Скопје
                   
4290 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Сечење и уредување на проблематични дрва во вашиот двор

-🌳Сечење дрва, Seceme Drva -ureduvanje ogradi. -vadenje na korenj...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

17 јул 13:47Промовирано

GOSTILNICA IMA POTREBA OD PERSONAL!!!

Gostilnica vo Karpos ima potreba od personal na slednive pozicii: -...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Нудам работа

07 авг 16:58Промовирано

Restoran ima potreba od pomosnicki za vo Kujna

Restoran BOTI 96 ima potreba od -Pomosnicki vo Kujna (2) -Kelner ...


21.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Нудам работа

09 ное 15:37Промовирано

Potreben e bolnicar neguvatel

Potreben e bolnicar neguvarel


По Договор
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Нудам работа

Вчера 23:07Čaj i mast protiv HEMOROIDI

Čaj i mast protiv hemoroidi na prirodna baza.Za tri dena gi leci hemo...


700 МКД
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Нудам работа

Вчера 22:37zena za pomos vo mojot dom

baram zena za pomos vo mojot dom vo naselba Zelezara, ,rabotno vreme...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Нудам работа

Вчера 21:46Пекар

Француска пекарница и слаткара Пастел,поради проширување на обемот на...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 21:22Baram devojcinja za rabota vo kafic vo Tc Biser

Se baraat devojcinja za rabota vo kafic kako kelnerki. Kontakt tel.0...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 21:04Se vrsi sreduvanje na dvor i dvorna povrsina. CELOSNO.

Kosam so sopstvena kosalica so nivoa od 1 do 5,i so trimer,masina za ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

Вчера 20:27Baram rabota

Alo vi treba rabotnik 2 sme jave te se na. 078 263 715


25 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Барам работа

Вчера 19:39Se bara zena za rabota vo kujna

Se bara zena za rabota vo kujna vo gostilnica vo skopskata carsija. ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Нудам работа

Вчера 17:13Se baraat vozaci so Ц и Е

Se baraat vozaci so Ц и Е kategorija,so EU dokumenti,Svedska firma,se...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 17:00Помишничка за во кујна/Pomosnicka za vo kujna

Кујна ‘’ГУРМАН” бара помошничка за во кујна со претходно работно иску...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 15:12Rabotnici bravari za Co2 aparat so iskustvo i farbari

Se baraat bravari zavaruvaci so Co2 aparat so rabotno iskustvo i farb...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Нудам работа

Вчера 15:00Skaradzija-ka Nudam partnerstvo

Se bara skaradzija-ka so iskustvo Nidime partnerstvo Poveke informa...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Нудам работа

Вчера 14:37Rabota od doma

Svoj biznis vo svoe vreme, za extra 300-500 evra vo prv mesec. 💎V...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 14:16Пица мајстор

Ресторански пекар/фурнаџија/пица (22 години искуство) мајстор бара ра...


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

Вчера 14:11PRIDRUZNICKA

se baraat dve devojki atraktivni poveke info na veljanovskifilip@yaho...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
300 €
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 14:00Пекара има потреба од продавачка

Се бара продавачка за бурек и бели печива. Раб. време 6:00 - 14:00ч. ...


1 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:43Se bara vodoinstalator

Firma od Skopje bara vodoinstalator so iskustvo. Povekje info na 077...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:02Потребна е продавачка за галантерија за мобилни телефони

Имаме потреба од продавачка за галантерија и сервис за мобилни телефо...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

Вчера 13:00Profesionalen vozac / sofer so C+E kat. so EU/BG

Barame profesionalni vozaci na kamioni so Bugarski dokumenti * Relac...


85 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Se bara personal za kozmeticki salon vo Skopje

Se bara personal za kozmeticki salon vo Skopje so i bez rabotno iskus...


6 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Rabota od doma i vo pogon

Se barat lica za prezentacija na Svedska kozmetika i pakuvaci za rabo...


9 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Rabota vo Ajs Kafe

Ajs kafe ima potreba od rabotnici so iskustvo. Za poveke info 07584...


1 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Se bara personal za kozmeticki salon vo Skopje

Se bara personal za kozmeticki salon vo Skopje za pola i celo rabotno...


5 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Се бараат работници со дозволи за камиони и градежни машини

Се бараат возачи на камиони односно градежни работници за градежни ма...


3.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Sofer-Vozach E kategorija

Pocitivani, Barame vozac na relacija MK-EU-MK, E kategorija. Serti...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00SE BARA RABOTNIK VOZAC

Se bara rabotnik vozac so B kategorija, so zavrseno sredno obrazovan...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Нудам работа

Вчера 12:30RABOTNIK VO DISKONT

Barame rabotnik za rabota vo diskont na golemo i malo.Se zanimavame s...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Нудам работа

Вчера 12:30Se bara pekar majstor za lepinji i lajbici

Пекара има потреба од мајстор за изработна на лепињи/босанки и лајбиц...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 12:29Бараме столари монтери

Фирма за изработка на интериер има потреба од столари монтери со иску...


10 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Нудам работа

Вчера 11:43Вработуваме гипсари

Ми-Го Инженеринг Јовановски ДООЕЛ има потреба од гипсари со и без раб...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Нудам работа

Вчера 11:15Potreben Vozac so E kat so Bg dok

Potreben e vozac so E kategorija Potrebno Bg dokumenti Swedska -No...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 10:59HIGIENICARKA SO ISKUSTVO

POTREBNA E HIGIENICARKA SO SOPSTVENO VOZILO.STO IMA ISKUSTVO VO GENER...


950 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 10:19  НОВ ОГЛАС

BARAME HIGIENICARKA ZA STANOVI

POTREBNA E HIGIENICARKA SO SOPSTVENO VOZILO.STO IMA ISKUSTVO VO GENER...


950 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 10:15  НОВ ОГЛАС

Izvrsuvame renoviranje na vasiot Dom

Krecenje.Gletuvanje.Vnatresen Abrit.Vodovod.Odvod.Lepenje Plocki.Ruse...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Барам работа

Вчера 08:59PLOCKAR-KERAMICAR

Lepenje plocki:kupatila,kujni,hodnici.terasi,skali.i dr. BRZO KVALITE...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Барам работа

Вчера 08:59Rabota so MK pasos vo Slovacka

Pocituvani, Imame slobodni pozicii vo nekolku firmi za vo Slovacka, ...


1.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 08:46Потребен е возач со Е категорија

Здраво, Поради зголемување на возниот парк, СИДОНА ШПЕД ДОО има потр...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Нудам работа

Вчера 07:27Rufo Fix Company

Imamo potreba od obicen rabotnik i majsotri za fasada


По Договор
или предлог цена
Сарај / Скопје

Нудам работа

Вчера 06:49Se bara rabotnik

Dokolku sakate da gi naucite tajnite na stolarijata ne ispustajte ja ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 06:27Looking for a content creator

YouTube’s favorite quiz channels are looking for a content creator (r...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

12 авг 23:38Страна 1 од 108

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам