215 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVA Xiaomi Mi 10t pro

Odlično sočuvan kako od salon Bez nikakvi znaci na koristenje So full...


16.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
17.000 МКД
Вчера 19:59Se prodava IPHONE 13 128 GB Midnight nov neotpakuvan

Се продава IPHONE 13 128 GB Midnight, нов неотпакуван, со 12 месеци г...


59.000 €
или предлог цена
Вчера 14:10  НОВ ОГЛАС

Iphone 11, white neverlock

Prodavam iPhone 11, white, neverlock, 64gb, kako nov, malku koristen....


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:59Huawei Nova 9

Huawei Nova 9 128GB Kupen od T-Home 01.2022 Garancija 2 godini Sle...


200 €
или предлог цена
Вчера 13:00  НОВ ОГЛАС

SE KUPUVA IPHONE 11 PRO MAX

Se kupuva dobro socuvan Iphone 11 Pro Max do 360evra


360 €
или предлог цена
Вчера 10:42Samsung Galaxy S21 Ultra 5G 12/128 GB

Se prodava Samsung Galaxy S21 Ultra 5G 12/128 GB full pack, kako nov....


700 €
или предлог цена
Вчера 09:43Apple iPhone XR 126gb -RED Product

RED product -128gb true tone -ok face id -ok battery health 84% k...


12.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.000 МКД
Вчера 08:52Iphone 13 pro 128gb green nov

Nov neotpakuvan od kutija iphone 13 pro green 128gb. ZA INFORMACII S...


1.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
1.020 €
18 авг 19:29iphone xs max duos sim

iphone xs max 64gb neverlock duos sim(so dve karticki) kupen od usa �...


350 €
или предлог цена
18 авг 19:22REALME X50PRO 5G

prodavam realme x50 pro 5g potpolno nov so dve godini garancija ima ...


18.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
19.000 МКД
18 авг 18:04Iphone 13 Pro 128GB Green nov neotpakuvan

Nov,neotpakuvan od kutija Iphone 13 pro Green 128GB INFORMACII SAMO ...


1.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
1.020 €
17 авг 18:45Samsung a20e kako NOV

Prodavam Samsung a20e kako Novvvv Koristen mnogu malku Sleduva so ful...


5.500 €
или предлог цена
17 авг 17:22IPAD MINI WIFI+CELLUIAR

SE PRODAVA CO ODLICNA SOSTOJBA MOZE DA SE STAVI I KARTICKA BEZ NIKAK...


3.000 МКД
или предлог цена
17 авг 13:45Huawei P40 Lite 6GB/128

Se prodava Huawei P40 Lite, ponovata verzija so 6GB ram i 128GB memo...


9.000 МКД
или предлог цена
17 авг 11:39Xiaomi Poco M4 5G

Se prodava Xiaomi Poco M4 5G crna boja. Telefonot e koristen 3 meseci...


9.990 МКД
или предлог цена
17 авг 11:36Iphone 7 Gold 256 GB Nov!!!

Vo besprekorna sostojba Kontakt Tel 1 072321226 Kontakt Tel 2 070...


190 €
или предлог цена
17 авг 11:14Samsung Galaxy S8

Се продава Samsung Galaxy S8!!


7.000 МКД
или предлог цена
17 авг 10:12PRODAVAM ALCATEL 3080 4G NOV NEOTPAKUVAN

PRODAVAM MOBILEN TEL ALCATEL 3080 4G,NOV NEOPAKUVAN POEDNOSTAVEN MODE...


1.500 МКД
или предлог цена
16 авг 22:34KUTIICKA OD SAMSUNG GALAXY J3 2017

KAKO NOVA PONUDI NA VIBER 078246916


По Договор
или предлог цена
16 авг 18:56KUTIICKA OD HUAWEI P40 LITE NOVA

.


По Договор
или предлог цена
16 авг 18:55iPhone 11 pro

Se prodava iPhone 11pro


400 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
430 €
14 авг 20:31XIAOMI MI NOTE 10

prodavam xiaomi mi note 10,ne e redmi,odlicno socuvan kako nov,so odl...


13.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
15.000 МКД
14 авг 16:09Huawei p30lite

kupen od telekom pred 5 mesec kako nov bez ostetuvanja


8.000 МКД
или предлог цена
14 авг 12:11Iphone 11 pro max

Iphone 11 pro max Nema face id Nova baterija ima


430 €
или предлог цена
13 авг 16:53REALME X50PRO 5G

prodavam realme x50 pro 5g potpolno nov so dve godini garancija ima ...


18.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
19.000 МКД
12 авг 18:44iPhone X 64GB Neverlock … moze zamena za iphone 7 ili 8

Se prodava iphone x 64gb neverlock black fabricki otklucen na site m...


По Договор
или предлог цена
03 авг 13:15Se prodava Samsung Galaxy S22+ 256gb

Se prodava cisto nov, nekoristen Samsung S22+ kupen od Telekom 55.000...


50.990 МКД
или предлог цена
01 авг 13:28Mate 20 pro

Mate 20 pro


220 €
или предлог цена
31 јул 23:59Iphone 8

Se funkcionalno Odlicno socuvan


8.000 €
или предлог цена
30 јул 12:27Super cena,5meseca star

400€ bez polnac,zaguben e,eden mesec koristen samo.tel:077 653 954.


400 €
или предлог цена
24 јул 17:39PRODAVAM SAMSUNG A12 KAKO NOV !!!

Telefonot e koristen nekolku meseci ama e socuvan kako nov so kutija ...


7.000 МКД
или предлог цена
24 јул 13:31Telefon iPhone 11promax

Cisto Nov Ne koristen Za dubajski pazar 071314776 071314776 0713...


150 €
или предлог цена
22 јул 08:55Odlicen Samsung J5 2017

Prodavam odlicno socuvan Samsung J5 so kutija i polnac.


4.500 МКД
или предлог цена
20 јул 19:25Samsung Galaxy S6

Se prodava Samsung Galaxy S6. So zastitna maska i polnac. Rabote na...


5.000 МКД
или предлог цена
20 јул 15:44Alcatel 3080 4G NOV so 2 godini garancija

Prodavam Alcatel 3080 4G NOV nekoristen so 2 godini garancija neukluc...


1.500 МКД
или предлог цена
13 јул 19:34Samsung s9

Se prodava Samsung s9 Maksimalno zacuvan i koristen samo 4 meseci


По Договор
или предлог цена
10 јул 19:12Iphone 11 64GB

Telefonot e vo odlicna ispravna sostojba battery health 96% kupen od ...


420 €
или предлог цена
10 јул 12:15Huawei p20 pro

Telefonot e vo odlicna ispravna sostojba donesen od germanija so neg...


190 €
или предлог цена
10 јул 12:15IPHONE 12 64GB NEVERLOCK PERFEKTEN

SE PRODAVA IPHONE 12 64GB NEVERLOCK VO ODLICNA SOSTOJBA BATTERY HEALT...


1 €
или предлог цена
04 јул 10:57Iphone XS 64gb

Odlicno zacuvan Face ID ✅ True tone ❌ Battery health 77% Mozna e...


15.999 МКД
или предлог цена
30 јун 16:05Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам