Демир Хисар
                   
73 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

AUDI A3 2.0 TDI 8V

Audi a3 sportback 2.0 tdi 8v 140 ks Ful oprem: Senzori za svetla b...


5.800 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Денес 12:37Audi A3 2.0 140 hp 2007

Audi a3 2.0 140 hp 270500 km realni proverka kade sakate poseduva i ...


5.800 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Денес 12:37Audi A3 2.0 TDI 2007

Audi A3 sprotback 2007 godina 2.0 TDI 8v 140 ks Ful oprem: Dvozons...


5.800 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Денес 12:37Opel antara

Opel antara 4x4 2007 God fil oprema servis napraven sve smenato broj ...


7.200 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Денес 06:05  НОВ ОГЛАС

Wv Tiguan 2.0tdi 150ks 4motion

Voziloto e so najvisoko nivo na oprema ne e od uvoz proizvedeno 21.12...


28.990 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Вчера 18:57Se prodava Lada 111 atest plin

Se prodava lada 111 atestiran plin ne registrirana


500 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
600 €
Демир Хисар

Автомобили

08 авг 15:08JEEP GRAND CHEROKEE 4.0 BENZIN/PLIN

Jeep grand cherokee 4.0 benzin/plin 4x4 so selekt trak reduktor koj i...


7.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.900 €
Демир Хисар

Автомобили

07 авг 10:36Vw Polo 1.2 Benzin modelska 2008g carineto Germansko - Corsa

Vw Polo Tour , 1.2 Benzin 51kw!! Uvezeno od Germanija carineto platen...


3.250 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

06 авг 17:15VW Fox 1.2 modelska 2007god carinet germanski - Polo , Ibiza

Vw Fox 1.2 Benzin uvezen od Germanija plateni site davacki do registr...


2.999 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

06 авг 17:15BMW 320d EfficientDynamics. *GERMANSKO*

Опрема со која располага возилото: -BMW 320d 2.0 / 120kw(163ks) -...


13.900 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

04 авг 14:12Passat 2.0 TDI 140ks

Passat 2.0 TDI 140ks vo odlicna sostojba Za podetalni informacii...


10.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

03 авг 16:14AUDI A6 2.7 TDI

Audi A6 2.7 TDI Vo odlicna sostojba Za podetalni in...


6.900 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

03 авг 16:14Renault Megane 1.5dci

Vo odlicna sostojba bez dopolnitelnu vlozuvanja novi gumi servisirano...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

30 јул 14:11Renault Clio

Се продава рено клио 1.5 dci 2001. Регистрирана цела година Горан 07...


1.100 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

30 јул 11:20,bmw x53 tng

se prodava,bmw x53 tng 2001g benzin plin,registrirano do 23.01.2023 ...


6 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

26 јул 14:36Se prodava toyota raw4 6800 eur

Registrirana super odrzavana donesena od stranstvo so vozenje so serv...


5 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

20 јул 00:21Toyota raw4

Registrirana super odrzavana donesena od stranstvo so vozenje so serv...


6.800 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

19 јул 11:29AUDI A4 1.9 TDI 116 KS

Audi a4 1.9 tdi karavan vo odlicna sostojba . OPREMA -SERVO -...


По Договор
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

09 јул 11:48GOLF 4 2.0 4MOTION BENZIN-PLIN ATEST

Odlicno socuvan golf 4 2.0 4motion benzin-plin so atest ,plinski sist...


4.200 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

03 јул 08:38MERCEDES E 280 CDI

071 663 486 Avtomatik Avangard Reg do 02.2023 god Bez zabeleski ...


5 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

02 јул 09:53MERCEDES ML 320 CDI

071 663 486 320 cdi 7 G tronik 210 000 km Bez zabeleski Moze zam...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

02 јул 09:53RENAULT CLIO 1.5 DCI

071 663 486 1.5 dci Klima Bez zabeleski


1.800 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

02 јул 09:53AUDI A4 1.9TDI 90KS

Kolata e vo solidna sostojba. Do sleden servis ima 8000km, registrira...


2.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

14 јун 15:44AUDI A4 1.9TDI 66kw 90hp 2000/01godina

Kolata e vo solidna sostojba. Do sleden servis ima 8000km, registrira...


2.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

14 јун 15:36Renault Clio

071 663 486 1.5 dci Klima Cena 1800 e


1.800 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

12 јун 13:15MERCEDES ML 320 CDI

071 663 486 320 cdi 4 matik Servisiran Moze zamena


10 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

05 јун 09:18Opel vectra dlux - опел вектра

Prodavam opel vektra deluxe. 120kw. Uvezena od austria. Carineta P...


3.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

04 јун 19:42jeep grand cheroke 4.7

original americki atest plin momentalno so nova rasplinjaca,servisira...


9.200 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

20 апр 21:13Opel Corsa 1.0 benzin

Odlicna sostojba Klima ispravna El prozori Napraven kompleten serv...


1.700 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

15 апр 20:02BMW 730 LONG

* 071 663 486 * Long Individual Oprema F02 * Uvoz od germanija * Regi...


2 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

06 апр 09:25NISAN TERANO

071 663 486 3.0 dizel 7 sedista Korozija nema Kuka Atesta stakla


5.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

06 апр 09:25Se prodava Opel Astra

Saasijata e ostetena motor i menjac extra


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

06 апр 08:46Ford escort

Возилото е во одлична состојба. Редовно сервисирано.


900 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

02 апр 19:37Nisan Terrano

* 071 663 486 * 3.0 d * 7 sedista Bez korozija Cena 5500 evra


5.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

01 апр 11:01MERCEDES ML 320 CDI

* 071 663 486 * 2006 g * 320 CDI * Registriran * Bez zabeleski * Moze...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

27 мар 11:55MERCEDES ML 320

* 071 663 486 * 2006 g * 320 cdi * Reg * Servis * Moze zamena


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

19 мар 07:35Opel Astra H

Se prodava opel astra h 2010g 1.7 eko fleks so 6 stepen menuvac Kom...


3.900 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

08 мар 20:34Peugeot Partner

Se prodava Peugeot Partner 1.6 blue HDI 2016 godina so najvisoko nivo...


9.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

22 фев 14:27Се продава!!

Се продава mercedes c220 2005 година Редизајн Во одлична состојба ...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

19 јан 23:02Se prodava BMW 320 d

Se prodava bmw 320 d m paket ful oprema 2001 150 ks kolata ...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

04 дек 19:22Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам