Старо Нагоричане
                   
71 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVA ZEMJISTE POGODNO ZA VIKEND KUKJI

SE PRODAVA ZEMJISTE VO SELO STARO NAGORICANI POGODNO ZA IZGRADBA NA V...


1 МКД
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 16:55Се продава плац !!!

Се продава плац во градежен реон погоден за бизнис .Плацот е на самио...


По Договор
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 13:00Prodavam niva vo SNagoricane na300m od pat za banja Strnovac

Se prodava niva vo op. Staro Nagoricane na 300M od patot za banja Str...


275 МКД
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 10:20Prodavam niva vo S.Nagoricane na50m od pat za banja Strnovac

Se prodava niva vo op. Staro Nagoricane na 40~50M od patot za banja ...


220 МКД
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 10:20se prodavaat nivi vo Staro Nagoricani

Se prodavaat nivi i bavci vo selo Staro Nagoricani blizu banja Strnov...


По Договор
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

11 авг 09:37Kupuvam zemljiste, niva

Kupuvam niva vo Staro, Mlado Nagoricane ili Vojnik so pat i realna ce...


1 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

10 авг 19:57SE PRODAVA NIVA VO MLADO NAGORICANI

--3636m2 NIVA VO MLADO NAGORICANI --22m / 176m.. --So cist imot...


2 МКД
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

08 авг 15:39Prodavam plac (niva) vo s. Vojnik

Prodavam plac (niva) vo s. Vojnik. Placot e do pat - Vojnik - Klecovc...


12 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

06 авг 23:32Се продава плац !!!

Се продава плац на автопат Куманово -Крива Паланка село Војник.Плацот...


По Договор
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

05 авг 22:17СЕ ПРОДАВА НИВА 5655m2 ДО АСВАЛТЕН ПАТ

СЕ ПРОДАВА НИВА 5655m2 НА ПАТ ОД НИКУЉАНЕ КОН ЧЕЛОПЕК ДО САМИОТ АСВАЛ...


2 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

05 авг 15:47kupuvam mesto vo rasin dol ili rid ili okolina na strnovac

kupuvam mesto vo rasin dol ili rid moze okolina na strnovac od 350 do...


93 МКД
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

05 авг 08:58Се продава плац во Кокино

Се продава плац во Кокино од 40 000м2 погодно за викенд населби или п...


По Договор
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

02 авг 22:32Se prodavaat nivi vo mlado nagoricane

Se prodavaat nivi vo mlado nagoricane mala poganci so broj na imoten ...


3 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

30 јул 11:49Се продава плац !!!

Се продава плац во село Војник од 9006 м ,погоден за бизнис или остан...


По Договор
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

30 јул 10:49Prodavame dve nivi

Se prodavaat dve nivi edna do druga so vkupna povrsina od 2714 m2. Ni...


1 МКД
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

10 јул 20:41Се продава нива до р.Пчиња и Св.Јован Богослов

Се продава нива во с.Стрезовце до река Пчиња и Манастир Јован Богосло...


1 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

23 јун 19:39Plac niva za vikendica vo s. Celopek,Kumanovo

Se prodava plac vo selo Celopek Kumanovsko na patot prema Pelince kaj...


7 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

23 јун 12:23Se prodava niva

Se prodava niva, so izlez na asfaltiraniot pat za Zebarnjak i spored...


По Договор
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

11 јун 17:39Се продаваат ниви

Се продаваат ниви во с.Мл.Нагоричане и атар с.Војник Цена по догово...


1 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

02 јун 20:34Се продава објект и плац во Пелинце

⚠️ Се продава имот во Пелинце. (1400m2 Градежно изградено земјиште и ...


1 МКД
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

07 мај 13:03Niva 1370m2

Prodavam niva na strnovecki pat s Dragomance pogodna e za vikendica i...


1 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

30 апр 21:01Se prodava lozje i niva

Se prodava lozje niva 3960m2 so okolu 500 lozovi nasadi. Mesto Crkv...


3 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

22 апр 17:23Se prodava lozje-niva 3960m2

Se prodava lozje niva 3960m2 so okolu 500 lozovi nasadi. Mesto Crkv...


3 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

22 апр 17:19SE PRODAVAAT 2 NIVI VO MLADO NAGORICANE

EDNA NIVA VO MESTO STAR BUNAR - 3700 m2 /// EDNA NIVA VO MESTO POD P...


2 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

13 апр 17:36Plac za vikend kuka

Se prodava Niva vo s. Vojnik vednas do reka Pcinja. Imoten lis. 1...


5 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

12 апр 22:47Prodavam zemja (nivi)

Vo s.Strnovac i s. Makres Kumanovsko -- 10 555 m2 x 1 evro 300m od ...


1 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

11 апр 22:58Se prodava nivi vo selo koince Kumanovo

Se prodava nivi vo selo Koince kumanovsko 15000 m se naodja vo selo ...


120 МКД
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

28 мар 20:23Kupuvam niva zemja okolina kumanovo

Kupuvam niva, zemjodelsko zemjiste okolina na kumanovo Dragomance be...


1 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

16 мар 14:07Plac posumen vo Kumanovo s.Strezovci vo vikend nas do reka

Prodavam Plac posumen so drva vo Kumanovo s.Strezovci vo vikend nas.d...


По Договор
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

13 фев 10:55Se prodava plac vo s.Dragomance

Se prodava plac vo s Dragomance, povekje informacii na viber 00467073...


9.500 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

02 фев 17:22Niva od 3000m2 vo Mlado Nagoricane

Se prodava niva od 3000m2 vo Mlado Nagoricane (potocno karsi mala Dzi...


2 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

22 јан 19:34Plac vo s.Dragomance

Se prodava plac vo selo Dragomance. KP 150,151,152. Cena po dogovor.


По Договор
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

18 дек 19:22Prodavam DVE nivi vo s. Makres Kumanovo

Opstina staro Nagoricane s. Makres Ednata e 10.555 m2 drugata e 8303...


1 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

08 дек 14:46NIVI VO BLIINA NA ETNO SELO I ORANZERII MLADO NAGORIINO

SE PRODAVAAT DVE NIVI VO BLIZINA NA ETNO SELO I ORANZERII. EDNATA NI...


35 МКД
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

19 ное 14:48Niva za vikendica Staro Nagoricane Strnovac Dragomance

Se prodava niva 2300m3 do pat za banja strnovac Staro Nagoricane Dra...


1 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

16 ное 09:54Продавам нива/плац во Старо Нагоричане

Продавам земјиште во Старо нагоричане во близина на центарот на селот...


1 МКД
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

15 ное 20:39Продавам нива/плац во Старо Нагоричане

Се продава нива во Старо Нагоричане, со квадратура од 4500м2, лоциран...


1 МКД
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

15 ное 20:39Prodavam niva vo opstina Staro Nagoricane

Prodavam niva/plac vo Staro Nagoricane locirana vednas do asfalt/glav...


1 МКД
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

15 ное 20:39СЕ ПРОДАВА НИВА ВО С.МЛАДО НАГОРИЧАНЕ, КУМАНОВО

Се продава нива, користена за жито, околу 3000м2 близу до автопат и ...


150 МКД
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

30 окт 19:18Se prodava plac vo dragomance

Se prodava plac vo dragomance 1000m2 odlicna okacija Cena po dogov...


По Договор
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

19 окт 12:01Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам