Куманово
                   
8749 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Polovni Delovi FORD MAZDA VOLVO

Delovi FORD Focus C Max s Max Galaxy Fusion Fiesta kuga mondeo Cone...


777 €
или предлог цена
12 авг 09:31Промовирано

BMW 5 F10 530 d 180 KW 245 PS 2011 FUL OPREMA

BMW 5 F10 530 d 180 KW 245 PS 2011 KOLA E TIP TOP BEZ NIEDNA MANA M...


18.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

07 јул 14:45Промовирано

NOV MOTOR USTE POD GARANCIA 250 KB ZAMENA ZA SKUTER

Prodavam nov motor mondial 250 kub tursko prozivodstvo uste 10 meseci...


1.600 €
или предлог цена
14 авг 20:50Промовирано

5x112 ALUMINIUMSKI BANDASI

Vw original bandasi


150 €
или предлог цена
Денес 15:29Crevo za vozduh i gumici za sapi za site vidovi na kamioni

Prodavam crevo za vozduh, odgovara za site kamioni vlekaci. Crevoto e...


800 МКД
или предлог цена
Куманово

Камиони

Денес 15:24СЕ ПРОДАВА CHEVROLET KALOS

Автомобилот е во одлична состојба како екстериерно така и интериерно,...


2.450 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:24Delovi za Nissan Qashqai i Nissan Micra

Prodavam predna desna vrata, nadvoresna racka za predna desna vrata, ...


1 €
или предлог цена
Денес 15:24Zamenska kartica kluc za Renault Reno

Nova zamenska plasticna kartica za Reno vozila. (Bez elektronika). ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 15:18Zamenski kluc za VW, Seat i Skoda

Zamenski kluc za site vidovi VW, Skoda i Seat vozila. Za lesno i kval...


1 МКД
или предлог цена
Денес 15:18Opel Signum 3.0 cdti V6

Opel Signum 3.0 cdti v6 130kw God: 2006 Registriran + z.Karton: 17...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:15Alfa Romeo 159 2.4 JTDm

Kolata e vo odlicna sostojba sredena za sebe kolata e reg do april 2...


4.250 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:13Carinska sajla za kamion nova

Prodavam nova nekoristena carinska sajla dolzina 35 m i edna 34 m 07...


1 €
или предлог цена
Куманово

Камиони

Денес 15:10Gumi 8.50 17.5

Gumi 8.50 17.5 Tri gumi 1 bandaz 17.5 Tel 070-857-399


1 €
или предлог цена
Куманово

Камиони

Денес 15:09Kymco Bet&Win 50cc

Prodavam Kymco Bet&Win 50cc 2005god 2T vodeno ladenje Servisiran, v...


850 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

Денес 14:18Ford Probe

Se prodava Ford Probe 2.2GT 1992godina pali vozi registrirano do 16....


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:10Skoda octavia 1.9 tdi. 110ks.99god.reg.do 2/2023g.

Se prodava octavia 1.9 tdi. 110ks.reg.do 2m.2023.god.so zelen karton....


1.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:365x110 mala rezervna guma so bandaz.nova

Gumava e 5x110 za astra h. Vectra b. Redizajn. I dr. Za inform.samo n...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:36  НОВ ОГЛАС

Prodavam Ford Focus MK2

- Се продава форд фокус мк2 2007 година 1.6 тдци 90кс 66кв. -Возилот...


3.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.999 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:28Abarth 595

072219686 Viber


20.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:18BMW X6 xDrive30d*Facelift*

Bmw x6 3.0d xdrive 2012godina 8G super odrzuvan bez nikakva mana vozi...


21.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:18OTKUPUVAME KAMIONI!

OTKUPUVAME KAMIONI !! Mercedes benz 2628,2629,2635,i drugi Mercede...


1 €
или предлог цена
Куманово

Камиони

Денес 13:00Mercedes-Benz C220 Avantgarde

Mercedes-Benz C220 Avantgarde🇨🇭 2007/6 Registrirano so Zelen karton...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00BMW 320 E46 136KS

KOLATA E VO SUPER SOSTOJBA REGISTRIRANA SEGA 24.06.2023 ULJE 5W40 FI...


2.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
2.999 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Slep sluzba 24/7 SITE VIDOVI

slep sluzba Kamjoni Bageri Kombaji za povise info 072 722 525


8.008 €
или предлог цена
Денес 13:00Audi A3 1.9 TDI 105ps 08/09

AUDI A3 1.9 TDI 77KW 105PS 260 000 KM KOLATA E TIP TOP FULL SER...


7.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Iveco stralis 460 EEV 2011 nov uvoz

Iveco stralis 460 2011 EEV so full oprema retarder,klima frizider si...


1 €
или предлог цена
Куманово

Камиони

Денес 13:00BMW X3 3.0d 258ks xDrive 2012god

Vo odlicna sostojba Servisiran Registriran so zelen karton do 06.20...


18.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Se prodava Aprilia Sr50 2019

Se prodava Aprilia Sr 50 2019 godina prv sopstvenik pali vozi.Povekje...


2.000 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

Денес 12:56T max 500

Prodavam t-max 500 na bg tabli 2011 god Smeneti lameli,varijator,k...


3.550 €
или предлог цена
Денес 12:47Mercedes ML350

Prodavam mercedes ML350 4matic Airmatic Proizveden 12/2009 Perfe...


19.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:47Renault Megane 2

•Se prodava Renault Megane 2 2006 1.5dci facelift 63kw •Uvezen od Sl...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:21Opel astra 1.4 dizna plin. Klima.

Opel astra 1.4 dizna plin. Servo. Electrica na stakla I retrovizori. ...


1.350 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:09SE PRODAVAAT ALUMINSKI BANDASI SO GUMI

Prodavam bandasi so odlicni gumi 165/65/14 pravi ne vareni odlicno so...


Денес 12:02SKODA SUPERB 2.0 TDI DSG 170KS 2008 ELEGANCE

SKODA SUPERB 2.0 TDI DSG 170KS 2008 ELEGANCE Proizvedeno 2008 za sv...


9.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:53  НОВ ОГЛАС

Prodavam renault twingo

Renault twingo 1.2 benzin..kolata e vo top sostojba so mala potrosuva...


700 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
800 €
Куманово

Автомобили

Денес 11:50VW Passat 2.0 TDI 140HP DSG F1 HIGHLINE

Prodavam Passat 2.0 TDI 140 PS God 2012 Reg 30/07/2022 201.000 km so ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:48Touran 2.0 TDI 2011

2.0 TDI, 140KS 2011 godina 225.000 kilometri 5 sedishta Registri...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:48VW Polo 1.9 TDI 101PS God 2005

VW POLO 1.9 TDI KW 74 101PS 2005/06 godina -Poloto e maksimaln...


3.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:48Golf 7 2.0 TDI 150hp FULL

VW Golf 7, 2.0 TDI 110 kw, 150ks euro 6(bluemotion) 2016 god.180000k...


15.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:45  НОВ ОГЛАС

OPEL CORSA 1.0 ECOTEC 2005God.ISPRAVNA ZDRAVA ODLICNA..

OPEL CORSA 1.0 ECOTEC 2005 GOD.REG.KOMPLET ISPRAVNA SOCUVANA ISPRAVNA...


1.599 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:43Gumi 20

Gumi 🇨🇭 245/35/20


3.400 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
4.200 МКД
Денес 11:38Skoda Octavia

Se prodava skoda Oktavia. Kilometraza 265.000km Golem servis e nap...


10.750 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:30Passat 1.9 TDI 131ks so orig.kilom.Full

Se prodava Pasat so originalna kilom.(ne vrakjana) So full oprema vo ...


3.100 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.200 €
Куманово

Автомобили

Денес 11:22Страна 1 од 219

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам