Неготино
                           
162 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Деловен простор , канцеларии во Индустриска зона Неготино

Се продаваат деловни простории , канцеларии во индустриска зона во Не...


1 €
или предлог цена
Денес 14:18Се продава дуќан на стара градска чаршија

Се продава дуќан 2спрата Страшо Пинџур бр.10 Неготино


1 €
или предлог цена
Неготино

Дуќани

Денес 13:00SE PRODAVA LOZJE ILI PLAC

se prodava lozje ili plac na krivinata od manastirot uste 300 m speem...


4 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

Денес 10:21Magacinski prostor 150 m2

Se izdava magacinski prostor so povrsina od 150m2. Ima i posebna pros...


1 €
или предлог цена
Неготино

Магацини

Вчера 11:27Се издава деловен простор

Се издава деловен простор на Индустриска бб во Неготино (Ресторант Ла...


1 €
или предлог цена
Неготино

Магацини

11 авг 14:37IZDAVAM MEREN PUNKT SO BAZDIRANA VAGA

Se iznajmuva meren punkt so bazdirana vaga za merenje na grozje i za...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Останато

11 авг 14:02Izdavam Hala

Izdavam hala vo blizina na termoelektranata vo Negotino.Halata e 1200...


По Договор
или предлог цена
11 авг 14:02Gradezno zemjiste idealno za investiranje

Urbanizirano gradezno neizgradeno zemjiste od 8035m2. Postoeckiot pl...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

11 авг 13:00Se prodava niva

Se prodava niva vo s.Kurija-Negotino,so povrsina od 6000 m/2,i kukick...


6.000 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

11 авг 09:00Dukan vo stokovnata

Se prodava dukan vo stokovnata kuka vo negotino 19 m2 po imoten list ...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Дуќани

11 авг 08:32SEMEJNA KUCA

4 sobi pretsoble kupatilo 2000 m2 dvorna povrsina kuka 97m2 so hidrof...


17.500 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
19.900 €
Неготино

Куќи / Вили

10 авг 19:40Куќа kuka

Se prodava kuka, so cist imoten list, informaci na 070-970-332 PETRE


34.000 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

09 авг 18:41Se prodava/izdava plac

Se prodava/izdava plac vo Negotino na ul. Industriska 540 m2 parcela ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

09 авг 13:43Куќа

Se prodava kukja vo Negotino so povrsina i raspored.Bruto stanbena po...


1 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

09 авг 13:39Se prodava plac nad manastirot

SE PRODAVA PLAC NAD MANASTIROT 300 METRI. NA SAMIOT PAT. POVR. 10,70...


3 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

09 авг 11:15BARAM GARAŽA ZA IZNAJMUVANJE

Baram garaža za iznajmuvanje vo nea bi stoele traktor i prskalica


1 €
или предлог цена
Неготино

Гаражи

09 авг 11:15120M2 DELOVEN PROSTOR

SE PRODAVA


600 €
или предлог цена
Неготино

Дуќани

07 авг 19:32Se prodava kuka vo tremnik

Се продава куќа на два спрата 75м2 и дворна површина од 555м2 (вкупно...


25.000 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

07 авг 00:07Лозје

Се продава лозје сорта каберне 4.2дек.и нива 1дек, Локација куријски...


4.300 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

06 авг 21:03Се продава

Се продава градежно неизградено земјиште во областа Бел камен , во бл...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

05 авг 23:28Се издава Дуќан во стоковна куќа

Се издава дуќан 33 квадрати во стоковна куќа на втори спрат. Дуќанот ...


5 МКД
или предлог цена
Неготино

Останато

04 авг 19:51Se izdava stan vo Negotino vo zgradata pozadi muzej

Се издава стан во Неготино на убава локација во зградата веднаш позад...


6.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Станови

04 авг 00:10SE IZDAVA DUKAN

SE IZDAVA DELOVEN OBJEKT DUKAN VO STARA GRADSKA CARSIJA 44M3 DO SERTA...


1 €
или предлог цена
Неготино

Дуќани

02 авг 14:36Se izdava dukan na gradski pazar vo Negotino

Se iznajmuva dukan na gradski pazar vo Negotino. ZA POVEKJE INFORMAC...


1 €
или предлог цена
Неготино

Дуќани

01 авг 15:44Ниви во С. Пепелиште

С Е П Р О Д А В А А Т Н И В И Se prodavaat nivi, niva vo selo Pe...


4 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

01 авг 11:38Ниви за фотоволтаици и производство на струја

Се продаваат 2 ниви во С. Пепелиште, Неготинско, еден од најсончевите...


4 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

01 авг 11:38Се продава градежно земјиште

Se prodava gradezno izgradeno zemjiste od 900 m2 so markica za gradba...


100 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

31 јул 23:27Се продава стан

Се продава стан во градска порта Површина 66м2 Распоред: - 2 спал...


650 €
или предлог цена
Неготино

Станови

31 јул 23:27Се продава деловен простор!

Се продава деловен простор на автобуската станица во Неготино со повр...


1 МКД
или предлог цена
30 јул 12:05Се продава спрат од куќа

Се продава спрат од куќа во Неготино, на ул. Даме Груев. Површина од ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

30 јул 10:41Se prodava lozje (smederevka i vranec)

Lozjeto e pod sistem za navodnuvanje kapka po kapka. Poveke informaci...


9.500 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

26 јул 17:21Se prodava lozje Rizling so sistem kap. po kap.

Se prodava lozje od sortata Rajski Rizling 5000 m² pod sisitem kapka ...


5.000 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

26 јул 17:20Niva vo Krivolak, Negotino so struja i voda.

Se prodava niva(plac) vo Krivolak Negotino do reka Vardar so cista fi...


15.000 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

24 јул 20:36Plac za separacija do reka vardar. Krivolak Negotino

Se prodava plac za separacija so cista firma, struja i voda. Napraven...


15.000 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

24 јул 20:36Метални контејнери 12 метра

Бродски контејнери 12 метра - Цена 6000 Eур по контејнер.


12.000 €
или предлог цена
19 јул 20:13СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР во Неготино

Се продава деловен простор во строг центар на Неготино ,спроти кафе б...


По Договор
или предлог цена
19 јул 15:18СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО НЕГОТИНО

Се продава куќа на влезот во Неготино,во непосредна близина на Полици...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

19 јул 15:17градежно земјиште со маркица за бензинска пумпа

се продава плац - градежно земјиште со маркица за бензинска пумпа во ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

15 јул 12:40Deloven prostor br.2 od 22m2 vo Stokovna kuca na 2ri sprat

Deloven prostor br.2 od 22m2 vo Stokovna kuca na 2ri sprat,vo top sos...


20.000 €
или предлог цена
11 јул 11:22Се продава деловен објект во КО Криволак

Имотен лист бр.536 за КО Криволак , КП 2517, адреса Криволак и тоа ха...


350.000 €
или предлог цена
11 јул 11:09Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам