Кавадарци
                   
3038 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam Bmw 320d E90 163 ks vo odlicna sostojba

Kolata e zacuvana maksimalno bez grepka ,zimski gumi solidni ,parking...


5.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

16 авг 14:00Промовирано

Mercedes Benz C200 CDI

MERCEDES C 200CDI 136 KS - GREACI NA PREDNI SEDISTA - KLIMATRONIK D...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

30 јун 10:18Промовирано

Mondeo 2.0 plin atest. Full klimatronik

Mondeoto e maksimalno zacivano, Bez gram korozija. Kupeno vo Mida so ...


4.100 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

13 авг 13:03Промовирано

Guma 205 55 15

Se prodava nova guba


1.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 23:23Gumi 18ka

Novi


1.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 23:234 Bandashi

Se prodavaat 4ri


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 23:23Citroen c4 grand picasso 2.0hdi automatic

-full oprema-ekskluzive paket -7 sedishta -registrirana -novi gumi...


4.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 23:22Menuvac za Megan III 1.9 DCI 2010

Se prodava vo odlicna sostojba menuvac za Renault Megane III Grandtou...


400 €
или предлог цена
Вчера 23:10Сет дихтунзи

Се продава комплетен сет дихтунзи за цел мотор за Застава и Фиат 1300.


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:10H7 led lambi, specijalni za farovi so lupi

Novi led lambi tip H7 nameneti za kratko svetlo (vo opis specijalno d...


1.800 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.900 МКД
Вчера 21:22Pasat 1.6 mpi benzin/plin atest-full ekstra

Пасат бензин/плин со атест. 2008 год. Сервисирана: сменети-компле...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 20:39WV TUAREG 4x4 2.5 175KS.

Se prodava touareg ekstra servisiran sekogas vo ovlasten servis start...


10.450 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 19:32WV Golf4 benzin 1.6cc. Mozna e i zamena

Golfot e vo odlicna sostojba. Registriran e cela godina so zelen kart...


1.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.950 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 19:10Poluprikolka kogel platforma / kontinjerka

Ima moznost za dva mali, eden golem i eden mal kontejner


2.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Вчера 18:39Poluprikolka kiper SCHMITZ moze zamena za poluprikolka cerad

Kiper 2006 godina 24m3 Dobri gumi Registrirana i zelen karton Mo...


11.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Приколки

Вчера 18:39Scania 124 400

Scania 400ks 1999 godina euro2 Registrirana do 4-2023


4.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Вчера 18:39Bmw 520d 177ks - 07

BMW 520d 177ks 2007/08 Vo odlicna sostojba Smeneto ulie I site fil...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 18:35Aluminiumski bandasi so gumi 16ki

Se prodavaat Aluminiumski bandasi so gumi 16ki za Mercedes E Class, 4...


Вчера 18:10Rezervna guma tenka za VW, GOLF,AUDI,PASSAT,SEAT “16” 5x112

Rezervna guma tenka za VW, GOLF AUDI PASSAT SEAT “16” 5x112 komplet s...


100 €
или предлог цена
Вчера 17:47  НОВ ОГЛАС

***Dzip Ssang Yong Action 2.0 xDi***

Se prodava dzip vo odlicna sostojba. Menjac i motor od mercedes So ...


5.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.800 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 17:36Delovi za mercedes i servis

Delovi za mercedes Kavadarci 070 356 846 076 929 988


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 17:25  НОВ ОГЛАС

Se prodava Audi A6(3.0 quatro) 2007 godina

Se prodava Audi A6 S-line(3.0 quatro). Proizvedeno 2007 godina so pom...


4.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 17:05PEUGEOT (PEZO) 206 1.4 BENZIN 2003 GOD ZA DELOVI

Se prodava Pezo 206 1.4 benzin 2003 god za delovi. Za povekje inform...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 16:48FIAT PUNTO 1.9 JTD 2000 GODINA ZA DELOVI

Se prodava Fiat punto 1.9 jtd 2000 god za delovi. Za povekje informa...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 16:47AUDI A3 1.8 BENZIN, 1997 GOD. NA DELOVI

Se prodava Audi A3, 1.8, benzin, proizvedeno 1997 godina za delovi. ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 16:47NOV LADNJAK ZA OPEL FRONTERA 2.2 DIZEL 2001

PRODAVAM NOV LADNJAK ZA OPEL FRONTERA 2.2 DIZEL, 2001 GODINA PO EXTRA...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 16:47BANDAZI ZA MERCEDES C220-DIMENZIJA NA GUMA 225/55 R16

SE PRODAVAAT 4 BROJA ALUMINIUMSKI BANDAZI ZA MERCEDES C220!!! ZA P...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 16:47RENAULT MASTER 2.5 DIZEL, 2004 GODINA, NA DELOVI

SE PRODAVA NA DELOVI RENAULT MASTER 2.5, DIZEL, GODINA NA PROIZVODSTV...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Комбиња

Вчера 16:46OPEL ZAFIRA NA DELOVI - 2001 GODINA, 2.0, DIZEL

OPEL ZAFIRA NA DELOVI - 2001 GODINA - DIZEL - 2.0 ZA POVEKJE IN...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 16:46RENAULT SCENIC NA DELOVI - '98 god 1.9 dci

RENAULT SCENIC NA DELOVI - 1998 GODINA - DIZEL - 1.9 dCI ZA POVEK...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 16:45FIAT BRAVO 1.2 BENZIN '98 GODINA NA DELOVI

Se prodava na delovi Fiat Bravo 1.2, benzin, proizveden 1998 godina. ...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 16:45REZERVNI DELOVI ZA FAP, JELCH,KAMAZ,MAN I MERCEDES

NUDIME REZERVNI DELOVI ZA KAMIONI OD PROGRAMATA NA FAP, JELCH, KAMAZ,...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Вчера 16:45FORD FOCUS KARAVAN 1.6 BENZIN 2000 GOD. NA DELOVI

SE PRODAVA NA DELOVI FORD FOCUS 1.6 BENZIN KARAVAN PROIZVEDEN 2000 GO...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 16:44ORIGINAL KROVNI NOSACI ZA HYUNDAI KONA

SE PRODAVAAT ORIGINALNI KROVNI NOSACI ZA HYUNDAI KONA. ZA POVEKJE IN...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:44PASSAT B5.5 KARAVAN 1.9 96KW 2004 GOD. NA DELOVI

SE PRODAVA NA DELOVI. ZA POVEKJE INFORMACII JAVETE SE NA 076/996-156


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 16:44VOLKSWAGEN BORA 1.4 55KW 2000 G BENZIN NA DELOVI

SE PRODAVA NA DELOVI VOLKSWAGEN BORA 1.4, 55KW, BENZINEC, PROIZVEDEN ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 16:44VOLKSWAGEN PASSAT B5 1.9TDI 85KW NA DELOVI

VOLKSWAGEN PASSAT (KARAVAN) B5 116PD 1.9TDI, 85KW, PROIZVEDEN 2003 G...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 16:43DELOVI ZA AUDI,PASSAT, GOLF,ALFA ROMEO,FORD FOCUS

DELOVI ZA VOLKSWAGEN GOLF IV TDI, VOLKSWAGEN PASSAT B6, ALFA ROMEO 15...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:43DELOVI ZA PASSAT B6, ALFA 156 JTD I GOLF 4 TDI

PRODAVAM DELOVI OD RASTURENI VOZILA VOLKSWAGEN PASSAT B6, ALFA ROMEO ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 16:43MERCEDES-BENZ ML350 CDI 4 MATIC 7G TRONIC REDESIGN

MERCEDES-BENZ ML350 CDI 4 MATIC 7G TRONIC, GRAND EDITION REDIZAJN, PR...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 16:43IVECO 450 e5 2008

Kamionot e registriran cela godina novi gumi 100% servis napraveno vo...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Вчера 16:38  НОВ ОГЛАС

Продавам Опел

Опел во сочувана состојба со автоматски мењач.Регистриран до февруари...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 16:37Delovi za golf 4

Delovi za golf 4


1 €
или предлог цена
Вчера 15:55Страна 1 од 76

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам