153 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Huawei P30 128GB

Huawei P30 128GB kupen i donesen od Holandija. So polnac i orginalnat...


190 €
или предлог цена
Денес 11:23Iphone Xs 64 Gold Full pack

Telefonot e kako nov,nema menato nisto,ne cepkan ne otvaran,full pack...


300 €
или предлог цена
Денес 07:29  НОВ ОГЛАС

Samsung A7 2018 4/64 Full pack

Se prodava Samsung A7 2018,raboti na site karti,sleduva so celosno pa...


5.500 МКД
или предлог цена
Денес 01:07  НОВ ОГЛАС

Se prodava samsung s20

Telefonot e bez grebnatini koristen e od zenska osoba koristen e edna...


19.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:56Iphone XS

Tell e perfekten nema nikakva zabelseka 256 GB ROSEGOLD


300 €
или предлог цена
Вчера 17:44Samsung s8

Се продава Samsung s8 во перфектна состојба без грепка како нов


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
Вчера 16:48Nokia,Samsung,Siemens,Emporia

Site telefoni se ispravni.Nekoi od starite nokii se bez baterii no is...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:09Samsung Galaxy A33 5G, nov

Novi, neotpakuvani, garancija 24 meseci.


270 €
или предлог цена
Вчера 13:17iPhone 12 Mini 64GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 9 meseci.


480 €
или предлог цена
Вчера 13:11Samsung Galaxy S9 Plus

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac.


180 €
или предлог цена
Вчера 13:08Apple iPhone 12 256gb super sostojba

Apple iPhone 12 256gb super sostojba dobro socuvan kompletno isprave...


530 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
540 €
Вчера 11:35°° HUAWEI P50 Pro °°

kako NOV (bez grepka) kompletno pakuvanje garancija od TELEKOM do 1...


720 €
или предлог цена
14 авг 12:47SAMSUNG Galaxy A52s 5G (NOV)

NOV Raboti na site mrezi Sleduva so polnac


250 €
или предлог цена
14 авг 12:47Samsung A22 5G 24 mes Garancija Vip

Telefonot e zemen na 5.08 od vip so 24 meseci garancija,raboti na sit...


9.000 МКД
или предлог цена
14 авг 12:33SAMSUNG A13 NOV

Samsung Nov vo kutija


1 €
или предлог цена
13 авг 19:37Xiaomi Mi 11 8gb so 256gb full pack socuvan

Xiaomi Mi 11 8gb so 256gb full pack socuvan bez grepka flagship telef...


440 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
450 €
13 авг 11:28Vivo iQoo Z1 full pack bez grepka 6gb so 128gb

Vivo iQoo Z1 so 144hz HDR10 ekran, ram 6gb i memorija 128gb. Kompletn...


160 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
170 €
13 авг 10:10Motorola One Macro 4gb ram 64gb memorija

Motorola One Macro 4gb ram 64gb memorija malku puknato staklo ne smet...


3.500 МКД
или предлог цена
13 авг 10:07Motorola G9 Plus 128gb full pack bez grepka

Motorola G9 Plus 128gb full pack bez grepka kompletno ispraven super ...


7.500 МКД
или предлог цена
13 авг 10:03Nokia Sony Alkatel Lg Samsung

Od site ima po tri parcinja,site se ispravni… Moze zamena za nekoj p...


15 €
или предлог цена
12 авг 11:09Samsung galaxy

Samsung galaxy 4s 2019god


3.500 МКД
или предлог цена
10 авг 14:34samsung a03s

prodavam samsung a03s malce koristen bez niedna grepka .so orginal pa...


6.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.200 МКД
10 авг 10:42Motorola g9+

Komplet so kutija


7.500 МКД
или предлог цена
09 авг 17:58Samsung core2

Zvucnikot za slusanje ne raboti drugo sve ispravno


800 МКД
или предлог цена
09 авг 17:58Xiomi a2

Ispraven doagja so maska


2.500 МКД
или предлог цена
09 авг 17:57Wikoy62

Ispraven baterija top 2500 fiksno


2.500 МКД
или предлог цена
09 авг 17:57Redmi note9s

Bombona bez grepka so zaztita na ekran maska pod garancija odi komple...


8.000 €
или предлог цена
09 авг 17:57Honor 50 5G

Kako nov, koristen 1 nedela, sledi vo kompletno pakuvanje i garancija...


300 €
или предлог цена
09 авг 15:46Xiaomi 11T 5G

Kako nov, sledi so polnac.


300 €
или предлог цена
09 авг 15:43Xiaomi Note 8 Pro

Se prodava smartfonot odlicno socuvan bez tragi na koristenje ima fin...


9.500 МКД
или предлог цена
08 авг 12:21Huawei Nova 5T

Kako nov, sledi so polnac.


160 €
или предлог цена
04 авг 15:09One Plus 8T kako nov 12gb ram

One plus 8T ot shvajcarija kako nov bed ni edna grepka nigde 12 gb ra...


320 €
или предлог цена
03 авг 11:39iPhone XR 64GB

Kako nov, sledi so polnac.


250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
260 €
03 авг 11:05iPhone 12 Pro 256GB

Vo odlicna sostojba, sledi vo kompletno pakuvanje.


750 €
или предлог цена
03 авг 11:05Honor 50 Lite

Kako nov, sledi vo kompletno pakuvanje.


150 €
или предлог цена
03 авг 11:04Huawei P20 Pro

Vo odlicna sostojba, sledi vo kompletno pakuvanje.


150 €
или предлог цена
03 авг 11:01Huawei P30

Vo odlicna sostojba, sledat vo kompletno pakuvanje.


180 €
или предлог цена
03 авг 11:01Huawei P40 5G 8/128

Podobrata verzija so 8GB RAM, kako nov, sledi so polnac.


300 €
или предлог цена
03 авг 11:01Samsung Galaxy A72

1. Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 8 meseci od Te...


280 €
или предлог цена
03 авг 11:00Samsung Galaxy S10 Plus

Kako novi, sledat vo originalno pakuvanje.


280 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
300 €
03 авг 11:00Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам