234 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KOMPRESOR, compresor, компресор

Prodavam kompresor FINI - DUO DRIVE so dve glavi ( ednata 800 l/min ,...


2.200 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.500 €
Вчера 17:33UNIOR, УНИОР...YU standard garnitura

Prodavam mnogu zacuvani alati od UNIOR YU KVALITET


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:33  НОВ ОГЛАС

Brusalica bateriska Parkside BRUSHLESS NOVA

Brusalicata e nova vo kufer,brushless model motor bez cetkici.Bez pol...


85 €
или предлог цена
Вчера 16:19  НОВ ОГЛАС

Фреза 1200w PARKSIDE

Фрезата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 1200 вати,...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:51Брусалица 1200w PARKSIDE

Брусалицата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 1200 в...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:51Батерија 20v-4Ah PARKSIDE

Батеријата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 20v-4Ah...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:51Нов Компресор 40л. REM Power безмаслен

Продавам нов Компресор 40л. REM Power безмаслен и многу тивок. Компре...


14.000 €
или предлог цена
Вчера 09:59Мала гарнитура на алат

Продавам гарнитура како на сликата. Сите елементи што се во неа се пр...


900 МКД
или предлог цена
08 дек 17:21PRESA-ПРЕСА za razlicni nameni

Se prodava a mozna e zamena so predlog od vasa strana


1 €
или предлог цена
08 дек 15:27Hilta Parkside 1050w NOVA

Hiltata e nova vo kufer,so gleta i burgii.


4.800 МКД
или предлог цена
08 дек 08:40Freza Parkside 1200w NOVA

Frezata e nova,komplet so nozevi.


60 €
или предлог цена
08 дек 08:39Stolbna bormasina Parkside 400w NOVA

Germansko prozivodstvo,NOVA.


120 €
или предлог цена
08 дек 08:39Strafilica Parkside 20v-2Ah brushless NOVAA

Strafilicata e nova vo kufer so polnac i baterija i komplet birgii i ...


80 €
или предлог цена
08 дек 08:39Kompresor Fiac 270 l

Se prodava ne mnogu koristen Ima specifikacija


900 €
или предлог цена
07 дек 20:35Baterija - Polnac 20v PARKSIDE

Baterijata i polnacot se novi od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Ja...


3.000 МКД
или предлог цена
07 дек 15:59Slajferica PARKSIDE

Slajfericata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 200 w...


3.000 МКД
или предлог цена
07 дек 15:59Se prodava EKG aparat ЕКГ апарат

Модел BTL 08 SD. Контакт 079 407-935


27.900 МКД
или предлог цена
07 дек 15:04Strafilica Parkside 12v-2Ah so 2 baterii PERFORMANCE

Strafilicata e nova so 2 baterii i 3 kompleti burgii i bitovi.brushle...


80 €
или предлог цена
07 дек 12:56Fen industriski PARKSIDE

Fenot e nov od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina na fenot 2000...


3.000 МКД
или предлог цена
07 дек 11:30Strafilica 20v-2Ah Parkside NOVA

Strafilicata e nova vo kufer,so polnac i baterija i komplet bitovi i ...


80 €
или предлог цена
06 дек 22:06Aparat za zavaruvanje Master(elwe)

Aparat za zavaruvanje Master (elwe) 180 amperi , donesen od Svedska n...


230 €
или предлог цена
06 дек 10:12Hilta Parkside 1050w NOVA

Hiltata e nova vo kufer,komplet so gleta i burgii.


80 €
или предлог цена
05 дек 23:20Stolbna bormasina Parkside 400w NOVA

Germansko proizvodstvo,NOVA


120 €
или предлог цена
05 дек 23:20Freza Parkside 1200w NOVA

Frezata e nova,vo komplet so nozevi.


60 €
или предлог цена
05 дек 23:20CIRKULAR TROFAZEN SO ABRIHTER

CIRKULAROT E TROFAZEN SO ABRIHTER ODLICNO RABOTI SO NOVA PILA SONEGO...


300 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 €
05 дек 20:03Wap masina 2400w PARKSIDE

Wap masinata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 2400 ...


12.000 МКД
или предлог цена
05 дек 11:54Pravosmukalka 1500w PARKSIDE

Pravosmukalkata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 15...


8.000 МКД
или предлог цена
05 дек 11:53Pila--vertikalna

Nova, kupena pred 2-3 meseci, ne e koristena kupena po greshka--nova ...


6.500 МКД
или предлог цена
04 дек 21:20Novi parkside udarni strafilici

Novi so baterija polnac i udarni klucevi vo kufer


8.000 €
или предлог цена
04 дек 16:15Collmix Meshalka

Se prodava Orginal Collmix Meshalka za lepak Meshalkata e vo mnogu do...


100 €
или предлог цена
04 дек 09:31Freza-Cirkular

Germanski Frezi - Cirkulari marka STUTZ i marka CONDECTA za secenje ...


1.500 €
или предлог цена
04 дек 09:31UNIOR

Se prodava novi kleshti UNIOR i HOGERT cvicangli za Elektricari


800 МКД
или предлог цена
04 дек 09:31Bunjarica za krshenje na bunja

Bunjarica za krshenje na bunja od Granit,Mermer,Kamen i dr


1.500 €
или предлог цена
04 дек 09:31Hilti Shtemaci

Se prodavaa Hilti shtemaci orginalni odgovaraat za Hilti TP 800, TE...


80 €
или предлог цена
04 дек 09:30MAKITA Bormashina Meshalka

Makita orginal Bormashina Meshalka so preostanati ushte okollu 2 god ...


135 €
или предлог цена
04 дек 09:30Flex izolator od napon

Se prodava Flex izolator od struja za onie koj rabotat so brusalica i...


250 €
или предлог цена
04 дек 09:30Strafilica Parkside 12v-2Ah so 2 baterii PERFORMANCE

Strafilicata e nova,so 2 baterii i 3 kompleti bitovi i burgii.Modelot...


80 €
или предлог цена
03 дек 23:45Strafilica Parkside 20v NOVA

Strafilicata e nova vo kufer,so polnac i baterija i komplet bitovi i ...


80 €
или предлог цена
03 дек 23:06БЛАНКЕРИЦА ЗА ЖИЦИ НОВА

Продавам нова мини бланкерица за жици. Може да бланкира различна дебе...


500 МКД
или предлог цена
03 дек 18:15Hilta 1050w PARKSIDE

Hiltata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1050 wati ...


6.000 МКД
или предлог цена
03 дек 12:03Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам