Битола
                           
2820 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Дуќан во центар на БИТОЛА

Се изнајмува Дуќан во центарот на Битола Приземје во зграда Обител...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 13:00Промовирано

Градежни парцели

Се продаваат две градежни парцели во населба Г. Оризари од кои едната...


24.000 €
или предлог цена
02 фев 09:08Промовирано

Se izdava stan vo strog centar na Bitola

Se izdava stan vo strogiot centar na Bitola odma nakarsi Waikiki javo...


170 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
200 €
Битола

Станови

31 јан 13:48Промовирано

SE IZDAVAAT APARTMANI VO NAJSTROG CENTAR SO NAJDOBRI CENI

Se izdavaat apartmani vo Hotel Ambasador 20m2 do 60m2 Sekoja soba ima...


250 €
или предлог цена
Битола

Соби

Денес 14:22  НОВ ОГЛАС

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Dva sprata po 20 m2 so poseben vlez, vo centarot od Bitola,poranesno ...


200 €
или предлог цена
Денес 13:34SE PRODAVA KUKJA VO CENTAROT NA BITOLA !!!

SE PRODAVA. Kuкјata se naogja pozadi gimnazijata Taki Daskalot , nasp...


75.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00Се издава деловен простор 1100 квадрати цена поволна

Izdavame deloven prostor lokacija zad benzinskata pumpa makpetrol dov...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Se iznajmuva sprat od Kujka 100 kv.

Se izdava prazen Sprat od kujka so poseben vlez na 1 vi sprat vo cent...


230 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00Plac, niva, mesto na izlezot od Gorno Orizari

Placot e na izlezot od Gorno Orizari Kaj daciplast. Vo placot ima pri...


40.000 €
или предлог цена
Денес 13:00Купувам стан во Битола околу 60 квадрати

Барам стан за купување околу 60 квадрати во околината на Симпо, облас...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00Дуќан во центар на БИТОЛА

Се изнајмува Дуќан во центарот на Битола Приземје во зграда Обител...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 13:00Se prodava stan vo klanica

Se prodava potkrovje vo klanica so dnevna , trpezarija, kujna I 2 spa...


43.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00Se prodava mesto vo s.Strugovo

Se prodava mesto od povrsina 5000m2 vo s.Strugovo Demir Hisar Mozi i ...


10.000 €
или предлог цена
Денес 12:57SE PRODAVA KUKJA

SE PRODAVA KUKA SO 237 M2 MOZNA ZAMENA ZA STAN SO VASA DOPLATA STANBE...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 12:49SE PRODAVA KUKA

Kuka vo strogiot centar na gradot do mitropolijata so povrshina od 14...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 12:49СЕ ПРОДАВА КУЌА ЗА НИСКА ЦЕНА

НИСКА ЦЕНА ЗА БРЗА ПРОДАЖБА, УШТЕ ПОНИСКО - УШТЕ ПОПОВОЛНО! Куќа и...


15.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 11:52NOVI LUKSUZNI STANOVI VO GRADBA VO CENTAROT NA BITOLA

NOVI LUKSUZNI STANOVI SO NAJ KVALITET VO CENTAROT NA BITOLA NA vseliv...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 11:30ПРОДАЖБА НА ДВА НОВИ СТАНА-ПОТКРОВЈЕ ПО 98 М2

СЕ ПРОДАВААТ ДВА НОВИ ТРОСОБНИ ПРОШИРЕНИ СТАНОВИ НА ПОТКРОВЈЕ ВО НОВА...


66.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 11:14СЕ ПРОДАВА КУЌА НА ДВЕ НИВОА 160 М2 + ПОТКРОВЈЕ И ПОМ.ОБЈЕКТ

- СЕ ПРОДАВА КУЌА НА ДВА КАТА ПО 80 М2 ( ДНЕВЕН ПРЕСТОЈ И КУЈНА ПЛУС ...


57.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
57.500 €
Битола

Куќи / Вили

Денес 11:13НОВИ СТАНОВИ ВО КАСАРНА

Современи станови двособни од 65 м2 трособни од 76 и 82 м2. Прва клас...


900 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 11:06Se izdava

Se izdava stan vo nas.Karpos Bitola Info na tel.070/275-607


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:41СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ВО НИЖЕПОЛЕ, НИЖЕ ПОЛЕ, NIZEPOLE, NIZE PO

Се продава градежно земјиште од 2345 м2 (КП бр.560) во Нижеполе. Парц...


1 МКД
или предлог цена
Денес 10:33Плацеви за Фотоволтаици

Се издава или продава земјиште за поставување на фотоволтаични центра...


1 МКД
или предлог цена
Денес 10:31farbajne stanovi kuki knauf abrib plocki izolacija ob vlaga

Renovirame stanovi kuki nadvoresno i vnatresno redejne na gips karton...


100 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:26Се издава

Se iznajmuva kompletno namestena kuka. Inf.078236967 Nikolce


130 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
150 €
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:19Издавам семејна куќа

Се издава куќа со 2 спални и голема дневна, трпезарија и кујна. Целос...


330 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:14Se prodava kuka vo Centar na Bitola

Се продава куќа на два спрата со визби и дворно место.Спратовите се п...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:03Plac

Se prodava Plac vo kravari so dva patoj do placo Mozi da se gradi 2...


10 €
или предлог цена
Денес 09:47Se izdava celosno opremen stan

Se izdava celosno novoopremen stan vo strogiot centar na gradot. 07...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:32IZNAJMUVANJE NA GARAZEN PROSTOR

Izdavam podzemni garazi parking NOVI vo nova zgrada na nivo -2 ima li...


2.000 МКД
или предлог цена
Битола

Гаражи

Денес 09:27SE IZDAVA STAN VO CENTAR

SE IZDAVA DVE SPALNI SOBI KLIMATIZIRAN (inverter klima) NOV INVE...


600 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:14Kukja so ploči tvrda gradba extra cena 078453511

Na ulica Gorgi Sugarev br 17 Golema samostojna Kukja cena evtina 07...


48.000 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
49.000 МКД
Битола

Куќи / Вили

Денес 09:10BARAM(GARSONJERA, EDNOSOBEN, ILI DVOSOBEN) - ponudete

Baram da kupam garsonjera, ednosoben ili dvosoben stan , po moznost z...


20.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 08:52Se iznajmuva opremena

Povolno


3.500 МКД
или предлог цена
Битола

Соби

Денес 08:48Se prodava kukja vo strogiot centar na Bitola

Se prodava kukja od 360 m2. od koi 70 m2 se deloven prostor. Kukjata ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 08:30MAGACINI DUKANI DELOVEN PROSTOR

se izdavat magacini so razlicna golemina od 50 do 500 m2 isto taka se...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

Денес 08:09Niva na patot za dihovo nad Grand Premier

Se prodava itno parcela nad znakot Bitola nad Grand Premier,do patot....


1 €
или предлог цена
Денес 08:06продавам кука со двор

Продавам кука ( П +1) со двор во Јени Маале, со засебен влез, приклуч...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 08:04SE IZDAVA STAN ZA STRANCI

Se izdava renoviran i luksuzni opremen stan vo Karposh-Bitola.Stanot ...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 08:02SE PRODAVA PLAC BRUSNICKA NASELBA 1110 m2

SE PRODAVA PLAC BRUSNICKA NASELBA 1110 m2 Se prodava plac 1100 m2 vo...


110.000 €
или предлог цена
Денес 07:45Dve kuki po 100m2+100m2 dvor vo Bitola

Prodavam dve kuki vo isti dvor. Edna kuka vo koja se zivee 2 kata 100...


85.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 07:43SE IZDAVA STAN ZA STRANCI

Izdavam stan za stranci na ul Partizanska br.5. Del od edna dinamicna...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 07:32Dukan vo SEHEREZADA

Se prodava moze I zamena


33.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 07:15Страна 1 од 71

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам