Кавадарци
                   
1088 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Peugeot 308sw 1.6hdi 109ks TOP SOSTOJBA

Peugeot 308 SW 1.6hdi 80kw 109ps Kilometri:190.000 menuvac: race...


5.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

03 авг 10:00Промовирано

Se prodava Dacia Duster

Se prodava Dacija Duster 2011 god, dizel


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Mercedes Benz C200 CDI

MERCEDES C 200CDI 136 KS - GREACI NA PREDNI SEDISTA - KLIMATRONIK D...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

30 јун 10:18Промовирано

BMW X3 2.0 4x4

Odlicno zacuvan,servisiran i golem i mal servis novi gumi registriran...


6.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 20:41Toyota Corolla 2.0 D4D 126ks.2007g

Kolata e registrirana do 04/08/2023g. Kolata ima 2 kluca Manuelen ...


5.100 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 19:27  НОВ ОГЛАС

Se prodava merces clk 320

Se prodava mercedes clk 320 amg benzin na bg tablicki so full oprema ...


1.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 19:09  НОВ ОГЛАС

Passat 20

Ful oprem


5.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 19:09Se prodava SEAT LEON 1.9 TDI 2007 godina

Se prodava seat leon 1,9 tdi, 105 ks crna boja redovno servisirano. V...


4.650 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 18:54***Dzip Ssang Yong Action 2.0 xDi***

Se prodava dzip vo odlicna sostojba. Menjac i motor od mercedes So ...


5.100 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
5.500 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 18:48Se prodava VW Touareg 3.0 V6 TDI BlueMotion 4x4

VW TOUAREG 3.0 V6 TDI BlueMotion 4x4 Proizveden 2011g. Uvoz od Ger...


21.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 18:21Se prodava SEAT LEON 2.0 TDI Stylance/Style

Se prodava SEAT LEON 2.0 TDI Stylance/Style ! Godina na proizvodst...


5.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 18:21Se prodava PEUGEOT 208 1.4 HDi Access URBAN SOUL 2014god.

PEUGEOT 208 1.4 HDi Access URBAN SOUL Godina na proizvodstvo: 201...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 18:21Se prodava VW GOLF VI - 2010 god.

SE PRODAVA!!! Vw. GOLF VI 2.0 TDI Highline God. na proizvodstvo: ...


8.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 18:21Se prodava Audi A1 1.6 TDI Ambition - 2012 god.

Kolata e uvezena od Germanija Registrirano do 08/2022 - Diesel -...


8.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 18:21Se prodava Mercedes c220

Vo odlicna sostojba 4 zimni + 4 letni gumi Golem servis 242.000km ...


5.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 18:17  НОВ ОГЛАС

Mercedes C-200 Avangard

Prodavam Mercedes C-200 Avangard donesen pred 3 meseci od Germanija k...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
12.800 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 17:43Продавам Опел

Опел во сочувана состојба со автоматски мењач.Регистриран до февруари...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 17:40FIAT DOBLO 1.3 MULTIJET 75 KS 2007 GODINA REGISTRIRAN

FIAT DOBLO 1.3 JTD 75 KS 2007 GODINA Kolata e maksimalno zac...


4.600 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 17:16PEUGEOT 508 GT LINE 2.2 204 KS HDI 2012 GODINA LED/NAVI/KOZA

NOVA KOLA UNIKATEN MODEL PEUGEOT 508 2.2 GT LINE 204 KS AUTOMATIC...


11.990 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 17:16WV Golf4 benzin 1.6cc. Mozna e i zamena

Golfot e vo odlicna sostojba. Registriran e cela godina so zelen kart...


1.950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.050 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 17:15Se prodava Mercedes c220

registriran cela godina 4 novi zimni gumi servis komplet


5.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 17:04OPEL ZAFIRA NA DELOVI - 2001 GODINA, 2.0, DIZEL

OPEL ZAFIRA NA DELOVI - 2001 GODINA - DIZEL - 2.0 ZA POVEKJE IN...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 16:34RENAULT SCENIC NA DELOVI - '98 god 1.9 dci

RENAULT SCENIC NA DELOVI - 1998 GODINA - DIZEL - 1.9 dCI ZA POVEK...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 16:33FIAT BRAVO 1.2 BENZIN '98 GODINA NA DELOVI

Se prodava na delovi Fiat Bravo 1.2, benzin, proizveden 1998 godina. ...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 16:32FORD FOCUS KARAVAN 1.6 BENZIN 2000 GOD. NA DELOVI

SE PRODAVA NA DELOVI FORD FOCUS 1.6 BENZIN KARAVAN PROIZVEDEN 2000 GO...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 16:32PASSAT B5.5 KARAVAN 1.9 96KW 2004 GOD. NA DELOVI

SE PRODAVA NA DELOVI. ZA POVEKJE INFORMACII JAVETE SE NA 076/996-156


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 16:31VOLKSWAGEN BORA 1.4 55KW 2000 G BENZIN NA DELOVI

SE PRODAVA NA DELOVI VOLKSWAGEN BORA 1.4, 55KW, BENZINEC, PROIZVEDEN ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 16:31VOLKSWAGEN PASSAT B5 1.9TDI 85KW NA DELOVI

VOLKSWAGEN PASSAT (KARAVAN) B5 116PD 1.9TDI, 85KW, PROIZVEDEN 2003 G...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 16:31MERCEDES-BENZ ML350 CDI 4 MATIC 7G TRONIC REDESIGN

MERCEDES-BENZ ML350 CDI 4 MATIC 7G TRONIC, GRAND EDITION REDIZAJN, PR...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 16:30CITROEN C3 EXCLUSIVE 1.4 I 75 KS PANORAMA FULL 2011 GODINA

NOVA KOLA !!! UNIKAT!! CITROEN C3 1.4 I 75 KS EXCLUSIVE EURO...


5.850 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 15:24Golf V

golf v 2.0 tdi


3.900 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 14:21SKODA SUPERB 1.9tdi 105ks 2010god

Skodata e vo odlicna sosotjba 1.9tdi motor105ks Redovno e servisiran...


7.499 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 14:06PEUGEOT 208 1.6HDi Active 2013g

Многу мала потрошувачка на гориво погодна за почетници. Мотор перфек...


6.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 14:05SEAT LEON FR 2.0 TDI 170+25KS 2006 GODINA

SEAT LEON FR 2.0 TDI 170 KS 2006 GODINA CE...


4.600 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 14:04Opel Astra 1.7 CDTI

Se prodava opel astra vo odlicna sostojba registrirana do 04.2023god


3.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00Mercedes c270 cdi

Mercedes C270 CDI Automatik Elegance Leder -C270 CDI 125kw -Godin...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00Se prodava Dacia Duster

Se prodava Dacija Duster 2011 god, dizel


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00Seat

HITNO! Se prodavaa Seat Ibiza Cupra 2009 godina 1.9tdi 77kw 105ks reg...


4.600 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
5.500 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 12:47Pezo peugeot 106.bez zamena.

Pezo 106 1.1 benzin 37kw.nama klima.nema registracija.ima Novi gumi n...


680 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 12:13Opel Vectra

Se prodava Opel vektra 1.9cdti vo dobra sostojba donesena od germanij...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.850 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 12:06Seat Ibiza ST 1.2tdi 75ks 2011 Euro5

Seat Ibiza ST 1.2tdi 55kw 75ks Kilometri:155.000km menuvac: racen...


4 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:51Seat Ibiza FR 1.9TDI 77kw 105ks

Seat Ibiza FR 2008god 77kw 105ks so full oprema bord kompjuter ,tempo...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:50Mercedes E 220

Kolata e vo odlicna sostojba.Nema nikakov mehanicki problem karoseris...


5.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:47Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам