Струга
                   
632 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Volvo v70

Volvo v70 2.4d 2008 god 076222684


8.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 сеп 11:20Промовирано

MERCEDES BENZ ML 320 CDI 2007 AMG OPREM (NA DELLOVI )

KOLLATA. SE PRODAVAT NA DELLOVI SFE SO VI TREBIT OT KOLLATA TEL ...


123 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

03 сеп 12:31MERCEDES C 220 CDI W 204 AVANGARD 2012 PER PJES

PER PJES. NA DELLOVI KOLATA SE PRODAVAT PO DELLOVI SFE SO VI TR...


123 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

03 сеп 12:31AUDI A8 3.0 TDI QUATRO 2005 ZA DELLOVI MOZIT I KOMPLET

PER PJES NA DELLOVI TEL 070 610 177


123 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

03 сеп 12:31MERCEDES E280 CDI V6 7G 2007 PER PJES NA DELLOVI

PER PJES NA DELLOVI TEL 070 610 177


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

03 сеп 12:31OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 2012 NA DELLOVI PER PJES

PER PJES NA DELLOVI TEL 070 610 177


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

03 сеп 12:31AUDI A4 2.0 TDI 2007 PER PJES NA DELLOVI

PER PJES NA DELLOVI TEL 070 610 177


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

03 сеп 12:31PASAT 1.9 TDI i 2.0 TDI 4 MOTION NA DELLOVI

SE PRODAVAT NA DELLOVI SFE SO VI TREBAT TEL 070 610 177


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

03 сеп 12:29OPEL VECTRA C 1.9 CDTI 2007 PER PJES NA DELLOVI

KOLATA SE PRODAVT NA DELLOVI TEL 070 610 177


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

03 сеп 12:29OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 88KW 2006 PER PJES NA DELLOVI

KOLATA. SE DAVAT NA DELLOVI SFE SO VI TREBIT TEL 070 610 177


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

03 сеп 12:29Jugo 1.1 I CL

Jugo 1.1 cl


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

02 сеп 17:24Se prodava audi a4

Audi a 4 registrirano


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

02 сеп 17:18Honda Crv

Se prodava Honda Crv 2012 god Prv gazda kupena vo Makpetrol Skopje...


16.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

02 сеп 14:09Citroen DS5

Se prodava citroen DS5 2017 god pominati 164000 km 2.0 HDI 181ks Tel:...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

02 сеп 14:09Polo 1.0

Kolata e vo odlicna sostojba mnogu socuvana ,moze i zamena so mercede...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

01 сеп 12:00Peugeot 206 Cabrio

Peugeot 206 2.0 Cabrio …super kolice…moze zamena so moja ili vasa dop...


2.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

01 сеп 00:34BMW 520D M 163KS 2005 SPORT PACKET

BMW 520D M 163KS 2005 SPORT PACKET - - - GARANCIJA--- FULL OPREMENO A...


6 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

31 авг 12:56Jugo 1.1 I CL

Se prodava


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

31 авг 09:54Se prodava audi a4

Registrirano pali vozi


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

31 авг 09:47PRODAVAM PEUGEOT 307 1.6 HDI DIZEL 2004 GODINA

Moze zamena za gjip Suzuki Jimny ili Vitara, so moja doplata. Za po...


3.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

30 авг 11:06Se prodava volkswagen vento

Se prodava volkswagen vento 1.9 TD, motor i menuvac vo odlicna sostoj...


800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

30 авг 11:04Se prodava audi a4

Pali vozi


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

29 авг 07:04Citroen C4 vo odlicna sostojba

Voziloto moze da se vidi vo Struga, ne prifikam zamena. Kolata ne e r...


4.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

28 авг 10:35Se prodava audi a4 1300

Pali vozi


1.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

28 авг 09:28MERCEDS BENZ C 220 CDI ☆ 2008☆FULL

MERCEDES BENZ 204 MODEL 2008 GOD ,220 CDI SO 125 KW MANUEL MENJAÇ ...


7.100 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

27 авг 11:46BMW E60 E90.. DELOVI.

Delovi za bmw e60 i e 90 Imame se sto vi treba. 078 839 280 !!


1 МКД
или предлог цена
Струга

Автомобили

26 авг 21:47Opel Astra J 1.7

Se prodava Opel Astra J 1.7 Diesel Kolata e donesena od Sfajcaria ...


8.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

26 авг 20:03Golf4

Golf 4 1.4 registriran cela godina


7 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

25 авг 20:01Renault Scenic 7 sedista

290.000 tocni km Poveke od full oprema Moze i zamena so pomala kola ...


2.900 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

25 авг 11:53Bmw SMG M330ci Kabrio ( Unikat )

Bmw SMG M 330ci kabriolet. Full M Technik. Extra Sostojba.


12.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

23 авг 23:14Opel Corsa D 1.0 Klima Parking senzor

Opel Corsa D ▪︎ 2003 ✅ ▪︎ 58 Ps✅ ▪︎ Klima✅ ▪︎ Parksensor✅ ▪︎ Ra...


2.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

23 авг 22:49KIA SORENTO 4x4 Automatik

so servisna knishka od ch napraven komplet servis proverka po z...


7.700 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

20 авг 22:35Opel Zafira b 1.9cdti

Kolata e registrirana cela godina so mal serivis i golem napraveni pr...


4.100 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

20 авг 16:43Opel Corsa C 1.2 Twinport 2005

Opel Corsa 1.2 twinport 80ks kolata e vo odlicna sostojba kako nadvor...


2.499 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

19 авг 19:24FORD MONDEO 2005 2.0 130ks

Se prodava FORD MONDEO 2005 2.0 130ks registriran do 09.2022, full op...


1.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 авг 16:02SE PRODAVA OPEL ZAFIRA 2006 110KW DIZEL 1.9 SO ZELEN KARTON

Se prodava OPEL ZAFIRA 1.9 TDI DIZEL 110KW - ZELEN KARTON - KLIMA ...


3.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

14 авг 20:45VW TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIC 2008 SWITZERLAND

-Tiguan 2.0 TDI -Donesena od CH, -Registrirana so zelen karton do ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 авг 10:13PEUGEOUT 308 sw god.2011-12 (SWITZERLAND)1.6 HDI

Peugeot 1.6 hdi


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 авг 10:09VW GOLF 5 1.9 TDI GOD 2007/8 66KW(90PS)

-Golf 5 1.9 TDI 66Kw(90Ps) -2007/8 Godina -(Smenato komplet set od ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 авг 10:08Golf 6 2.0 TDI

Se prodava Golf 6 2.0 TDI 110 Ps, donesen od Germanija so vozenje, Re...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

12 авг 21:20Audi Q7 3.0 TDI Quattro Xenon Kozna Automatik od Ch

Prodavam Audi Q 7 3.0 TDI Automatic quattro, so njavisoka operema Uve...


12.400 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

12 авг 13:55Страна 5 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам