Струга
                   
572 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Citroen Jumper -2012 - 2.2/120ks-diesel -mozhna zamena

Citroen Jumper -2012-🇨🇭- 2.2/120ks-diesel -9 sedishta 🪑 070 36...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Струга

Автомобили

26 ное 14:11Промовирано

Bmw x6-M 50d(//x-drive)// 2016//mozhna zamena

Bmw x6-M-packet (4.0-diesel//x-drive) //🇨🇭//2016// ☎️ 070...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

26 ное 14:11Промовирано

Bmw 318"diesel"/Ifacelift/143ks // 2010// Mozhna zamena

Bmw 318" diesel" /Ifacelift//143ks //🇨🇭//2010// ☎️ 070 362 155


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

26 ное 14:12Промовирано

Touareg

Perfektna sostojba


10.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

21 окт 18:19VW Golf 7 ( VII ) 1.6Tdi 14

VW Golf 7 ( VII ) 1.6tdi Extra Sostojba Reg zelen Info: 078357666


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

21 окт 16:48Mercedes B 200

Vo mnogu dobra sostojba!!!


4.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

21 окт 16:19Ford escord

Seprodava ford eskord nema registracia mozhit i za dellovi 078 369 185


550 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

21 окт 09:42Bmw e36 za Dellovi

Bmw e36 za dellovi


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 окт 22:13Se prodava ili menuva

Vo mnogu dobra sostojba,redovno odrzuvano.so sitni zabeleski na bojat...


1.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 окт 11:50BMW E60 E90.. DELOVI.

Delovi za bmw e60 i e 90 Imame se sto vi treba. 078 839 280 !!


1 МКД
или предлог цена
Струга

Автомобили

09 окт 23:38BMW 320d e90 2007!

Se prodava BMW 320d 2007 god vo extra sostojba. Full oprema Novi gu...


7 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

09 окт 14:00Ford eskord 1.8 td

Seprodava Ford kollata e vo dobra sostojba stegnat nema regPali vozi ...


600 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

09 окт 10:40Volvo v70

Volvo v70 2.4d 2008 god 076222684


8.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

07 окт 21:33Bmw 535d bi-turbo

Se prodava bmw 535d mnogu socuvana servisirana redovno , reg do 31.12...


9.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

06 окт 21:17Mercedes C 200 kompresor Per pjes za deloj

Per pjes Za deloj


11 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

04 окт 20:59Mazda 6 Per pjes za delovi

Per pjes Za deloj


11 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

04 окт 20:58Pasat 2.0 tdi 16w Per Pjes Za Delovi

Per pjes za delovi


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

04 окт 20:57Mercedes Ckl 220cdi Per Pjes za Deloj

Per pjes za deloj


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

04 окт 20:57Audi A6 2.0 tdi Per pjes za delovi

Per pjes Za deloj


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

04 окт 20:57Mercedes Eklas 240 Per Pjes Za Deloj

Per pjes Za deloj


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

04 окт 20:57Daewo Lanos Per Pjes Za Deloj

Per Pjes Za Deloj


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

04 окт 20:57Audi A6

Kola


4.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

04 окт 13:20Renault scenic rx 1.6 16v na delovi

Renault scenic rx 2.0 16v na delovi motor na delovi menuvac nema karo...


10 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

02 окт 10:06Ford focus 1.8 tdci 74kw na delovi

Ford focus 1.8 tdci 74kw 100ks 2004god na delovi prakame i po kargo


10 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

02 окт 10:06Mercedes E220 cdi T

Uvezen od Švajcarija. Proizveden 2008g Prva reg. 06. 2009god.


6.990 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

01 окт 11:38Rover 75 2.0 dizel bmw motor

Dobra sostojba Reg cela god ima nekoj raboti za sreduvanje okolku...


1.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

27 сеп 16:39Audi a6 3.0tdi 204ps

KONTAKT SAMO NA 072701284!!!!: Odlicen avtomobil vozen do MK od Dansk...


123 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

27 сеп 15:07Audi Q7 3.0 TDI Quatro

Hitno se prodava Audi Q7 so full oprema Servisirana vo bezprekorna ...


13.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

20 сеп 14:53NISSAN PRIMERA 2 SLX VO BESPREKORNA SOSTOJBA

Se prodava NISSAN PRIMERA 2 slx , so realni 182 000 km, so oprema: AB...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

20 сеп 09:50Bmw X6 3.0 D 2009

Bmw X6 3.0 D 2009 Uvezen od Ch 🇨🇭 Novi Gumi Servisirano Regis...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

20 сеп 01:09Ford Galaxy tdi Per Pjes Na Delovi

Per Pjes Na Delovi


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

17 сеп 12:46OPEL ANTARA ODLICNA

Опел антара 2.0 150кс сменато сет со замаец потисна водна пумпа и улј...


6.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

14 сеп 21:33Volvo v40

Volvo v40 Full oprema, 4 zimski, 4 letni gumi. Moze i zamena


1.650 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 сеп 10:15Mercedes c220 Esprit Selection

1998 Mercedes C klasa 220 CDI servisiran vo mnogu dobra sostojba Samo...


2.100 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

10 сеп 19:04Bmw 525D Xdrive

Bmw 525 Xdrive 2013 Uvezeno Servisirano Novi Gumi Registrirano ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

07 сеп 02:11Passat B5 automatic

Se prodava Volkswagen Passat B5 Napraven mal i golem servis Registri...


3.650 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

06 сеп 15:24Jugo 1.1 I CL

Jugo 1.1 cl


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

02 сеп 17:24Polo 1.0

Kolata e vo odlicna sostojba mnogu socuvana ,moze i zamena so mercede...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

01 сеп 12:00Peugeot 206 Cabrio

Peugeot 206 2.0 Cabrio …super kolice…moze zamena so moja ili vasa dop...


2.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

01 сеп 00:34Jugo 1.1 I CL

Se prodava


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

31 авг 09:54Se prodava volkswagen vento

Se prodava volkswagen vento 1.9 TD, motor i menuvac vo odlicna sostoj...


800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

30 авг 11:04Citroen C4 vo odlicna sostojba

Voziloto moze da se vidi vo Struga, ne prifikam zamena. Kolata ne e r...


4.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

28 авг 10:35Opel Astra J 1.7

Se prodava Opel Astra J 1.7 Diesel Kolata e donesena od Sfajcaria ...


8.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

26 авг 20:03Страна 6 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам