Виница
                           
74 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava mesto (plac) za gradba

Se prodava mesto (plac) za gradba so povrsina od 930m2 na vlezot vo V...


1 €
или предлог цена
24 јун 19:27Se prodava Kukja

Se prodava Kukja.


1 €
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

24 јун 19:27PLAC ZA VIKEND KUKA VO S. LAKI VINICA

Se prodava plac na mnogu mirna i cista lokacija vo s.Laki Vinica, pla...


По Договор
или предлог цена
24 јун 17:46Se prodava stan 40m2 na bulevarot vo Vinica

Se prodava stan 40m2 vo Vinica na bulevar marsal tito zapadna strana ...


1 €
или предлог цена
Виница

Станови

24 јун 08:15Se izdava deloven prostor vo Vinica

Se izdava deloven prostor na 3 sprata po 120m2 vo centarot na Vinica ...


1 €
или предлог цена
23 јун 22:11Plac 1000m2 ILA

Се продава градежно земјиште во месност Ила Виница 998 m2 Маркица П 2...


35 €
или предлог цена
22 јун 21:04SE PRODAVA

se prodava kuka nova gradba so komplet sredena dokumentacija vo s,jak...


59.555 €
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

21 јун 00:56Plac vo industriska zona

Se prodava plac vo novata industriskata zona na regionalnio pat Vinic...


1 €
или предлог цена
20 јун 19:13stenderi za kros

izrabotka na stenderi za kros i pomosni drzaci za gumi boite po vas i...


По Договор
или предлог цена
Виница

Останато

20 јун 13:52Stan

Se prodava ednosoben stan od 40m2, na vlezot na Vinica (Ilindenska ul...


1 €
или предлог цена
Виница

Станови

19 јун 22:38СЕ ИЗДАВА ДУЌАН ВО ЦЕНТАРОТ НА ВИНИЦА

Се издава дуќан во центарот на Виница, веднаш покрај плоштадот. Дуќан...


300 €
или предлог цена
Виница

Дуќани

18 јун 01:58Се продава куќа

Се продава вселива куќа во Виница, во близина на ветеринарната стани...


По Договор
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

15 јун 17:23Градежно земјиште 744м2

Се продава градежно зејиште во индустриска зона Виница (парцела 8902/...


1 €
или предлог цена
15 јун 13:57Placovi vo vinica

Продавам 3 плацови (плац) во Виница,на место -Ила,урбанизирани. 2 x 3...


По Договор
или предлог цена
14 јун 11:51Placеvi vo vinica

Продавам 3 плацови (плац) во Виница,на место -Ила,урбанизирани. 2 x 3...


По Договор
или предлог цена
14 јун 11:51Kuka vo vinica

Prodavam kuka vo Vinica na ulica Ilindenska (na glavna ulica) na 2 sp...


По Договор
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

14 јун 11:51kuka vo vinica / куќа во виница

Prodavam kuka vo Vinica na ulica Ilindenska (na glavna ulica) na 2 sp...


По Договор
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

14 јун 11:51Плац во Виница во м.в. Стара Река

Се продава плац во м.в. Стара Река во Виница со квадратура од 1753м2....


1 €
или предлог цена
11 јун 16:26Se prodava orizna niva vo osojnica

Nivata se naogja blisku do selo Peklani pod KO BLATEC broj na parcela...


1 €
или предлог цена
10 јун 23:06SE PRODAVA PLAC

Se prodava gradezno zemjiste vo Vinica - Jakimovski pat na odlicna lo...


30.000 €
или предлог цена
10 јун 16:04SE IZNAJMUVA LOKALOT

Se iznajmuva lokalot na lokacija, izlezot od Vinica prema Berovo. Moz...


1 €
или предлог цена
27 мај 20:01Се изнајмува деловен простор

Се изнајмува деловен простор во Виница. Локација : ул. Плачковички о...


120 €
или предлог цена
Виница

Дуќани

15 мај 23:22Dizna za BMW E90 2006

Samo 1 dizna za e90


50 €
или предлог цена
Виница

Останато

14 мај 20:26Куќа со деловен објект

Се продава куќа во центарот на Виница, веднаш спроти градскиот пазар....


1 €
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

13 мај 17:49STAN VO VINICKATA UBAVICA

Kompletno namesten i renoviran stan so novi PVC prozori i vrati kont...


1 €
или предлог цена
Виница

Станови

12 мај 00:47Povolno niva na m.v.Sirinata vo Vinica

Se prodava niva KP.BR.11214, KO Vinica, so povrsina od 824 mkv, na m....


2.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.000 €
22 апр 14:49PLACOVI VO SELO JAKIMOVO

Se prodavaat cisti placovi vo selo Jakimovo...cena po dogovor ...se n...


1 €
или предлог цена
09 апр 15:09PLAC vo Vinica

Na samiot regionalen pat vinica-berovo


30 €
или предлог цена
05 апр 07:20Се продава нива - плац

Се продава нива - плац, погоден за изградба на викендица. Веднаш до р...


11 €
или предлог цена
23 мар 18:46Plac na vlezot vo Vinica

Placot se naoga na vlezot vo Vinica od kaj selo Leski. So imoten li...


1 €
или предлог цена
11 мар 15:16Se prodava kukja

Se prodava kukja na 3 sprata. 1 vednas vseliv 2 i 3 sprat potrebno e ...


85.000 €
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

04 мар 08:41Ranc

Se prodava ranc so farma moze i vo iznajmuvanje.


1 €
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

03 мар 16:45Deloven prostor

Se prodava deloven prostor na ul. Braka Miladinovi br. 43, KP br. 851...


По Договор
или предлог цена
15 фев 11:43Se prodava kuka vo s.Gradec Vinica

SE PRODAVA VO S.GRADEC VINICA. SE NAOGA NA NAJ UBAVOTO MESTO VO SELOT...


24.000 €
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

03 фев 14:54Куќа на Атрактивна локација со голем двор

Продавам Куќа со голем двор на булевар Маршал Тито во Виница. За цен...


1 €
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

27 јан 01:09Plac Niva zemjiste Vinica

Se prodava imot na lokacija mijanci na 100 m od benziskata el go so p...


1 €
или предлог цена
26 јан 21:01СТАН во ХИПОКС - Виница

Се продава стан во зграда Хипокс - Виница со поглед кон плоштад и гла...


710 €
или предлог цена
Виница

Станови

25 јан 13:00Се продава одличен плац

Се продава плац од 1047м2 во Виница во место викано Воден. Плацот е г...


По Договор
или предлог цена
19 јан 22:52Gradezna parcela vo mesnosta Ila (oznaka 3279)

Se prodava plac so golemina 3000 metri kvadratni, na 1km od avtobuska...


25 €
или предлог цена
09 јан 19:11Prodavam stan

Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Виница

Станови

01 јан 20:12Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам