Подкатегорија:
                   
219 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Машина за шиење Bagat

Ispravna i malku koristena.


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:00motor za peracka masina Gorenje

Se prodava ispraven elektro motor od masina za perenje Gorenje od po...


1.500 €
или предлог цена
Вчера 11:54Продавам проточен бојлер BOSCH TR5000 21/24 EB, 24kW, 32A

Продавам проточен бојлер BOSCH TR5000 21/24 EB, 24kW, 32A користен 2 ...


9.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:16Продавам машина за шиење

--- ПРОДАВАМ машина за шиење Csepel 30 (на сликите ), механичка, без ...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:38Bojler prohrom 80L

Bojler 80l prohrom so 2 spirali za parno i solarno Telefon za kontak...


По Договор
или предлог цена
Вчера 06:10Brother Masina Za Sienje Skoro Nova

Masina za sienje brend:Brother Odlicna sostojba Ispravna,koristen...


6.490 МКД
или предлог цена
31 мар 22:06se prodava melnica za kafe

melnicata e mnogu malce rabotena kako nova


1 €
или предлог цена
31 мар 21:36фрижидер за длабоко 250

Се продава исправен фрижидер за длабоко 250 литри.KONCAR производство.


4.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
4.800 МКД
31 мар 15:29vending frizider

Se prodava vending frizider so 5 fioki, zelezen i knizen monetarnik, ...


53.000 МКД
или предлог цена
31 мар 09:05Продавам камин Рустик

Каминот е многу зачуван,користен е во викендичка, само 20 дена годишн...


16.000 МКД
или предлог цена
30 мар 13:08NESCAFÉ Dolce Gusto апарат за кафе

Кафемат Моќност:1500W Рачно запирање Прилагодување на количината Капа...


2.500 МКД
или предлог цена
30 мар 11:48Gorenje, Beko, Bosh, Favorit, Indesit, Samsung..

Se sto Vi TREBA.


20 €
или предлог цена
30 мар 11:22Mikrobranova NEO микробранова

Se prodava ispravna mikrobranova pecka NEO MWO-M8205 Tel. 078386...


2.500 МКД
или предлог цена
30 мар 10:56Mashina za perenje sadovi

Машината работи беспрекoрно и е во одлична состојба,единствен недоста...


30 мар 08:04Комбиниран фрижидер, многу сочуван

Исправен, многу сочуван комбиниран фрижидер VIVAX


5.000 МКД
или предлог цена
29 мар 16:38Багат/Bagat Masina za Sienje

Se prodava Bagat Masina za Sienje.


3.000 МКД
или предлог цена
29 мар 15:59Оверлок/Overlok Masina za Sienje

Se prodava Overlok Masina za Sienje. Toyota


230 €
или предлог цена
29 мар 15:59SUSARA CANDY 8kg

susrata e kondezaciska nema potreba od odvod raboti besprekorno 8kg g...


8.000 МКД
или предлог цена
29 мар 12:17Programator-elektronika za Bosch masina za perenje

Programator -elektronika za masina za perenje Bosch


2.500 МКД
или предлог цена
28 мар 09:17Frizider komora

Star


1.500 МКД
или предлог цена
27 мар 22:54Friziderce gorenje 50L

Se prodava friziderce gorenje 50L vo dobra sostojba ispravno


2.500 МКД
или предлог цена
27 мар 21:20Nova robot pravosmukalka

Nova pravosmukalka voopsto ne e koristena kompletno spakovana,zastedu...


6.500 МКД
или предлог цена
27 мар 19:21Masina za perenje Gorenje

Prodavam polovna masina za perenje marka Gorenje.Ispravna raboti na e...


2.000 МКД
или предлог цена
27 мар 13:23Машина за перење за делови

Се продава машина за перење марка SEG Premium,за делови бидејки откаж...


2.000 МКД
или предлог цена
27 мар 12:58Се продава половна машина за шиење

Машината е како нова малку користена, купена од продавницата на Багат...


100 €
или предлог цена
27 мар 12:56FAVORIT ISPRAVNA 100% masina za perenje alista Eftino !!

KONTAKT TELEFON - 075-665-046 FAVORIT ISPRAVNA 100% masina za pere...


1 €
или предлог цена
26 мар 17:55Kombiniran ladilnik frizider ispraven 100% so garancia

Kombiniran ladilnik frizider ispraven 100% so garancia


100 €
или предлог цена
25 мар 22:10Нискомонтажен Бољер Boljer 10л Парновод Parnovod

Се продава нискомонтажен бољер 10л 2000W од Парновод, Битола. Бољ...


3.500 МКД
или предлог цена
24 мар 22:54Bagat evtino

Za delovi


1 €
или предлог цена
24 мар 16:56Whirlpool BEKO Indesit Gorenje Bosh i dr.

Mozi i na delovi se sto vi treba Tel.075 557 111 Goran


20 €
или предлог цена
23 мар 13:17Сервис (Промена на Лагери)

Сервисирање На Лиени Казани Индесит, Аристон, Беко, Бош Вирпул Го...


2.300 МКД
или предлог цена
23 мар 13:17Motori za Site Modeli na Masini Za Perenje.

Samsung, Whirpool, Siemens, Bosh, Indesit,Gorenje, Beko, LG, Favorit....


35 €
или предлог цена
23 мар 13:17BOSH Favorit Gorenje Beko i drugi

Delovi (Polovni) za site vidovi na Masini za perenje.Kazani elektroni...


10 €
или предлог цена
23 мар 13:17WHIRLPOOL masina za perenje

Se prodava ispravna koristena masina za perenje 800 vrtezi vo minuta.


4.900 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
5.500 МКД
22 мар 06:46Zamrznuvac Frizider 310L poloven ispraven 100% top sostojba

Zamrznuvac Frizider 310L poloven ispraven 100% top sostojba raboti ka...


100 €
или предлог цена
21 мар 17:36Aparat za secenje

Se prodava nov neupotreben aparat za secenje na meso i leb


20 мар 23:01Skara

Se prodava skara na kumur, nova ne koristena. Cena po dogovor, za pov...


По Договор
или предлог цена
20 мар 14:57Бојлер за кујна,многу малку користен.

Бојлер за кујна Високомонтажен Капацитет: 10L Греач 1500W Димензи...


2.500 МКД
или предлог цена
20 мар 14:40Se prodava sokovnik соковник

Power juicer од Delimano. Исправен.


3.800 МКД
или предлог цена
20 мар 08:38Se prodava

Se prodava kjumbe so borii polovno ne Mnogu koristeno 1500 denari


1.500 МКД
или предлог цена
19 мар 23:58Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам