6531 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes C220

Se prodava mercedes C220 2012 godina mnogu zacuvan. 4 novi Good Year ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
14.000 €
Прилеп

Автомобили

13 дек 21:16Промовирано

KIA PICANTO 1.0 2013 GOD

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM OD KIA REGISTRIRANA E CELA...


5.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 05:26Промовирано

Seat Ibiza 1.9 TDI

Se prodava SEAT IBIZA 1.9 TDI FR Volkswagen motor 1.9 2008 god vo s...


4.799 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.900 €
Прилеп

Автомобили

25 јан 08:39Промовирано

Mercedes E 220 CDI

Se prodava mercedes e220 w211 Registriran so zelen karton Servisi...


5.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:24AUDI A5 2.7 automatik

Audi 2.7 tdi sportback avtomobilot e so full oprema vo perfektna sost...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:20Nissan X-Trail 2.2DCI 4x4 2004g

✅ Se prodava Nissan X-Trail 2.2DCI 4x4 2004g ✅ Registriran cela godi...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:20MINI COOPER CLUBMAN 1.6 HDI 2009

ABS AIRBAG X8 PANORAMA KROV ELEKTRICEN ABIENTALNO SVETLO TEMPOMAT...


5.699 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:09Delovi od motor 2.0TDI BKD

Se prodava motor 2.0TDI BKD motor na delovi


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:05LONGJIA FORMULA CHARGER 50 CC 2T

LONGJIA FORMULA CHARGER 50 CC 2T So izminati 1700KM pod garancija reg...


1.100 €
или предлог цена
Денес 12:02MITSUBISHI OUTLANDER 2.2 150KS 4X4 2014 GODINA

MITSUBISHI OUTLANDER 2.2 150KS 4X4 2014 GODINA NAPRAVEN GOLEM I MAL S...


15.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:02NISSAN MICRA 1.4 66KW BENZIN/PLIN

NISSAN MICRA 1.4 66KW BENZIN/PLIN 4 NOVI GUMI M S


2.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:02Mini Cooper 1.6 - kupen od CH so servisna kniska

Kolata e vo odlicna sostojba, nikogas ne e farbana, redovno servisira...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:58Pezo 307 2,0hdi 2003g

Se prodava pezo 307 2,0hdi 2003g reg so oprema prva farba zacuvano vn...


2.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:57Aprilia sr 50 kako nova

Aprilia sr 50 standard vo fabricka sostojba zacuvana bez zabeleski ka...


2.300 €
или предлог цена
Денес 11:55Audi Q7

Se prodava Audi Q7 servisiran pred 3000km F1 menjac, greaci na predn...


9.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:51Citroen Xsara 2.0VTS Reg-Mozna zamena

Xsara Vts fabricki 2.0 170ks perfekten motor mnogu brza sega servisir...


1.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:50-Полимеризација на фарови...

-Полимеризација на фарови.. -Полирање, полимеризација, репарирање ...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:44  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA VW POLO 1.2 BENZIN EXTRA CENA ZA KESSSS

Se Prodava Vw Polo 1.2 Benzin Registrirano Od Oprema Poseduva ...


4.550 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:42FORD FOCUS TITANIUM EXTRA ZACUVAN

KOLATA E EURO 5 1.6hdi 8v.115ks. FULL OPREMA NAJ VISOKO NIVO KOM...


7 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:36SE PRODAVA FORD FOCUS 1.6 TDCI 2006g 66kW

SE PRODAVA FORD FOCUS 1.6 TDCI 2006g 66kW KOLATA E VO ODLICNA SOSTO...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:33SE PRODAVA CITROEN C3 1.4 HDI 2008g 50kW

SE PRODAVA CITROEN C3 1.4 HDI 2008g 50kW KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:33mercedes c220 cdi coupe

top sostojba 2003 godina panorama krov, navigacija registracija 1...


11 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:27prikolka kiper prikolica

Mnogu zdrava kipira na 3 strani so novi gumi


1.000 €
или предлог цена
Денес 11:27Imt 533

Ispraven top sostojba so kniska


1.900 €
или предлог цена
Денес 11:27imt 539 so kabina

Top spstojba 1988 god Registriran cela god


1 €
или предлог цена
Денес 11:27imt 539 so kabina

Top sostojba registriran edna godina


1 €
или предлог цена
Денес 11:27golf 5 plus

top sostojba reg edna godina 1.6 tsi mnogu eftin za vozenje i odrzav...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:27Se Prodava GOLF 5

Samo denes 4700 e hitno Se Prodava GOLF 5 (1.9 tdi) Donesen Od ...


4.700 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.200 €
Прилеп

Автомобили

Денес 11:22BMW 318D - 2008 - Servis i Registracija 10.2023

Prodavam BMW 318D 143KS 2.0 motor FULL OPREMA, mejnac so 6 brzini kol...


5.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:21Generic XOR 50cc -REGISTRIRANA

Prodavam Generic XOR 50cc motorot ima karoseriski zabeleski, mashinat...


400 €
или предлог цена
Денес 11:212 GUMI TOYO 195/65/15 M+S 2021

SKORO NOVI VOZENI 1000 km


4.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:204 GUMI NEXEN 205/55/16 M+S

ODLICNI


4.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:191 GUMA WREDESTEIN WINTRAC XTREME 225/50/17

odlicna


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:191 GUMA DUNLOP WINTERSPORT 5 225/45/17

Skoro nova


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:19OPEL CORSA D 1.3 Cdti EURO 5 2011

OPEL CORSA D 1.3 Cdti 70 kw 95 hp EURO 5B so 5 STEPEN MENUVAC SERVIS...


1 €
или предлог цена
- 95 % Попуст
21 €
Прилеп

Автомобили

Денес 11:18CITROEN C3 POLICA DASKA ZA GEPEK

POLICA DASKA TABLA ZA GEPEK ZA COTROEN C3


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:18Rele za greaci OPEL 1.7 cdti ASTRA/CORSA/MERIVA

rele polovno za greaci za Opel Astra H model pasuva i na drugi mo...


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 11:17***SEAT LEON 1.9tdi 105ks 2006g. Perfektna sostojba ***

sredeni dokumenti do registracija


1 МКД
или предлог цена
- 98 % Попуст
47 МКД
Прилеп

Автомобили

Денес 11:17Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

alfata e top sosojba regisrirana do 22.09.2023 godina. Pred 20 000km ...


2.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:17OPEL MERIVA B 1.7 Cdti 2010

KOMPLETNO ISPRAVNA SITE REDOVNI SERVISI NA VREME REGISTRIRANA DO 12...


51 €
или предлог цена
- 59 % Попуст
123 €
Прилеп

Автомобили

Денес 11:17VW TOURAN TDI EXTRA!!!

1.6 tdi servisiran registriran 7sedista vo odlicna sostojba bez nikak...


8.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:08Transport/Prevoz/Slep sluzba/Motori-ATV/YamahaHondaSuzukiBMW

MOTO Šlep Sluzba (24/7)!!!👈 Vo sekoe vreme dostapni za vas!!!👈 Vr...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:53Plin plinski sistem плин плински систем

Плински уред изваден од кола која беше за делови.. Исправен. Дизна си...


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
Денес 10:45Страна 1 од 164

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам