Прилеп
                   
1999 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KIA PICANTO 1.0 2013 GOD

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM OD KIA REGISTRIRANA E CELA...


5.790 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
5.800 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Audi A5 2.7 Tdi Automatic S-line 2010god Mozna Zamena

A5 2.7 TDi 8G menjac 198.000km (ako nekoj se somneva za kilomterite...


5 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
15.000 €
Прилеп

Автомобили

29 јан 16:15Промовирано

BMW G30 530 X DRIVE SPORT LINE 2017

.


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

19 јан 15:11Промовирано

reno. renault megane scenic Rx4

registrirano pred dva meseci, istovremeno napraven golem servis plus ...


2.499 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 05:38Mercedes 190 2.5 66 kw

Mercedes 190 2.5 d 66 kw reg 83g


2 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 00:07SA PRODAVA MOZNA ZAMENA SO VASA DOPLATA

Volvoto go imam dve godini nema nikakva mana stegnato ni krcka ni tr...


4.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:21GOLF 1.6 TDI 2011 GOD full oprema

Registrirana cela godina servis mal so full oprema tell 075 491 117


8.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:02VW GOLF 7 2.0 GTD 184KS

VW GOLF 7 2.0 GTD 184KS FULL OPREMA UVEZANA OD CH PLATENI DAVACKI D...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:53FIAT PANDA 0.9 TWIN AIR 44KW 2014GODINA

FIAT PANDA 0.9 TWIN AIR FULL OPREMA KLIMA CENTRALNO ALARM ABS AI...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:53MERCEDES CLA 220CDI FULL OPREMA

MERCEDES CLA 220CDI FULL OPREMA KOZEN ENTERIER KOZEN VOLAN KOMANDI NA...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:53MERCEDES GL 420CDI 4-MATIC FULL OPREMA

MERCEDES GL 420CDI 4-MATIC FULL -- KLIMATRONIK -- TEMPOMAT -- BORD K...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:53VW GOLF VI 1.6 TDI TREND-LINE

VW GOLF VI 1.6 TDI TRENDLINE KLIMATRONIK CENTRALNO ALARM ABS SER...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:53F30 2.0 85kw

Odlicna sostojba Napraven golem servis Registrirano so Zelen karton ...


12.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:03SEAT ALTEA XL 1.9 TDI

Se Prodava Seat Altea XL 1.9 TDI 77kw Registrirana do 07/2023 Naprave...


6.799 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:00Alfa Romeo 159 1.9jtd 2006

Alfa Romeo 159 1.9jtd 2006 godina Servisirana smeneto e se, registr...


3.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:15Opel Astra h 2007 1.7 cdti

Se prodava Opel Astra h 2007 godina So full oprema Na voziloto se ...


3.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:54Ford Mondeo

Se prodava Ford Mondeo 18td 1997 god registrirano do 9ti mesec 2023t...


850 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:29Se prodava Fiat Stilo 1.9 jtd

Se prodava Fiat Stilo 1.9jtd 85kw 115ks 2003 god. registrirana do 02....


1.750 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.000 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:25Renault Kadjar Рено Каџар

Се продава renault Kadjar,2017 год. 1.5 дци ,110 кс. Возилото е серв...


16.100 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
16.300 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:14GOLF 1.6 77KW 105 KS 2009G

GOLF VO SUPER SOSTOJBA UVOZ GERMANIJA SAMO REGISTRACIJA


7.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:03SE PRODAVA VW POLO 1.2 BENZIN EXTRA CENA ZA KESSSS

Se Prodava Vw Polo 1.2 Benzin Registrirano Od Oprema Poseduva ...


4.550 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:48BMW 316d во перфектна состојба!

Колата е во перфекта состоја! Servisirana na sekoj 10.000km, kако нов...


17.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:31PASSAT R LINE 190KS FUL EXTRA

Se prodava (ili zamenuva)Passat R-line 2.0 tdi 190ks so naj ful oprem...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
28.500 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:55BMW 320i Coupe 12/2009

Makedonsko Auto Ne e Uvezeno !!! ➖Bmw E92 320i Benzin 170ks 2010➖ ➖1...


8.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:40Ford escort 1.6 plin reg

Se prodava ford escort 1.6 16v 66kw, so nov atestiran dizna plin. Kol...


750 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:18Se prodava Mercedes c 250 dizel.

Se prodava Mercedes c 250.turbo diesel,1997.klimatronik euro kuka.


1.850 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:47Se prodava mercedes A 160 cdi.

Mercedes donesen od holandia technicki ispraven nov akolumator.2800.f...


2.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:47AUDI A5 2.7 automatik

Audi 2.7 tdi sportback avtomobilot e so full oprema vo perfektna sost...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:04Audi A3 SPORTBACK 2.0TDI-mozna zamena

Audi A3 SPORTBACK 2.0TDI 140ks 2005god Registriran do 05.01.2024 b...


5.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:47ZASTAVA FICO FIKO 750 [850]

SE PRODAVA ZASTAVA 750 VO ODLICNA SOSTOJBA ZASTAVA 750 850 FICO FIKO...


6.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:19  НОВ ОГЛАС

Seat leon

SEAT LEON 1.6TDI 105 FR Ecomotive OPREMA KLIMA TRONIK BORD KOPJUTE...


6.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:10Pezo 307 2,0hdi 2003g

Se prodava pezo 307 2,0hdi 2003g reg so oprema prva farba zacuvano vn...


2.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:50NISSAN MICRA 1.4 66KW BENZIN/PLIN

NISSAN MICRA 1.4 66KW BENZIN/PLIN 4 NOVI GUMI M S


2.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:15Passat 1.6 TDI

WV PASSAT 1.6 TDI BLUEMOTION 77 kw, 105 ks 2010 god Poseduva full ...


6.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.500 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00KIA PICANTO 1.0 2013 GOD

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM OD KIA REGISTRIRANA E CELA...


5.790 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
5.800 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Ford Fiesta 1.3 atest-plin.

Se prodava Ford Fiesta 1.3 benzin-plin atestiran , klima, kuka. regi...


1.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.350 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Голф 5

Целосно среден голф без денар вложувсње


4.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Se prodava Nissan X Trail

Se prodava Nissan X Trail 2004 g 2.2 136 ks 4x4 Registriran do 07 m...


4.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Se prodava Reno Laguna

Se prodava Reno Laguna 1.9 2000ta godina Automatik 250.000km Cena ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00DAIHATSU TERIOS 1.3 BENZIN/PLIN.. EKSTRA.. PRVA BOJA..4*4

El. NA STAKLA EL. NA RETROVIZORI EL. NA FAROFI AIRBAG 6 4.*4 Spo...


4.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 12:16PEUGEOT 208 ..1.4 HDI 51KW ..2013GOD..NEUVEZUVQNO..EKSTRA.

KLIMA EL. NA STAKLA EL. NA FAROFI ESP AIRBAG 8 BOARD KMPJUTER T...


5.950 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 12:16Volkswagen Caddy Trend 1.6 TDI

Volkswagen Caddy Trend 1.6 TDI


7.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 12:13Prodavam Golf 3 Na Delovi

Prodavam delovi za golf 2 i 3 Motor 1.6d/td i 1.9d/td Glavi dekli z...


69 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 12:13Страна 1 од 50

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам