Струга
                   
636 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Opel Corsa 1.3 CDTI EcoFlex 70KW

-Opel Corsa 1.3 CDTI 70kw -Servisirana -Tempomat -Start-Stop


5.350 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

31 јул 12:36Промовирано

PEUGEOUT 308 sw god.2011-12 (SWITZERLAND)1.6 HDI

Peugeot 1.6 hdi


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 авг 10:09Промовирано

VW GOLF 5 1.9 TDI GOD 2007/8 66KW(90PS)

-Golf 5 1.9 TDI 66Kw(90Ps) -2007/8 Godina -(Smenato komplet set od ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 авг 10:08Промовирано

Mitsubishi Pajero

Mitsubishi Pajero 2002 3.5 benzin Servis Komplet Napraven pali vozi R...


6.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 09:39Hyundai Getz 1.5crdi

Vo ispravna vozna sostojba. Motor 1.5dizel 88konji Sega uvezeno od ...


3.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.100 €
Струга

Автомобили

Денес 09:10Ford focus 1.8 td dizel 2000 godina

Ford focus 1.8 td dizel 2000 godina registriran do 03.2003 gumi novi


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 08:06PASAT 1.9 TDI 2002 6 BERZINI

PASAT 1.9 TDI 2002 6 BERZINI VO EXTRA SOSTOJBA ODERZAVANO VO MAX ...


3 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 21:30  НОВ ОГЛАС

citroen c5

SE PRODAVA ILI SE IZDAVAVA POD NAEM RENTEKAR CITROEN C 5 MEHANICKI ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 21:23Skoda oktavija

SE PRODAVA SKODA OKTAVIJA VO DOBRA SOSTOJBA KAROSERISKI I MEHANICKI ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 21:23SE PRODAVA GOLF DIESEL

VW GOLF 1 9 TURBO DIESEL MEHANICKI SUPER PRED NEKOLKU DENA PROMENAT K...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 20:46  НОВ ОГЛАС

BUBA KABRIOLET

Za poveke info 070 212 914 Se prodava oldtajmer Buba cabrio 1976 god...


9 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 18:31Se prodava Toyota RAV4

Toyota rav4. Kupen vo Toyota Makedonja. Napraveni site servisi. A tes...


8.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 14:59  НОВ ОГЛАС

Honda Civik 1,8 benzin/plin

Hondata e 2006 godina kaj mene e 4 godini Ne e fabrika ima nekoi kar...


5.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 14:23Daewoo Lanos

Daewoo Lanos Za poveke info kontakt tel


850 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 13:19  НОВ ОГЛАС

GOLF 3 - 1.8 BENZIN- PLIN

Voziloto e dobro socuvano na karoserija, motor, menjac, prednica i za...


1.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 13:19Opel Corsa C 1.2 Twinport 2005

Opel Corsa 1.2 twinport 80ks kolata e vo odlicna sostojba kako nadvor...


2.650 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 13:00Audi a7 3.0 TDI quattro moze zamena

Audi A7 3.0 tdi Quattro Servisirana Reg Super sostojba Moze...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 12:16HONDA ACCORD 110KW AUTOMATIC MOZE ZAMENA

Honda Accord 2.2 i-dtec 110kw dizel, proizvodstvo 2009-ta godina. A...


9.499 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
9.990 €
Струга

Автомобили

Вчера 07:16Mercedes cdi220 w202 mozna zamena

Mercedes cdi 220 vo odlicna sostojba ( so mali grebanici okolu karose...


2.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

17 авг 22:09Opel Manta

Se prodava Opel Manta, vo dobra sostojba , godina na proizvod 1974, m...


6.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

17 авг 21:03Citroen DS5

Se prodava citroen DS5 2017 god pominati 164000 km 2.0 HDI 181ks Tel:...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

17 авг 19:04Honda Crv

Se prodava Honda Crv 2012 god Prv gazda kupena vo Makpetrol Skopje...


16.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

17 авг 19:04PORSCHE PANAMERA 3.0D Godina 2012

Porsche Panamera 3.0d 185 kw 251 ps Godina 2012 sobraqaina Registr...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

17 авг 16:38Golf 7 1.6 TDI 81 KW 2017/16

Golf 7 1.6 TDI KW 81 so Noviot Motor Godina 2017/16 Registriran i S...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

17 авг 16:38Volksvagen JETTA 1.6 TDI Godina 2012

Volksvagen JETTA 1.6 TDI KW 77 Godina 2012 /11 Registriran i Servis...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Автомобили

17 авг 16:38BMW F10 530D Godina 2011

BMW F10 530D Godina 2011 Registriran i Servisiran Top Sostojba M...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

17 авг 16:37RENAULT MEGANE 1.5 DCI

1.5 DCI 105 ks 6 brzini 2008 godina 16 aluminski bandasi registriran...


2.900 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

17 авг 16:24Alfa Romeo GtV6 Turbo 2.0

Kolata e karoseriski dobra sostojba ima zvuk na radilica i problem so...


650 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

17 авг 15:28audi a6 3,0 quattro

audi a6 2014/13,top..


24 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

17 авг 13:32ford fiesta tdci

perfektna,komplet servisirana..


2.900 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

17 авг 13:32Se prodava Renault Scenic 1.6

Se prodava reno Scenic 1.6 1997 god. Registriran do Noemvri 2022. Teh...


1.250 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

17 авг 09:21Mercedes e 290

Seprodava Mercedes Kollata e vo dobra sostojba vredi dase vidit regis...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

17 авг 09:19Vw Golf MK 2

Vw Golf Mk 2 1.6 D Novi Gumi registrirano


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

17 авг 01:50Bmw 525 D 2005

Bmw 525 D 2005 Klimatronic Servisirano Registrirano Moze zame...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

17 авг 01:31Citroen C1 1.4 Hdi Klima

Citroen C1 1.4 Hdi Klima Servisirano Registrirano Tiptop


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

17 авг 01:25Vw Touareg R5 Automatik

Vw Touareg R5 2.5 Automatik 4x4 2005 Letni Gumi Dobri Servisira...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

17 авг 01:22Opel corsa 1.5 turbo dizell isuzi

Seprodava Opel Corsa Kollata e vo dobra sostojba stegnat dobar motor ...


1.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 авг 23:39RENAULT MEGANE 1.9 DCI 96 KW

MEGAN 1.9 DCI 96 KW 131 HP noviot motor 6 brzini, uvezena 2018 od Sva...


2.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 авг 22:27Prodavam RENAULT ESPACE 2.2 dci 2007 godina

Prodavam RENAULT ESPACE 2.2 dci 150 KS 2007 godina so pominati 245.00...


4.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 авг 21:36Prodavam BMW 520d EfficientDynamics 2011 godina

Prodavam BMW 520d EfficientDynamics 2011 godina - 135KW / 185 KS - po...


16.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 авг 21:36Mercedes-Benz E 220 T CDI

Prodavam Mercedes-Benz E 220 CDI Vo odlicna sostojba uvezen od Sva...


7.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 авг 21:06TOYOTA AURIS 2.2 D-CAT Diesel

TOYOTA AURIS 2.2 D-CAT so 6-brzini, Proizvodstvo 2007 godina. Niv...


5.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 авг 21:05OPEL MERIVA

Се продава, опел мерила 1.3 ECO MOTOR во одлична состојба, гаражиран...


3.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 авг 16:42Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам