Аеродром
Подкатегорија:
                   
65 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Tegli

prodavam tegli ednas upotrebeni oklu 200 parcinja


6 МКД
или предлог цена
Вчера 13:26PRODAVAM TRI GOLEMI TENDZERINJA ZA AJVAR ILI DRUGA NAMENA

TRI GOLEMI TENDZERINJA ZA AJVAR ILI DRUGA NAMENA, MNOGU MALKU KORISTE...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Садови и прибор / Останато

Вчера 09:56PRODAZBA TANJIRA NA GOLEMO

Se prodavat tanjiri na golemo.Cena od 60 do 100den.Kolicina okolu 30 ...


60 МКД
или предлог цена
27 сеп 10:26prodavam nova tava 40sm

nova neupotrebuvana golema tava spansko proizvodstvo.kontakt aleksand...


1.500 МКД
или предлог цена
18 сеп 18:16prodavam germanski nozevi novi

prodavam novi germanski nozevi 2ta kompleti za 1200 kontakt aleksandr...


1.200 МКД
или предлог цена
18 сеп 17:54prodavam nova tava 40sm

nova neupotrebuvana golema tava spansko proizvodstvo.kontakt aleksand...


1.500 МКД
или предлог цена
11 сеп 23:00ZEPTER 24pcs set inox pribor za rucavanje

ITNO !!! Se prodava nov, nekoristen Zepter set inox pribor za rucavan...


180 €
или предлог цена
11 сеп 20:45TEFLON tava sp kapak i racki

ITNO !!! Se prodava Teflon tava so kapak i dve rački, nova nekoristen...


1.100 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.200 МКД
07 сеп 15:48EXCLUSIVE Line set (7+2) noževi

ITNO !!! Se prodava nov i nekoristen pribor od noževi, poradi selenje...


150 €
или предлог цена
07 сеп 15:47HOFFMAYER set 18 tendžerinja Germany

ITNO !!! Se prodava nov i nekoristen set 18 germanski tendžerinja, po...


160 €
или предлог цена
07 сеп 15:47ZEPTER Set 48 pcs pribor za ručavanje

ITNO !!! Se prodava nov i nekoristen pribor za ručavanje, poradi sele...


220 €
или предлог цена
07 сеп 15:47SWISSHOME Royalty Line set 25pcs za ručavanje

ITNO !!! Se prodava nov i nekoristen pribor od nozevi za kujna, porad...


220 €
или предлог цена
07 сеп 15:46YEPTER Set 12 tendžerinja + noževi so lupač

ITNO !!! Se prodava nov i nekoristen Zepter set od 12 tendžerinja za ...


260 €
или предлог цена
07 сеп 15:46MG Set 12 tendžerinja Germany

ITNO !!! Se prodava nov i nekoristen set 12 germanski tendžerinja, po...


120 €
или предлог цена
07 сеп 15:46ИНОКС 18/10 ТАВА СО КАПАК

ITNO !!! Se prodava nova nekoristena tava inoks so kapak (poradi sele...


1.800 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 МКД
07 сеп 15:44prodavam golemi tanjiri

prodavam golemi tanjiri neupotrebuvani 6 za 1000 den imam 18 vkupno k...


1.000 МКД
или предлог цена
03 сеп 10:05prodavam nova tava 40sm

nova neupotrebuvana golema tava spansko proizvodstvo.kontakt aleksand...


1.500 МКД
или предлог цена
03 сеп 10:00prodavam germanski nozevi novi

prodavam novi germanski nozevi 2ta kompleti za 1200 kontakt aleksandr...


1.200 МКД
или предлог цена
03 сеп 09:59prodavam neupotrebuvan italijanski porcelam

prodavam 6 neupotrebuvani tanjiri italijansko proizvodstvo.kontakt al...


800 МКД
или предлог цена
03 сеп 09:57Продавам два стаклени садови (бинлаци)

Продавам два стаклени садови (бинлаци) од 5 литри обвиткани во дрвена...


1.200 МКД
или предлог цена
31 авг 12:06Tegli / Тегли

Prodavam ednas koristeni, cisti, dezinficirani tegli so kapak. Imam o...


По Договор
или предлог цена
30 авг 12:24Тегли

Продавам тегли со капаци од купечки производи еднаш употребени


8 МКД
или предлог цена
28 авг 20:55SET za šišinja

ITNO !!! Se prodava nov i nekoristen set za šišinja, otvarač i zatvor...


700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Садови и прибор / Останато

25 авг 14:35DELIMANO Set noževi i lupač

ITNO !!! Se prodava nov i nekoristen set od 2 noža i lupač za kujna, ...


900 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.000 МКД
25 авг 14:04DELIMANO Set 5 plasticni kutii

ITNO !!! Se prodava nov i nekoristen set od 5 plasticni kutii za kujn...


700 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
800 МКД
25 авг 14:00KERAMICKA TAVA SO KAPAK

ITNO !!! Se prodava nova i nekoristena keramicka tava za pecenje pora...


800 МКД
или предлог цена
25 авг 13:41TEFLON tava so kapak i racka

ITNO !!! Se prodava Teflon tava so kapak i racka, nova nekoristena, p...


1.000 МКД
или предлог цена
24 авг 23:02Nova tava Tefal

Nova Tefal teflonska crvena tava so racki, vnatreshna dimenzija 27 x3...


1.500 МКД
или предлог цена
22 авг 22:43prodavam novi porcelanski tanjiri

prodavam 6 porcelanski tanjiri kontakt aleksandra 077 823 129


800 МКД
или предлог цена
15 авг 23:07prodavam neupotrebuvan italijanski porcelam

prodavam 6 neupotrebuvani tanjiri italijansko proizvodstvo.kontakt al...


800 МКД
или предлог цена
15 авг 23:05DELIMANO BRAVA SHAKE 5 vo 1

Nov neotpakuvan sokovnik secko sejker rende 5 vo 1 alatka DELIMANO


1.200 МКД
или предлог цена
15 авг 19:53DELIMANO Green planet starter SET

Nov neotpakovan


4.500 МКД
или предлог цена
15 авг 19:53Nova Wok tava od Ikea

Wok tava od Ikea. Nova. Nikogash ne e koristena.


650 МКД
или предлог цена
30 јул 17:08Pozlaten escajg

Se prodava pozlaten 24 karaten escajg kupen 82 godina ..seriozni ponu...


550 €
или предлог цена
20 јул 11:53SE PRODAVA SOLINGEN KOMPLET NOV SET OD 16 PARCINJA

SE PRODAVA SOLINGEN KOMPLET NOV SET OD 16 PARCINJA CENA 250 EU


1 €
или предлог цена
15 јун 20:41prodavam staklen sad so kapak za torta

prodavam sad so kapak za torta kontakt aleksandra 077 823 129


800 МКД
или предлог цена
11 јун 00:21prodavam nova golema tava 40sm

nova neupotrebuvana golema tava spansko proizvodstvo.kontakt aleksand...


1.500 МКД
или предлог цена
11 јун 00:18prodavam unikatni porcelanski tanjiri

prodavam 6 porcelanski tanjiri kontakt aleksandra 077 823 129


800 МКД
или предлог цена
11 јун 00:02prodavam sad so 6 zdeli

prodavam komplet kristalen sad i 6 zdeli.kontakt aleksandra 077 823 1...


1.000 МКД
или предлог цена
04 јун 12:37prodavam novi tanjiri doneseni od francija

prodavam neupotrebuvani tanjiri doneseni od francija.imam 18 vkupno.6...


1.000 МКД
или предлог цена
04 јун 12:33Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам