237 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Baterija 20v-8Ah Parkside

Baterijata e nova,odgovara na site alati koi koristat 20v.


75 €
или предлог цена
Денес 20:50Baterija Parkside performance 4AH NOVA

Baterijata e nova,performance model.


55 €
или предлог цена
Денес 20:50Polnac dupli 20v Parkside

Polnacot e nov,odgovara za site baterii od 20v Parkside.


30 €
или предлог цена
Денес 20:50Hilta Parkside 1050w NOVA

Hiltata e nova vo kufer,so gleta i burgii.


4.600 МКД
или предлог цена
Денес 20:50Freza Parkside 1200w NOVA

Frezata e nova,komplet so nozevi.


60 €
или предлог цена
Денес 20:50Parkside peskara

Kupena i ednas probana. Ja prodavam bidekji nemam potreba od nea. vo ...


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
Денес 12:01Шлајферица PARKSIDE

Шлајферицата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 200 в...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:22Батер. Гравирка-Гриндер 12v PARKSIDE

Батериската гравирка-гриндер е нова од германско производство PARKSID...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:22Лемилица 48w PARKSIDE

Лемилицата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 48 вати...


2.800 МКД
или предлог цена
Денес 10:21Se prodava EKG aparat ЕКГ апарат

Модел BTL 08 SD. Контакт 079 407-935


27.900 МКД
или предлог цена
Денес 10:18Raider stafilica

strafilica za knauf ispravna malce koristena so se kutija


1.200 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 МКД
Вчера 19:27Хилта кршач 1300w PARKSIDE

Хилтата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 1300w - 15...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:15PARKSIDE BATERIJA 20V I POLNAC

NOVI Komplet baterija i polnac 20v 2 ah za site PARKSIDE x team alati...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:03PARKSIDE KLUCEVI -INBUSI

Novi Komplet 16 klucevi Prakam po kargo


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:03Lemilica 48w PARKSIDE

Lemilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 48 wati...


2.800 МКД
или предлог цена
Вчера 10:37Elektro Strafcigeri PARKSIDE

Strafcigerite se novi od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Nameneti z...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:37Municija za Heftalica PARKSIDE

Municija za elektricna heftalica PARKSIDE. 1. Pakovanje 3000 parcina...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 10:37PARKSIDE ALATI

Alatite se novi Germansko proizvodstvo Extra ceni Prakam po kargo


По Договор
или предлог цена
05 окт 09:28Wurth master

Ispraven vo odlicna sostojba


20.000 МКД
или предлог цена
04 окт 21:53Wap masina 1800w PARKSIDE

Wap masinata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1800 ...


8.000 МКД
или предлог цена
04 окт 14:41Strafilica udarna 20v PARKSIDE

Strafilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Strafilicata...


8.000 МКД
или предлог цена
04 окт 14:40Hilta krsac 1300w PARKSIDE

Hiltata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1300w - 15...


8.000 МКД
или предлог цена
04 окт 13:20laser Makita sk 104

Laserot e vo ispravna sostojba moze da se proveri ima 6 meseci garanc...


8.000 €
или предлог цена
04 окт 08:14Bateriska brusalica Parkside 20v

Brusalicata e nova vo kufer,cenata e bez polnac i baterija.


60 €
или предлог цена
04 окт 07:00Циркулар столни 2000w PARKSIDE

Циркуларот е нов од германско производство PARKSIDE. Јачина 2000 ват...


13.000 МКД
или предлог цена
04 окт 02:06Bater. Lemilica 4v PARKSIDE

Bateriskata lemilica e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jaci...


2.500 МКД
или предлог цена
03 окт 13:22Set IMBUSI Gemanski Powerfiks

Komplet sestokraki imbusi so kuglasta glava idealni za teski pristapn...


700 МКД
или предлог цена
03 окт 10:20Aparat za zavaruvanje Parkside

Se prodava aparat za zavaruvanje Parkside Aparatot e malku koristen


3.000 МКД
или предлог цена
03 окт 07:11Se prodavaat poveke raboti

Trosed - so pustanje kako nov (6000 denari) Aspiratot kafeav - beko ...


1 МКД
или предлог цена
02 окт 09:33Брусалица 1200w PARKSIDE

Брусалицата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 1200 в...


3.500 МКД
или предлог цена
01 окт 16:44Батерија 20v-4Ah PARKSIDE

Батеријата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 20v-4Ah...


3.500 МКД
или предлог цена
01 окт 16:44Батерија - Полнач 20v PARKSIDE

Батеријата и полначот се нови од германско производство PARKSIDE. Ја...


3.000 МКД
или предлог цена
01 окт 16:44DUPLI POLNAC PARKSIDE X TEAM

NOV Polnacot e za 2 baterii Mozi za 2ah i 4ah 20V baterii Vreme na po...


2.000 МКД
или предлог цена
01 окт 14:36Hilta Parkside 1050w NOVA

Hiltata e nova vo kufer so gleta i burgii.


4.600 МКД
или предлог цена
01 окт 09:43Baterija Parkside performance 4AH NOVA

Baterijata e nova,performance model.


55 €
или предлог цена
01 окт 09:43Baterija 20v-8Ah Parkside

Bateriite se novi,odgovaraat na site alati od Parkiside koi koristat ...


75 €
или предлог цена
01 окт 09:43Bateriska brusalica Parkside 20v

Brusalicata e nova vo kufer.Cenata e bez polnac i baterija.


60 €
или предлог цена
01 окт 09:43Freza Parkside 1200w NOVA

Frezata e nova,vo kompletot odat i nozevi.


60 €
или предлог цена
01 окт 09:42Mikser parkside

Se prodava nov mikser parkside so 2 mesalki


100 €
или предлог цена
30 сеп 21:46PARKSIDE HILT 1050w

PARKSIDE HAMMER DRILL 1050W NOV NEKORISTEN CENA PO DOGOVOR 0702695...


1 МКД
или предлог цена
30 сеп 21:37Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам