:08SE IZDAVA STAN VO CENTAR NA BITOLA

***** SE IZDAVA ***** SLOBODEN OD 04.09.2022 VO STROG CENTAR NA BIT...


220 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 12:08СЕ ИЗДАВА СТАН ЗГРАДА,, ГРОЗД''

СЕ ИЗДАВА СТАН-ГАРСОНИЕРА, ВО СТРОГ ЦЕНТАР НА ГРАДОТ. СТАНОТ Е СВЕТОЛ...


8.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 11:33  НОВ ОГЛАС

Станови во градба - Х1 Новата приказна на BV Business Grou

Х1 – Новата приказна на BV Business Group Се продаваат станови на ат...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 10:14Х2 - За модерен и пријатен живот!

Х2 - За модерен и пријатен живот! Ви ја претставуваме следната од ни...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 10:14Купувам стан во Битола

Купувам стан во Битола до 50 м2. Информации на тел.: 077 521 546 То...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 09:50  НОВ ОГЛАС

Se prodava stan 87m2 vo Kasarna. SOHO

Se prodava stan 87m2 vo Kasarna Bitola (SOHO). Na visoko prizemje so ...


75.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 09:08ИЗНАЈМУВАМ СТАН

Се изнајмува стан за странци комплетно наместен во куќа со посебен вл...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 00:06Нов стан 1кат 58+10 визба

Продавам нов јужен стан на 1кат 58м2 *850 еур+ визба10м2 или вкупно 5...


850 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 00:03SE IZDAVAAT LUKSUZNI APARTMANI ZA STRANCI

Se izdavaat dva luksuzno opremeni apartmani za stranski posetiteli vo...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

15 авг 23:09stan vo agia triada

se prodava kompletno renoviran stan vo grcija. agia triada vednas ...


7 €
или предлог цена
Битола

Станови

15 авг 19:24Купувам двособен стан

Купувам двособен стан од 50 м2 до 4 спрат во Карпош Битола или во цен...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

15 авг 18:49Се издава стан во Касарната

Се издава стан само за странци! Број за контакт 071/323-582 Јасмина. ...


350 €
или предлог цена
Битола

Станови

15 авг 16:56СЕ ПРОДАВА СТАН 50 М2 СТРОГ ЦЕНТАР ДО ПАЗАРОТ

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО СТРОГ ЦЕНТАР ВЕДНАШ ДО ПАЗАРОТ. СТАНОТ Е НА П+5КАТ...


27.500 €
или предлог цена
Битола

Станови

15 авг 16:30СЕ ПРОДАВА НОВ НЕВСЕЛУВАН СТАН 50 М2

СЕ ПРОДАВА НОВ НЕВСЕЛУВАН СТАН НАД НОВА БИТОЛА СО ПОВРШИНА 50 М2. СТ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

15 авг 16:24НОВИ СТАНОВИ ВО ГРАДБА-ПОШИРОК ЦЕНТАР

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ ТРОСОБНИ И ЧЕТВОРОСОБНИ СТАНОВИ СО ПОВРШИНА ОД 92 ...


960 €
или предлог цена
Битола

Станови

15 авг 16:24Se izdava stan 078 435 314

Се издава двособен стан со два ходници, едно вц, кујна, трпезарија, д...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

15 авг 15:37Стан во Џевахир

Се издава нов, луксузно уреден стан во Cevahir Sky City во блок А на ...


400 €
или предлог цена
Битола

Станови

15 авг 13:52МАЛО СТАНЧЕ СИМПО

СЕ ПРОДАВА СТАН НА 5ти КАТ СО ПОВРШИНА ОД 34м2 И ВИЗБА ОД 7м2,СО МОЖН...


25.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

15 авг 12:49Купувам стан до 50 м2,

Купувам стан до 50 м2, Тел. 077 521 546 Томче


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

15 авг 12:33Stan 100m2 350evra M2!!!!!!!!!!!!!

Stan 100m2 razraboten dukan30m2 Vizbi 30m2 garaza 15 M2 se po 350evra...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

15 авг 12:08Se izdava

Stan


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

15 авг 11:31SE IZDAVA STAN DO PAZAROT

SE IZDAVA STAN ,RENOVIRAN,OPREMEN INFO TEL 075 408 920 sloboden o...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

15 авг 10:45Nov Stan 62 m2 vo Izgradba, Bitola

Odlicna lokacija- Ucilishte ,Park Sopstven Parking Vizba od 7 m2, T...


900 €
или предлог цена
Битола

Станови

15 авг 01:29SE IZDAVA TROSOBEN STAN

SE IZDAVA TROSOBEN STAN 80m2 NA PARTIZANSKA


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

14 авг 19:11SE IZDAVA TROSOBEN STAN ZA STUDENTI KAJ SIMPO

STANOT SE NAOGA NA UL.PARTIZANSKA SPROTI PRAVNIOT I BIOTEHNOLOSKIOT F...


11.000 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

14 авг 19:11Страна 1 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам