Струга
                   
626 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

AUDI A4 2.7 TDI 8G 2009/10 STAKLOO

🇨🇭 nov uvoz 🇨🇭 Audi A4 2.7 TDI 140kw 190ps 8g menjac 200...


8 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.999 €
Струга

Автомобили

23 јун 07:42Промовирано

Alfa Romeo 156 1.9 JTD

Alfa 156 2001god. 216000 km sport kupe vo ekstra sostojba servisirana...


1.700 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 21:21Mercedes-Benz E 220 T CDI

Prodavam Mercedes-Benz E 220 CDI Vo odlicna sostojba uvezen od Swa...


7.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 20:37VW Passat TDI

Se prodava passat tdi Racen menuvac Klimatronik Zacuvan staklo b...


2.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 20:28Hyundai Coupe 2.0

Se prodava hyundai Coupe 2.0 benzin mn socuvan 2002 godina 140hp orig...


2.600 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 19:37BMW 123d

LCI BMW E82 123d bi turbo Mpacket 2011


10.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 15:43Mercedes E220 9G Mozi zamena

Servisirana i registrirana so zalen karton. 2017 prva registracija 20...


31.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 14:15Xantija 20 ben 16 v perfektna

Vo odlicna sostojba.moze zamena za pomalo vozilo .


950 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 13:59Audi A6 3.0 TDI 2012

MOZE ZAMENA ZA POMALA KOLA 070891002


18 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 13:47  НОВ ОГЛАС

Prodavam Volvo S60 benzin/plin . 2.0 , 133KW

Plus 4 bandazi 17 inci aluminium i gumi


3.000 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 €
Струга

Автомобили

Вчера 13:00FORD FUĞION 2008 AUTOMATIK. U.S.A

FORD FUĞION 2008 AUTOMATIK BENZIN, KOLLATA EDONESENA OD AMERIKA MOZ...


4.900 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 10:21MERCEDS BENZ C 220 CDI ☆ 2008☆FULL

MERCEDES BENZ 204 MODEL 2008 GOD ,220 CDI SO 125 KW MANUEL MENJAÇ ...


7.300 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.400 €
Струга

Автомобили

Вчера 10:21AUDI A8 4.2 TDI 385PS 2015

Se prodava Audi A8 perva registracija 15.02.2015 Uvezeno od Shvajcari...


44.900 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 10:14Audi A4 1.8 benzin plin atest 96 godina

Audi A4 1.8 plin atest 96 godina registrieano


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 08:38A4 2.5 tdi

A4 2.5 tdi registrirano so defekt bosh


600 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 08:35Golf 4 1.9 tdi 2000 god.

Se prodava golf 4 . So dve vrati solidno socuvan. Dizel 90 konja.so z...


1.550 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.590 €
Струга

Автомобили

Вчера 08:34Citroen Xsara Registrirana do 12.2022 vo Odlicna Sostojba!!

Se prodava Citroen Xsara 2000 Godina Vo odlicna sostojba ,mnogu malku...


2.150 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

28 јун 23:24MERCEDES C200 KOMPRESSOR (TNG) 2001 G

Mercedesot e vo odlicna sostojba so full oprema (KLIMA ) ladi , skoro...


2.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

28 јун 22:29Golf 5 1.9 TDI

Seprodava golf 5 1.9 TDI Kollata e vo dobra sostojba stegnat servisir...


4.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

28 јун 20:44Renault clio 1.2 16v 2007

Ful oprema sega napraven golem servis Registracija pominata2w21


2.100 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

28 јун 20:16Suzuku grand vitara benzin za delovi ili cela

Se prodava na delovi se od delovi ima motorot e na delovi se komle...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

28 јун 20:16PORSCHE CAYENNE 3.0 245 PS

PORSCHE CAYENNE 3.0 245 PS 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 070635644-070998066


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

28 јун 19:23AUDI A8 4.2 DESIGNO

⚪️⚪️ AUDI A8 4.2 DESIGNO⬜️⬜️ 070635644 070998066


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

28 јун 19:22Peugeot 308 1.6 88 kw 120 ks

Peugeot 308 1.6 2007 185000 km Panorama krov Euro kuka Klimatronik Ko...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

28 јун 19:12Prodavam BMW 520d EfficientDynamics 2011 godina

Prodavam BMW 520d EfficientDynamics 2011 godina - 135KW / 185 KS - po...


16.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

28 јун 17:06Prodavam RENAULT ESPACE 2.2 dci 2007 godina

Prodavam RENAULT ESPACE 2.2 dci 150 KS 2007 godina so pominati 245.00...


4.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

28 јун 17:06Renault Scenic II 1.5dci (105 hp)

Се продава Рено Сценик со производство од 2008 година. Направен се...


3.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

28 јун 15:34Ford Fiesta 1.4 tdci 68hp

Kolata e vo odlicna sostojba, odrzuvana i servisirana na vreme. Mnogu...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

28 јун 15:26VW GOLF 7 HIGHLINE

Kolata e kupena vo mkd nova od salon higline oprema konf.. po nara...


15.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

28 јун 12:09KIA SORENTO 4x4 Automatik

Uvezen od Shvajcarija pred 5 god so servisna knishka od ch napraven...


6.900 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

28 јун 12:09Mercedes Avangard C200 Ekstra Socuvan…070451298

Mercedesot e registriran Avangard model so odlicna oprema 2009 god...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

28 јун 11:29Dzip Nissan Pathfinder 3.3benzin Avtomatik 4x4 off

Dzipot e vo ispravna vozna sostojba. Motor 3.3benzin V6. 4x4 brzi s...


2.700 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

28 јун 10:26Audi a7 3.0 TDI quattro moze zamena

Audi A7 3.0 tdi Quattro


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

27 јун 22:34Audi A4 2.7

Top sostojba


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
11.500 €
Струга

Автомобили

27 јун 20:44Ford Focus 1.6 tdci

Donesen od Austria,so servisna kniska,top kola.


4.450 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.500 €
Струга

Автомобили

27 јун 20:44Mercedes C200

Kontakt: 071 525 337 071 525 337 071 525 337 071 525 337 07...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

27 јун 17:20Audi Q7 3.0 TDI Quattro Xenon Kozna Automatik od Ch

Prodavam Audi Q 7 3.0 TDI Automatic quattro, so njavisoka operema Uve...


12.400 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

27 јун 13:51Daewoo Espero Od Prv Gazda

Prv gazda god 97 atestiran plinski ured servisiran cena po dogovor ko...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

27 јун 12:17VW CADDY LIFE TDI

VW CADDY LIFE TDI 2008 so 180000 km pominati. Javete se na ovoj broj...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

27 јун 11:44PORCHE PANAMERA 3.0.D SPORT 2014

PORCHE PANAMERA 3.0.D SPORT 2014 VO EXTRA SOSTOJBA ODERZAVANAO KAKO ...


4 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

27 јун 10:14PORCHE CAYENNE 3.0.D SPORT 2011

🇨🇭PORCHE CAYENNE 3.0.D SPORT 2011🇨🇭 UVEZENO OT CH 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 ...


3 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

27 јун 10:14Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам