Кочани
                   
1205 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PORSCHE CAYENNE 3,0 DIZEL MK TABLI PERFEKTEN !

PORSCHE CAYENNE 3,0 DIZEL MK TABLI PERFEKTEN ! KOMPLETNO SERVISIRAN ...


26.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

27 јун 08:27Промовирано

** AUDI A3 2.0 TDI **2005g (103KW-140KS) SPRTBECK STAKLO

💥 AUDI A3 2.0 TDI MOTOR ) DIZEL SO 103KW-140KS ( 8-VENTILI )vozilot...


4.650 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.700 €
Кочани

Автомобили

Вчера 17:03Промовирано

BMW 530 D 245 KS 2011 M PACKET PERFEKTNA!

BMW 530 D 245 KS 2011 M PACKET PERFEKTNA! - NAPRAVEN KOMPLETEN SERV...


16.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

27 јун 08:28Промовирано

Prodavam mercedes s320 cdi 173 kw 2008 god vo top sostojba

Prodavam mercedes s320cdi 173 kw 2008 god extra socuvan


15.300 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 00:05Prodavam vw polo 1.4 tdi 2007 god

Prodavam vw polo 1.4 tdi 59 kw 2007 god vo top sostojba


2.900 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
3.150 €
Кочани

Автомобили

Денес 00:04Renaut 5 campus 1.1 benzin 33 kw 1991 god

Renaut 5 campus 1.1 benzin 33 kw 1991 god fabrickata boja na 103 000 ...


1.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.350 €
Кочани

Автомобили

Денес 00:03Daewoo Lanos

Se prodava vo ispravna sostojba, pali vozi za poveke info javete se ...


1.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 22:09Mitsubishi Colt

Se prodava mitshubishi colt 2008 god 1.5 dizel donesen od germanija s...


3.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 21:46Daihatsu sirion 1.3 benzin

🇩🇪🇩🇪🇩🇪Se prodava daihatsu sirion 1.3 benzin, najdobriot motor, ...


2.990 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 21:46Wv Passat 1.6 TDI

Se prodava wv passat R- Line 2014 god 1.6 tdi donesen od germanija so...


12.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 21:46Subaru Forester

Se prodava subaru forester 2.0 dizel 2009 god donesen od germanija so...


6.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 21:46Mini Cooper ONE 1.4i 2008

Mini One 1.4i 2008 Со поминати 130000км Колата е донесена од Ита...


4.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 21:03Passat 1.9 tdi 110 ks. redovno servisiran i odrzuvan

Kolata e redovono odrzuvana, dobri gumi klima rabote pali vozi e. ima...


2.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.400 €
Кочани

Автомобили

Вчера 21:00AUDI A4

AUDI A4


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 20:17Subaru Forester

- Kolata e redovno servisirana - Vgraden atestiran plinski ured vo P...


6.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 18:59BMW E90 FACE LIFT

BMW 318, E90 Face-lift 2.0 motor, 143 konjski sili, EURO 5, manuel...


8.290 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 18:57VW PASSAT B8 1.6 TDI DSG BMT COMFORT LINE 2017 NAVI KAMERA

VW VOLKSWAGEN PASSAT B8 1.6 TDI DSG BMT 120 COMFORT LINE EURO 6 ...


15.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 17:55SEAT LEON 1.6 TDI 105 STYLE 2014 GERMANIJA

SEAT LEON III 1.6 TDI 105 STYLE EURO 5 2014 153 000 KM SERVISNA ...


10.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 17:55GOLF 3 1.9 TDI 90 ks. REGISTRIRAN

Golf 3 vo odlicna sostojba,registriran do 31.07.2022


800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 17:19** AUDI A3 2.0 TDI **2005g (103KW-140KS) SPRTBECK STAKLO

💥 AUDI A3 2.0 TDI MOTOR ) DIZEL SO 103KW-140KS ( 8-VENTILI )vozilot...


4.650 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.700 €
Кочани

Автомобили

Вчера 17:03** FIAT PUNTO EVO 1.4i **2010g (75Ks) STAKLO !!!

Odlicnooo


3.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 17:03* VW POLO 1.2i *2007g (128.000km) UVOZ GERMANIJA NOVO !

VOZILOTO E UVEZENO OD GERMANIJA !!! PLATENI SE SITE DAVACKI DO RE...


3.550 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.600 €
Кочани

Автомобили

Вчера 17:03** FIAT PANDA 1.2i **2007g (70Ks) STAKLOO ODLICNA ..

💥 FIAT PANDA 1.2i MOTOR BENZIN SO 44KW-70KS ( ODLICNA !! ) v...


2.700 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.750 €
Кочани

Автомобили

Вчера 17:03VW PASSAT 1.9TDI 110KS '98 ODLICEN

Ispravno servisirano i registrirano domakinsko vozilo, za informacii ...


2.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 16:30  НОВ ОГЛАС

Octavia 1.6 tdi 100kw remap 2014g.

Возилото е со сервисна историја , редовни мал и голем сервис направен...


11.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 16:11Renault Scenic 1.9

Renault Scenic 1.9DCI 2007 god registrirana cela godina tell za k...


3.299 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.499 €
Кочани

Автомобили

Вчера 15:44Se prodava Seat Altea XL 1.9 TDI

Se prodava Seat Altea XL 1.9 TDI TEHNICKI NAPRAVENO 4.2022 105ks ...


3.300 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 15:39Mercedes C200 Kompresor Avantgarde + AMG paket 184HP

INFO TEL: 070 398 715 Godina na proizvodstvo: 06.2007 Kilometraza...


10.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 15:16Audi A4 ALLROAD Quattro 3.0TDI 218HP S-tronic

INFO TEL: 070 398 715 Godina na proizvodstvo: 29.06.2017 Kilometr...


28.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 15:16Clio

Автомобил во одлична состојба, без никакви забелешки. Редовно сервиси...


7.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 14:40Fiat Panda

Нов увоз во одлична состојба. Купена од прв газда. Со реални километр...


3.350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 14:40Renault Clio Storia

Автомобил во перфектна состојба, без дополнителни вложувања. Економич...


2.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 14:40Peugeot 207cc 1.6 benzin 110kw 2007god

Se Prodava Peugeot 207cc kabriolet vo odlicna sostojba bez nikakvi ka...


4.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 14:14  НОВ ОГЛАС

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO AVTOMATIK 233HP

Se prodava Audi A6 3.0 quattro TDI automatik -redizajn facelift ...


7.050 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 13:30Audi A5 3.0tdi 245ks quattro s-line

HITNOO Kolata e bez nikakva maana so mnogu oprema s-line moze da se p...


9.700 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.800 €
Кочани

Автомобили

Вчера 13:20Seat leon 1.9tdi 105ks full oprema vo mnogu dobra sostojba

Kolata e servisirana odrzuvana na vreme bez nikakva zabeleska motor o...


5.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 13:20Peugeot 207 cabrio 1.6hdi full oprema reg.cela godina

Peugeot 207 cc cabrio 1.6hdi full oprema reg.cela godina kolata e pra...


4.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 13:20Fiat punto 1.2 benzin vo dobra sostojba

Fiat punto 1.2 benzin vo dobra sostojba bes karoseriski zabeleski nem...


1.330 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
1.350 €
Кочани

Автомобили

Вчера 13:20FIAT PUNTO 1.2 BENZIN 2006 GOD REGISTRIRANO !!!

REGISTRIRANO DO 03/2023 KUPENO VO MK NEUVEZUVANO KOMPLETNO SERVISIRAN...


2.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 13:08VW POLO 1.2 TDI 75 KS 2011 GOD BLUEMOTION !!!

- UVEZENO OD FRANCIJA🇨🇵 EURO 5 - PLATENI DAVACKI DO MK TABLICI -...


5.700 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 12:40VW GOLF 6 2.0 TDI 140 KS HIGHLINE 2011 GOD !!!

- UVEZEN OD FRANCIJA 🇨🇵 - EURO 5 - - PLATENI DAVACKI DO MK TABLIC...


8.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 12:40BMW E90 318D 143 KS 2008 GOD !!!

- UVEZENO OD FRANCIJA 🇨🇵 - PLATENI DAVACKI DO MK TABLICI - ORIGI...


6.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 12:40VW POLO 1.6 TDI 2010 GOD HIGHLINE !!!

- UVEZENO OD ITALIJA 🇮🇹 - PLATENI DAVACKI DO MK TABLICI - ORIGINA...


5.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 12:40Страна 1 од 31

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам