197 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung Watch 3 odlicna sostojba

Prodavam Samsung watch 3 smartwatch full pakovanje vo odlicna sostojba


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
Денес 13:48Apple iPhone 8 64gb super socuvan bez grepka

Apple iPhone 8 64gb super socuvan bez grepka kompletno ispraven bater...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
Денес 12:24Motorola One Macro 4gb ram 64gb memorija

Motorola One Macro 4gb ram 64gb memorija socuvan ispraven bez maana. ...


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
Денес 12:24Xiaomi Note 8 Pro

Se prodava smartfonot odlicno socuvan bez tragi na koristenje ima fin...


10.500 МКД
или предлог цена
Денес 12:21  НОВ ОГЛАС

iPhone 12 Mini 128gb-Neverlock

Telefonot e kako nov,batery health 92%,raboti ma site karti ima uste ...


450 €
или предлог цена
Денес 11:33Se prodava Iphone X

Dobro socuvan


200 €
или предлог цена
Денес 09:25Samsung S9 PLUS

Za poveke info na viber 072 762 763


8.500 МКД
или предлог цена
Денес 01:30Huawei p40 pro

Huawei p40 pro 5G 8/256GB - Odlicno socuvan-nikogas ne e otvaran i se...


370 €
или предлог цена
Денес 00:00  НОВ ОГЛАС

Samsung galaxy

Samsung galaxy 4s 2019god


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:44Redmi 9A 3/32 Staklo

Telefonot e kako nov,raboti na site karti,sleduva so kutija i polnac....


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:17  НОВ ОГЛАС

Samsung A22 5G 4/64

Telefonit e kako nov,bez grepka koristen mn malce,raboti na site kart...


9.000 МКД
или предлог цена
26 јун 20:44iPhone SE 2020 64 GB-Neverlock

Se prodava iPhone SE 2020 64gb,celosno ispraven,battery Health 85%,ra...


10.000 МКД
или предлог цена
26 јун 20:42Nokia Sony Alkatel Lg Samsung

Od site ima po tri parcinja,site se ispravni… Moze zamena za nekoj p...


15 €
или предлог цена
26 јун 19:06Samsung Galaxy S20+ (Plus)

Kako nov !!! Raboti na site mrezi Sleduva so org.fast polnac


380 €
или предлог цена
26 јун 15:45IPhone 11 Pro Max 256GB

Se prodava iphone 11 pro max 256GB Full Pack kupen od Telekom, telefo...


520 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
540 €
26 јун 11:38Blackview X2

Odlicno socuvan kako nov.Kupen od Setec sleduva so kutija,polnac bate...


1.600 МКД
или предлог цена
26 јун 11:23Samsung Galaxy S21 Plus 5G

Kako nov, sledi so polnac.


560 €
или предлог цена
25 јун 19:23Samsung Galaxy S21 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 12 meseci.


500 €
или предлог цена
25 јун 19:22Samsung Galaxy S20 Plus

Kako nov, sledi so polnac.


420 €
или предлог цена
25 јун 19:22Samsung Galaxy S20 FE

Kako nov, sledi vo kompletno pakuvanje i garancija 12 meseci od Green...


320 €
или предлог цена
25 јун 19:21Samsung Galaxy S10 Plus

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


300 €
или предлог цена
25 јун 19:21Samsung Galaxy Note 10

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


330 €
или предлог цена
25 јун 19:21Samsung Galaxy A72

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


17.000 МКД
или предлог цена
25 јун 19:20Samsung Galaxy A53 5G, nov

Koristen samo 2 dena, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 24 me...


310 €
или предлог цена
25 јун 19:20Samsung Galaxy A52s 5G

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 21 mes...


15.500 МКД
или предлог цена
25 јун 19:20Samsung Galaxy A32, nov

Nov, neotpakuvan, garancija 24 meseci od Telekom operator.


13.500 МКД
или предлог цена
25 јун 19:19Motorola Edge

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac.


13.500 МКД
или предлог цена
25 јун 19:19Huawei P40 5G 8/128

Podobrata verzija so 8GB RAM, kako nov, sledi so polnac.


320 €
или предлог цена
25 јун 19:18Huawei P30 Pro 8/256

Najdobrata verzija so 8GB RAM i 256GB vnatresna memorija, vo odlicna ...


300 €
или предлог цена
25 јун 19:18iPhone XS Max 64GB

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje.


350 €
или предлог цена
25 јун 19:17iPhone 6S Plus 32GB

Vo odlicna sostojba, se e original, sledi so polnac.


6.500 МКД
или предлог цена
25 јун 19:14Nokia,Samsung,Siemens,Emporia

Site telefoni se ispravni.Nekoi od starite nokii se bez baterii no is...


1 €
или предлог цена
25 јун 17:54Iphone 7 32gb

Telefonot e vo odlicna sostojba, sleduva so polnac, staklena folija i...


6.500 МКД
или предлог цена
25 јун 08:07Huawei P Smart 2021 128gb socuvan bez grepka

Huawei P Smart 2021 128gb socuvan bez grepka isto kako nov. Kompletn...


6.500 МКД
или предлог цена
23 јун 22:41iPhone X 64gb -Neverlock

iPhone X 64gb,raboti na site karti celosno ispraven,batery health 91%...


240 €
или предлог цена
23 јун 20:54Samsung A70 6/128 Blue

Telefonot e socuvan,raboti na site karti,celosno ispraven,sleduva so ...


8.500 МКД
или предлог цена
23 јун 20:54Samsung A22 4/64-Full Pack od Vip

Telefonot e koristen eden mesec,bez grepka kako nov,raboti na site ka...


9.500 МКД
или предлог цена
23 јун 20:54Samsung A41 Full Pack

Telefonot e bez grepka,raboti na site karti,sleduva so kutija polnac....


7.500 МКД
или предлог цена
23 јун 20:54SAMSUNG Galaxy A21s

raboti na site mrezi - polnac


120 €
или предлог цена
23 јун 09:32HUAWEI P40 Pro

internacionalna garancija so 30.08.2022 Kako Nov!!! Kompletno paku...


390 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
420 €
23 јун 08:26Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам