50 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Keramidi

Se prodavaat Leskovacki polovni keramidi vo odlicna sostojba... Ima o...


15 МКД
или предлог цена
Пехчево / Берово

Градежни материјали

23 јун 20:48Obodin фрижидер - 410 литри

Функционален, во исправна состојба е фрижидерот. Obodin фрижидер од ...


6.500 МКД
или предлог цена
23 јун 10:00Sobni vrati

Medijapanski sobni vrati so drvena osnova farbani so poliuretanska fa...


11.000 МКД
или предлог цена
20 јун 22:04Мотор за наводнување и црева

Моторот работи, имам и многу цревa. Број за контакт- 079 257 971


По Договор
или предлог цена
04 јун 21:44Столови и табуретки

Се продаваат и изработуваат по нарачка, столови, табуретки, кревети, ...


По Договор
или предлог цена
03 јун 13:21Polovni vrati so kasi

Na niv isto taka ima kvaki i bravi.Lakirani dve race sadolin 3ka.4000...


3.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
4.000 МКД
01 јун 06:49dvosed so spustanje, двосед со спуштање

se prodava socuvan dvosed so moznost za rasklopuvanje za spienje, lok...


1.200 МКД
или предлог цена
17 мај 14:51Пумпа за систем со парно

Се продава пумпа за систем со парно греење, пумпата е во одлична сост...


1 €
или предлог цена
13 мај 10:15Пластични буриња

Се продават користени пластични буриња седум на број. Бурињата се пог...


1 МКД
или предлог цена
Берово

Останато

13 мај 10:11Kaljeva pecka

Pecka na drva


1 МКД
или предлог цена
10 мај 16:11Elementi za kovani ogradi

Izrabotka na bubrezi, esovi, violinski kluc krugovi zabki masnicki i ...


1 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Градина / Огради

10 мај 09:13KUPUVAM SOKOVNIK NA PAREA

KUPUVAM SOKOVNIK NA PAREA. DA BIDE SAMO NOV I NEUPOTREBUVAN. KAKO NA ...


15 €
или предлог цена
05 апр 14:44СОКОВНИК НА ПАРЕА

КУПУВАМ СОКОВНИК НА ПАРЕА КАКО НА СЛИКАТА


1 €
или предлог цена
04 апр 12:47Fotelji

Imam 8 broja


2.000 МКД
или предлог цена
Пехчево / Берово

Дневна соба / Фотељи

27 мар 17:26Proizvodstvo na stolici i masi

Производство на столици и маси со врвен квалитет и гаранција за истит...


По Договор
или предлог цена
28 фев 08:55ВЕНТИЛАТОРИ ЗА ОЏАК

СЕ ПРОДАВААТ ВЕНТИЛАТОРИ ЗА ОЏАК КАКО ТРАЈНО РЕШЕНИЕ НА СЛАБ ПРОТОК Н...


1 €
или предлог цена
07 фев 18:54Nov dusek

Ne koristen informacii na ovoj broj 076387748 ne na toj dolu broj Po...


6.500 МКД
или предлог цена
29 јан 19:52Se prodava kotel za parno Prity

Se prodava kotel za parno Prity na drva. Odzak f180, ispraven. Konta...


1 МКД
или предлог цена
25 јан 08:52Aparat za kafe DOLCE GUSTO KRUPS + kapsuli

Aparatot e donesen od Italija i e koristen vo domasni uslovi.


50 €
или предлог цена
04 јан 09:03Калена (земјена) печка

Печката е многу малку користена, сочувана е. Печката е направена во ...


7.000 МКД
или предлог цена
23 дек 09:53Novogodisno creno belo.

Nekoj da ponudi hitno vakvo novogodisno crevo novo da bide da sveti b...


По Договор
или предлог цена
15 дек 12:08ТРИМЕР

ТРИМЕР SHTILL САМО ЗА 100 ЕВРА, 075/304-631


100 €
или предлог цена
09 дек 21:28РАЗНИ ВИДОВИ МАСИ И ДРВЕНАРИЈА

РАЗНИ МАСИ И МАТЕРИЈАЛИ, ЦЕНА ПО ДОГОВОР, 075/304-631


По Договор
или предлог цена
09 дек 21:26МОТОРНА ПРСКАЛКА

МОТОРНА ПРСКАЛКА ЗА НАВОДНУВАЊЕ, 075/304-631


100 €
или предлог цена
09 дек 21:22Дрвена куќичка за деца

Изработуваме дрвени куќички за деца сон за секое дете 140х100х140


1 МКД
или предлог цена
12 сеп 11:45ШАМОТНИ ТУЛИ ЗА ФУРНА

- Шамотни тули 25 х 12 х 3,2см - Шамотно брашно - Стаклна вода


110 МКД
или предлог цена
Пехчево / Берово

Градежни материјали

31 авг 19:04Уникатна багремова маса

димензии 110 60 со епоксидна смола


45.000 МКД
или предлог цена
07 јул 13:46Шамотни тули за ложиште на шпорети АЛФА-ВРАЊЕ

-Шамотни - огноотпорни тули за сите видови шпорети на АЛФА-ВРАЊЕ. - ...


1.200 МКД
или предлог цена
29 јун 13:47Печка на плин со вентилатор за 300м2

Уредот е купен од Италија користен само една година. Служи за загрев...


1 €
или предлог цена
11 мај 12:25Izrabotka na spalni

Spalni po mera


1 €
или предлог цена
20 фев 21:49Izrabotka na dnevni sobi

Dnevni po mera


1 €
или предлог цена
20 фев 21:46Izrabotka na detski sobi

Detski sobi po mera i montaza


1 €
или предлог цена
20 фев 21:37Izrabotka na kujni

Kujni po mera


1 €
или предлог цена
20 фев 21:34monirame pvc i alum stolatija i vnatresni vrati

pvc i alumil vrati i prozori i medijapanski vrati so visok kvalitet b...


02 фев 22:12Prodavam suvi daski drvo bel bor gragja

Prodavam epten suv materjal daski od bel bor. Ve molam zvonete na ...


1 €
или предлог цена
16 јан 22:07Дабово буре

Изработувам дабови буриња на традиционален начин од малешевски даб (Б...


1 €
или предлог цена
Берово

Останато

27 дек 23:48Kamin Franklin

Vo sekoe vreme mos da se vidi 😀 ima i 2 cunci 😀


11 МКД
или предлог цена
07 дек 20:16УНИКАТНИ ТРАПЕЗАРИСКИ И КЛУБ МАСИ ОД ДРВО

*Mатеријал на изработка: дрво - круша, епоксидна смола. Димензии: 17...


По Договор
или предлог цена
18 ное 18:46Drveni letvi

Drveni letvi za ograda 10X2X1M dolzina do 1.4M dolzina moze i pravi ...


50 МКД
или предлог цена
Берово

Градина / Огради

20 окт 08:39Klub masa 1200

Klub masa 100x50x50 kant pvc boja po dogovor 1200 den pracam po kargo


1.200 МКД
или предлог цена
26 јул 18:19Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам