Скопје Центар
Подкатегорија:
                   
65 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Oригинал Вилерови гоблени

Продавам оригинал Вилерови гоблени везени со оригинал конци, стари 45...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Рамки и слики

Вчера 03:14Oригинал Вилеров

Продавам оригинал Вилерови гоблени везени со оригинал конци, стари 45...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Рамки и слики

14 авг 08:50Japonski original set za SAKE i Dusanov zakon

Original set od 5 casi so sise i tacna od porcelan,a casite se so dno...


4.800 МКД
или предлог цена
13 авг 12:19Prodavam gobleni

-brvnara pokraj reka(vodenica) vnatr.dimenz, 53,5x39...so ramka 73x5...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Рамки и слики

13 авг 12:17Продавам рачно изработени уникатни слики

Сликите се уникатни,во различни бои и димензии, преубава декорација в...


700 МКД
или предлог цена
13 авг 10:54Ogledalo za vo hodnik

Ogledalo za hodnik - spalna. Dimenzii 50 x 200 cm. Ogledaloto e na ...


По Договор
или предлог цена
05 авг 19:46Drveni Posluzavnici i Kutii / Дрвени Послужавници и Кутии

Рачно Изработени Дрвени Послужавници, Кутии и други предмети...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Предмети од дрво

04 авг 10:09Prodavam statuetka BUDA (БУДА) 28cm, masiven i tezok

Prodavam odlicno socuvana statua od Buda, masivna i teska. Visina 28c...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Останато

01 авг 17:40Dekorativni zidovi-izrabotka

🟢“GreenWall” (зелен ѕид) или “FlowerWall” (цветен ѕид) природа вешта...


5.090 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Останато

20 јул 12:29drveni ogradi nastresnici i ukrasi

izrabotka na drveni dekorativni panelni ogradi ,,nastresnici ibunarci...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Предмети од дрво

09 јул 15:36Рачна изработка на дечки и домашни украси

Рачна изработка на дечки и домашни украси, роденденски поклони и се д...


700 МКД
или предлог цена
22 јун 22:46Јамболии

Продавам нови јамболии,домашно производство. Прв сопственик Цена по ...


1 €
или предлог цена
14 јун 15:44prodavam novi ukrasi okolu 40sm

продавам нови украси со големина 40-45 см контакт александра 077 823 ...


850 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Останато

11 јун 00:31prodavam novi ukrasi okolu 40sm

продавам нови украси со големина 40-45 см контакт александра 077 823 ...


900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Останато

05 јун 11:42РЕТРО-СТИЛСКА ЗАКАЧАЛКА СО ВЕЗЕНА СЛИКА НА СВИЛА

Vintage... - Ретка, можеби уникатна, ретро стилска закачалка... Перио...


2.300 МКД
или предлог цена
28 мај 12:02БРОНЗЕНИ - СТИЛСКИ VINTAGE & RETRO НОГАРКИ

- Vintage & Retro- стилски ногарки - Продавам 8 стилски , многу ста...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Останато

21 мај 13:44prodavam novi ukrasi okolu 40sm

продавам нови украси со големина 40-45 см контакт александра 077 823 ...


900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Останато

13 мај 22:55prodavam ukrasi

prodavam 3 ukrasi kontakt aleksandra 077 823 129


1.200 МКД
или предлог цена
13 мај 22:33prodavam ukras

prodavam ukras kontakt aleksandra 077 823 129


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Останато

07 мај 22:08Ramki drveni mnogu socuvani

Drveni ramki odlicno socuvani, 7 Kom Dimenzija na slika: 39 sm x 32...


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Рамки и слики

24 апр 19:01Слика украс од Тајван

Слика сувенир донесен од Тајван


5 €
или предлог цена
27 мар 15:52!!! LUX DEKOR !!! Dekorativen kamen

Bidete Razlicni so LUX DEKOR Izlozben Salon za Dekorativen Kamen za ...


20 €
или предлог цена
15 мар 00:04Ukrasna traka so svetlecki diodi.

Ukrasna traka so svetlecki diodi.Dolzina 1.5 metri.Raboti na baterii.


150 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Останато

12 мар 11:02AMFORI.AMFORA,KUP.

visina 90 sirina 38 materijal keramika pecena glina RACNA IZRABO...


3.000 МКД
или предлог цена
27 фев 14:40Majak saat so kristali - Made in USSR

Prodavam retro saat so postolje Majak so 11 kristali proizveden vo US...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Часовници

22 фев 12:56Кактуси декоративни чинии

- Декоративни саксии - чинии од природни кактуси - Големи кактуси ...


1 €
или предлог цена
31 јан 10:27Adami

Se prodavaat 2 adami so ukrasni saksii. Dobro cuvani. Cenata za eden...


1.000 МКД
или предлог цена
25 јан 11:56Ukrasni stomni.

Ukrasni stomni umetnicki dekorirani.ednata e ostetena na vrvot.600 i ...


300 МКД
или предлог цена
10 јан 17:21SLIKI NA SLIKARSKO PLATNO KANVAS

Se prodavaar SLIKI NA SLIKARSKO PLATNO KANVAS SE PRODAVAAT SLIKI . ...


10 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Рамки и слики

28 дек 14:50Novogodisni piramidi ELKi Rasprodazba

Novogodisni elki Rasprodazba 120cm 800den 150cm 900cm 180cm 1150d...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Останато

27 дек 16:102 eklani miljea

prekrasni i za masa za rucavanje i za klub masa dimenzii 87x52 cm ...


600 МКД
или предлог цена
29 ное 17:07malo belo milje

prekrasno vo toledo izrabotka, efektno na temna podloga dimenzii, ob...


500 МКД
или предлог цена
29 ное 17:05prekrasno milje i tishlajfer

kompletot e izraboten so specijalna toledo izrabotka i e sklucitelno ...


1.200 МКД
или предлог цена
29 ное 17:03milje i 4 mali shushtiklici

miljeto e vo forma na deltoid, ne e kockasto so interesna pletka dim...


1.000 МКД
или предлог цена
29 ное 16:592 shushtiklici

na belo platno so siten vez plava boja dimenzija 39x39 cm


400 МКД
или предлог цена
29 ное 16:57Milje i 4 mali shushtiklici

kompletot e neupotreben so interesna pletka dimenzii milje 35x35 cm...


1.000 МКД
или предлог цена
29 ное 16:53milje i tri mali shushtiklici

Kompletot e izraboteno od krusevska pletacka i to aso obicna igla za ...


1.200 МКД
или предлог цена
29 ное 16:50komplet od milje, tishlajfer i shushtiklica

kompletot e vo pastelna zelena boja okolu ukraseno so drap pletke di...


1.200 МКД
или предлог цена
29 ное 16:43milje specijalna toledo izrabotka

ima 2 parcinja, miljeto e vo nezna zolta boja i specijalna toledo izr...


400 МКД
или предлог цена
29 ное 16:39Vezeno milje so 4 shushtiklici

miljeto e vezeno so kvaliteten konec cigla boja dimenziite na miljet...


1.000 МКД
или предлог цена
29 ное 16:36Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам