186 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

комплетно опремена ВИЛА во близина на Штип

СЕ ПРОДАВА ‼️‼️‼️ Се продава комплетно опремена ВИЛА(викендица), в...


275.000 €
или предлог цена
12 апр 14:06Se prodava kukja / plac za izgradba

Kukjata e stara, na prekrasno mesto e i moze zamena. Cenata ne e f...


22.000 €
или предлог цена
10 апр 18:00Prodavam sprat od kuka vo centarot na gradot

Se prodava goren sprat od kuka vo centarot na gradot (kaj doktor Z...


65.000 €
или предлог цена
09 апр 23:49Се продава куќа во населба "Баби"

Се продава куќа на одлична локација во Баби - Штип. Куќата е со вкуп...


96.000 €
или предлог цена
04 апр 13:50Sprat od kukja

Se prodava/iznajmuva a moze i zamena sprat od kukja na isarot. Sprato...


По Договор
или предлог цена
01 апр 12:57Luxuzno uredena kuka od 471m2

id: hs1053/караорман штип 2000 македонија POA description луксузн...


140.000 €
или предлог цена
31 мар 13:00Se prodava kuka

Se prodava semejna renovirana kuka so promenet krov, vodovodna I elek...


49.000 €
или предлог цена
29 мар 04:02Se izdava sprat od kukja

Se izdava sprat od kukja vo blizina na centar, ~10min peski. Sprat...


200 €
или предлог цена
27 мар 16:57Се продава посебен спрат од куќа во центар (Близу Промаја)

Се продава посебен спрат од куќа во центар (Близу Промаја). -Прв кат...


50.000 €
или предлог цена
26 мар 08:47новоизградена квалитетна куќа со базен од 428м2

id: sh1054/караорман бб, штип македонија 120000€ description ново...


120.000 €
или предлог цена
22 мар 19:24Kuka na prizemje

Baram Kuka ili trosoben stan vo Stip ili vo naselba Makedonka Ako ...


25.000 €
или предлог цена
19 мар 13:46Се продава куќа

Се продава семејна куќа во населба Деснаци (Блок 77) Контакт на тел...


200.000 €
или предлог цена
16 мар 23:01Се продава имот на патот Штип-Радовиш

Се продава имот на патот Штип-Радовиш. Имотот располага со куќа од 20...


1 €
или предлог цена
12 мар 01:16Se prodava kuka vo levacite

Se prodava kuka


40.000 €
или предлог цена
22 фев 11:19Vikendica

Se prodava vikendica vo blizina na Stip vo atarot na tri cesmi so pov...


1 €
или предлог цена
11 фев 12:00Se izdava vila, се издава вила,

Се издава вила на планина Плачковица Вилата има: 3 спални соби, д...


1 €
или предлог цена
11 фев 11:08Se prodava kuka vo centar

Se prodava kuka vo centarot na gradot na 2 sprata 280m2 kaj gradskata...


100.000 €
или предлог цена
10 фев 11:44Се продава куќа и Плац

Se prodava kukja nova gradba na Krushevska Republika br. 54 Babi,Stip...


123 €
или предлог цена
08 фев 17:15Се продава куќа и Плац

Se prodava kukja nova gradba na Krushevska Republika br. 54 Babi,Stip...


123 €
или предлог цена
08 фев 17:15Semejna kuka

Se prodava kuka cena po dog


60.000 €
или предлог цена
27 јан 16:35Prodazba na Kuka

Se prodava Kuka vo Prebek tel 070368229


140.000 €
или предлог цена
27 јан 14:46Itno ! Baram mala evtina kuka za edna osoba

Itno baram mala stara eftina kuka do 50 m2 , za edna osoba. (ne e fik...


По Договор
или предлог цена
26 јан 19:08Kuka vo centarot na gradot, nepovtorliva prilika!

POVOLNO, EKSTRA LOKACIJA!! Samo za seriozni lica, kontaktirajte vo s...


По Договор
или предлог цена
25 јан 23:38Kuka vo centarot na gradot, nepovtorliva prilika!

POVOLNO, EKSTRA LOKACIJA!! Samo za seriozni lica, kontaktirajte vo s...


По Договор
или предлог цена
25 јан 23:26Kuka vo centarot na gradot, nepovtorliva prilika!

POVOLNO, EKSTRA LOKACIJA!! Samo za seriozni lica, kontaktirajte vo s...


По Договор
или предлог цена
25 јан 23:20Se prodava kuka vo selo Dragoevo Stipsko

Se prodava luksuzna nova kuka vo selo Dragoevo- Stip.Kukata ima cist ...


1 €
или предлог цена
08 јан 18:35Se prodava kukja

Se prod.sprat od kuka poseben vlez na prvi kat vo centar na gradot ul...


По Договор
или предлог цена
04 јан 22:53Se prodava stara kukja ( plac) 140m2 vo centarot na Stip

Se prodava stara kukja ( plac) 140 m2 Lokacija pomegju muzickoto uci...


1 €
или предлог цена
03 јан 14:27SE PRODAVA KUKA VO NASELBA DUZLAK STIP

236 m2 povrsina Salon 45m2 Garaza 20m2 2kupatila POVEKE INFO NA 077 6...


По Договор
или предлог цена
25 дек 16:14Prodavam kuka

Prodavam kuka na dva sprata po 145 m2 i graza 60m2 cena po dogovor 07...


8 €
или предлог цена
22 дек 23:06Продавам куќа или заменувам за стан

Се продава куќа со дворна површина од 400м2 на многу мирно и тивко ме...


42.000 €
или предлог цена
21 дек 23:59Stara kukja so dvorno mesto

Se prodava stara kukja so dvorno mesto na ul"Borko Talev"br.54.Cena p...


1 €
или предлог цена
19 дек 18:31Се издава самостоен спрат од куќа

Stanot e vo poseben kat od kukja vo centarot na gradot. SLOBODNO od ...


1 €
или предлог цена
16 дек 11:02Се продава куќа на атрактивна локација

Се продава Куќа на улица железничка Куќата е лоцирана во населба Жел...


1 €
или предлог цена
04 дек 21:03Kukja vo 3 Cheshmi

Kukja za dve semejstva vo naselba 3 Cheshmi. Vredi da se vidi na lice...


1 €
или предлог цена
30 ное 22:03Se prodava kujka sprat ipodrumski prostor

kujkata e vo senjak 3 pozadi trgovskiot ELKOS blizu skoloto Dimitar V...


75.000 €
или предлог цена
12 ное 16:47SE PRODAVA KUKA

Itno se prodava !


150.000 €
или предлог цена
06 ное 14:28Se prodava kuka

280 kvadrati kukja Celosno Mesto 430 kvadrati(kukja dvorno mesto gar...


По Договор
или предлог цена
03 ное 11:05Се продава куќа во центарот на Штип

Се продава куќа во центарот на Штип, веднаш позади градската библиоте...


По Договор
или предлог цена
31 окт 18:38Prodavam Kukja vo Stip zona1

Kukjata e so potkrovje i golema tarasa 85m2 dole 85m2 gore 50m2 ga...


40.000 €
или предлог цена
22 сеп 10:48Страна 2 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам