149 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung s9+

Telefonot e dobro ocuvan,160eu bez zameni 078279268


160 €
или предлог цена
19 сеп 13:18Samsung galaxy

Samsung galaxy 4s 2019god


3.500 МКД
или предлог цена
19 сеп 08:29Samsung A10 Neverlock

Telefonot raboti na site karti,celosno ispraven,samo ima edna linija ...


4.000 МКД
или предлог цена
18 сеп 19:01Samsung s20 plus s 20 full pack

Se prodava samsung s20 plus so garancija full pack Telefonot e kako ...


450 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
500 €
18 сеп 18:12Asus Zenfon 2

Koristen bez ostetuvanja,komplet so kutija.


3.500 МКД
или предлог цена
16 сеп 19:13iPhone 12 Mini 64GB

Kako nov, sledi so polnac. PRODADEN ...


430 €
или предлог цена
16 сеп 10:19Samsung Galaxy S20

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


320 €
или предлог цена
16 сеп 10:18Xiaomi Mi Note 10 Lite

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac.


170 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
180 €
13 сеп 11:03Samsung Galaxy A33 5G Nov

Se prodava Samsung Galaxy A33 5G nov neuklucen , kupen na 25.08.2022 ...


19.000 МКД
или предлог цена
08 сеп 14:30Sony Ericsson K 750i

Prv sopstvenik telefonot raboti besprekorno sekoe kopce i dzojstik mu...


1.500 МКД
или предлог цена
07 сеп 13:56Samsun z fold 2

Samsung Z Fold 2 Malku puknat na kosh i mala pojava na linija na ist...


По Договор
или предлог цена
07 сеп 07:21ALCATEL OT-209 MALKU KORISTEN

Prodavam alcatel vo odlicna sostojba baterija drzi 1 nedela ima lesno...


800 МКД
или предлог цена
05 сеп 13:39Sony Ericsson T610

Prodavam Sony Ericsson T610 vo besprekorna sostojba celosno funkciona...


1.000 МКД
или предлог цена
04 сеп 19:44SONY ERICSSON K800i

Prodavam dva mobilni sony ericsson edniot e potpolno ispraven jas sum...


1.500 МКД
или предлог цена
04 сеп 16:10Xiaomi Redmi Note 10 Pro

Nov neotpakuvan, pred dve nedeli zemen od A1 pod garancija 2god.


11.000 МКД
или предлог цена
02 сеп 12:03Huawei Nova 9 SE

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 23 meseci.


250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
260 €
02 сеп 11:31Huawei P40 Pro 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


380 €
или предлог цена
01 сеп 11:27Samsung Galaxy S10 Plus

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


280 €
или предлог цена
01 сеп 11:26Xiaomi Mi 9

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


200 €
или предлог цена
01 сеп 11:25Motorola G22

Se prodava motorola g22 kupen od neptun koristen samo dve nedeli, crn...


8.000 €
или предлог цена
31 авг 17:33iPhone 12 pro gold ot CH

iPhone 12 Pro gold ot shvajcarija 128 gb


680 €
или предлог цена
28 авг 10:30Iphone 6s 128gb ko nov 1 mesec koristen

Iphone 6s silver128gb eden mesec koristen ko nov bes 1 tocka so kutia...


120 €
или предлог цена
17 авг 00:17iphone 7 so 128 gb ot ch

iphone 7 so 128 gb ot shvajcarija


100 €
или предлог цена
17 авг 00:17Samsung core2

Zvucnikot za slusanje ne raboti drugo sve ispravno


800 МКД
или предлог цена
09 авг 17:58Htc

Ispraven so mala puknatina neprimetna mikrofonceto ne raboti


800 МКД
или предлог цена
01 авг 21:39Blackwiev a7

Ispraven puknat ekran mikeofonceto ne raboti


800 МКД
или предлог цена
01 авг 21:38Zopo p35

Srsen tac pola faca pola ne


800 МКД
или предлог цена
01 авг 21:38Gigaset

Ekranot sam raboti si uklucuva amplikacii


600 МКД
или предлог цена
01 авг 21:36Samsung S9 PLUS

Za poveke info na viber 072 762 763


8.500 МКД
или предлог цена
28 јун 01:30iPhone 6 64GB iCloud bypassed

iPhone 6 64GB icloud bypassed - Батерија нова на 100% - Нов екран Ра...


1.400 МКД
или предлог цена
15 јун 02:53Display комплет со Touch и батерија за Lenovo A7-50 A3500

Display комплет со Touch Display flat Батерија Рамка и заден капак Sp...


700 МКД
или предлог цена
12 јун 23:03Display / Екран за iPad 10.2" 7th/8th/9th Gen

Display / Екран за iPad 10.2" 2019 7th Gen A2197 A2200 2020 8th Gen A...


1.600 МКД
или предлог цена
12 јун 22:55Нов Екран / Display за LG K4 2017 X230 комплет со рамка

Нов Екран / Display за LG K4 2017 X230 комплет со рамка 500ден


500 МКД
или предлог цена
11 јун 18:38Lumia 535 1/8GB

Lumia 535 отклучена на сите мрежи 1GB RAM 8GB меморија 1000ден


1.001 МКД
или предлог цена
11 јун 18:38Nokia e 72 kako nova made in finland

Nokia e 72 kako nova made in finland


60 €
или предлог цена
09 јун 17:20iPhone se 2 so iCloud ot

iPhone se 2 zaklucen na iCloud ot shvajcarija


80 €
или предлог цена
09 јун 17:19A1 Alpha 20

A1 Alpha 20 odlicno socuvan raboti na site mrezi doajga so zastitna m...


5.500 МКД
или предлог цена
26 апр 14:31Nov !!!

Kompletno pakuvanje Garancija Nekoristen


2.000 МКД
или предлог цена
11 апр 00:13Honor 9X

Se prodava honor 9x uste pod garancija kupen pred 1 god vo A1 so skrs...


99 €
или предлог цена
06 апр 19:00Telefon

Telefonot e nov i ne e koristen, garancija edna godina. Baterija drzi...


1.200 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 МКД
08 мар 20:59Страна 2 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам