Битола
                   
745 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

GAMING PC - ODLICNA SOSTOJBA - 8gb ram - 078433854

078433854 078433854 Se prodava gaming pc I5-9400F Nvidia gtx 1...


По Договор
или предлог цена
Денес 01:51Mini-itx ASUS gaming pc

I7-8700k https://ark.intel.com/content/www/us/en/ark/products/126684...


28.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
32.000 МКД
Денес 01:28PRINTER SP 8300 A3 ,A4

Crno bel golem printer so evtini kopii brz a4 format i a 3 format, mn...


26.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:05HP 400 MFP Laserski printer kopir

Hp ispraven kopir skener printer so mnogu evtini toneri, toneri mozi ...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:05EPSON LX-350+ kirilica

Mnogu zacuvan bez nikakva mana so 160 den ribon novi se 15990 den h...


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:05TASTATURA I GLUSEC ZA 3 UREDI

Се продава тастатура и глушец кој може да се поврзи на повеќе уреди и...


Вчера 19:10hp Pavilion dv7 Intel i7 Nvidia GT630M 2GB

Laptop so odlicni performansi, originalen polnac, ispravna baterija, ...


200 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
220 €
Вчера 18:55DELL Inspiron 15 N5040

Laptopot e vo odlicna sostojba, maksimalno socuvan, originalen polnac...


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
Вчера 18:55ASUS VG248QE 144hz

Se prodava monitorot seuste pod garancija do 10.02.2023 godina https:...


7.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:28Graficka ASUS dual RX 580 4GB RX580 AMD Radeon

Asus RX 580 OC Dual 4gb


Вчера 15:29Graficki Saphire Asus RX 570 RX580 4GB -RX570 RX580

Prodavam 2 graficki karticki : 1.PRODADENA!!! 2.Asus RX 580 OC Dua...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:29RTX 3060 / 3080 TRIO

RTX 3060 12GB Trio - non LHR RTX 3080 10GB OC Trio - LHR Користен...


Вчера 15:21MSI RTX 3080 OC TRIO

RTX 3080 10GB OC Trio - LHR Гаранција 1година Користена нецела годн...


Вчера 15:21MSI RTX 3060 TRIO

RTX 3060 12GB Trio - non LHR Гаранција 1година Користена скоро една...


Вчера 15:21Macbook Air 13" EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Macbook Air 13" M1 8/256 gb NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godina z...


62.990 МКД
или предлог цена
Вчера 15:05  НОВ ОГЛАС

DDR2 memorii

Silicon Power SP001GBLRU800S02 1GB/800 (200MKD) https://silicon-powe...


300 МКД
или предлог цена
Вчера 14:36Formatiranje i preinstalacija na vasiot laptop i kompjuter

- Instaliranje na licenciran Windows 10 - Instaliranje na licencira...


400 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Вчера 13:26iPad 4 th gen

Se prodava iPad 4 th gen funkcionalen original kupen od Svedska.


7.500 МКД
или предлог цена
Битола

Таблети

Вчера 10:18NOVI MATICNA ASUS Z590-P I PROCESOR I5 10400F

Prodavam novi nekoristeni delovi za PC: - Maticna : Asus Prime z590-...


16.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:16i3 3.7GHz GTX750Ti LOL Dota2 CSGO Fortnite Valorant PC Zone

Prodavam gaming konfiguracija, socuvana, kako nova. Site komponenti s...


13.000 МКД
или предлог цена
09 авг 23:53Linksys WRT54G

Odlicno socuvan Linksys WRT54G ruter


09 авг 23:51Prodavam laptop ASUS K53SD

Продавам лаптоп ASUS K53SD во одлична состојба со следните карактерис...


9.000 МКД
или предлог цена
09 авг 23:31HP Adapter Type-C 65w

Se prodava adapter hp type c 65w, poloven i ispraven no so prethodna ...


09 авг 19:28Se prodava laptop hp probook 440

Se prodava hp probook 440 se e funkcionalno edna nedela koristen kupe...


490 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
500 €
09 авг 18:50Lap Top Fujitsu Bukvalno Nov

Lap topot e kako Nov ne e mnogu koristen Odlicno drzi baterija


7.990 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.500 МКД
09 авг 18:03Fiskalen aparat Severec

Se prodava Fiskalen aparat Duna Severec mnogu malku koristen.


4.000 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

09 авг 12:25Kukiste

Se prodava kukiste DDR 3 4 GB na 1333 procesor Intel dual core E5400 ...


3.000 МКД
или предлог цена
09 авг 11:06MINI Keyboard Bluetooth

Tastaturata e taa od slikite i e vo odlicna sostojba kako nova e moz...


09 авг 10:28PHILIPS 190 VW 19` monitor

Се продава поволно, одлично зачуван 19` монитор PHILIPS . Контактирај...


По Договор
или предлог цена
09 авг 10:08ChoeTech 100W Gan Dual USB-C Adapter/ Mac

Se prodava adapter 100w za Mac uredi , dual type -c , ispraven.


09 авг 09:35Monitor Asus 22"

Ispraven 22 incen monitor Asus


2.300 МКД
или предлог цена
09 авг 01:44Mining Rig Rigovi Sapphire RX 6600 8GB RX 570 580 8GB

Продавам 6 mining rig ригови со следниве карактеристики: Rig 1 - Н...


2.000 €
или предлог цена
08 авг 20:46AMD Ryzen™ 5 1600 (AF)

Se prodava AMD Ryzen™ 5 1600 (AF) 12nm verzija isti model kako AMD Ry...


08 авг 18:35Monitor 17 lcd

Se raboti Mozi proba Cena fiksna


1.000 МКД
или предлог цена
08 авг 15:31Kingston 1.5v 2GB RAM DDR3

Se prodava Kingston 2gb ram 1.5v ddr3 vo odlicna sostojba provereno.


400 МКД
или предлог цена
08 авг 14:29Se prodava Nvidia ASUS RTX 3060 Ti

Prodavam graficka ASUS RTX 3060 Ti Dual Mini rabotena okolu 5 6 mesec...


08 авг 10:25Kompjuteri i monitori

Ispravni


По Договор
или предлог цена
08 авг 09:23Prodavam polovni konfiguracii i delovi za kompjuteri

CPU: i3-8100, 3600 MHz MB: Gigabyte B360M H RAM: 8GB Kingston Hyper...


15.000 МКД
или предлог цена
08 авг 02:50Graficki karticki/Графички картички Nvidia GeForce 3090

Графички Картички/Graficki karticki, Nvidia GeForce 3090 RTX Founders...


2.000 €
или предлог цена
07 авг 20:59NVIDIA GeForce RTX 3090

Се продаваат нови NVIDIA GeForce RTX 3090 графички картички, Founders...


1 МКД
или предлог цена
07 авг 20:59Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам