2043 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Renault trafik 19 dci

Renault trafik 1.9 dci 2005 260 000 km Klima Registrirano do maj 2023...


3.700 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

18 сеп 15:24Промовирано

MINI COOPER ONE 1.4

2010/9 godina Mini Cooper ONE 1.4i -95 ps, 6 brzini. ...


4.900 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
5.500 €
Тетово

Автомобили

23 сеп 15:48Промовирано

Ford Kuga 1.5 TDCi Titanium

Се продава Ford Kuga 1.5 TDCi 120ks 2WD Titanium 2018/19 год со помин...


20.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Mercedes C 220

Proizveden 2008 god. vo kniska 2007 god. Registracija do septemvri 2...


8.890 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 14:02Prodavam Audi A8L 3.0 TDI Quattro EDINSTVENO vo Mk

3.0 TDI Quattro 250ps 12/2010 Masaza, Ladenje i Greenje na site s...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:47SE PRODAVA Suzuki Swift 1.2 GLX Hybrid

Автомобилот е купен септември 2022 година од МИРКАТ. GLX варијанта. К...


18.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:34  НОВ ОГЛАС

Bmw x6 3.5d xdrive god 2010

Bmw x6 3.5d xdrive god 2010 vo mnogu dobra sostojba sega donesen od s...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:15Vw touran 2.0 tdi 2014god,DSG menjac,moze zamena

Vw touran 2.0 tdi God 2013-4 -automatik dsg -km 220*** -7 sedis...


10.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:15Bmw 530d

Bmw 530d god 2004 oprema full, klima centralna brava el stakla novo g...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:15Ford Kuga 1.5 TDCi Titanium

Се продава Ford Kuga 1.5 TDCi 120ks 2WD Titanium 2018/19 год со помин...


20.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:00VW Passat 2.0 TDI 140ps 2012g. Moze i zamena.servis,Registri

VW Passat 2.0 TDI 103kw (140 ps) Godina 2012 (2011 sobraķajna) Regi...


10.950 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 12:48  НОВ ОГЛАС

Hauba za Hyundai Accent 2006-2011

Haubata treba samo da se prefarba poradi ostetena boja, nema potreba ...


3.800 МКД
или предлог цена
Денес 12:481 Zimska guma 225 45 17 94V M+S, RASPAR apolo.

1 Zimska Guma Apollo odliçna sostojba. RASPAR. 225 45 17 94V M+S D...


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 12:41GOLF 7 1.6 TDI 2014

VW GOLF 7 1.6TDI BLUEMOTION - 2014 INFO:070 980 922 BLUEMOTION TEC...


10.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 12:39Renault scenik megan moze zamena

Ful oprema so celosna oprema i komplet servisirana vo ovlasten servis...


2.350 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:28Honda VTX1300 S 2006 god.

Se prodava Honda VTX1300s 2006 god. Odlichna sostojba so 33000km ...


8.250 €
или предлог цена
Денес 11:04Opel Astra H 1.3 cdti 2006g Full oprema odlicna

Se prodava info 070 640 777 Extra cena za kesss Opel astra 1.3 cdti...


3 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:42  НОВ ОГЛАС

Polo 1.4 Tdi

Kolata e vo odlicna sostojba motor menuvac top Registriran Serv...


1.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:36Peugeot 607

Peugeot 607 HDI Kolata e vo dobra sostojba ima odlicen motor menjac ...


1.500 €
или предлог цена
- 21 % Попуст
1.900 €
Тетово

Автомобили

Денес 10:30OPEL CIRSA 1.2 BENZIN REGISTRIRANO

Corsata na motor interier i voznja e odlicna dodeka karoseriski ima ...


850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:20FIAT GRANDE PUNTO 1.4 BENZIN FUL PERFEKTNA

Puntoto e vo perfektna sostojba bilo nadvoresno vnatresno motor podvo...


2.750 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:20OPEL VECTRA 20 DTL REDIZAJN FUL PERFEKTNA

Vectrata e vo perfektna sostojba bilo nadvoresno vnatresno motor podv...


1.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:20MERCEDES C 220 CDI 2002/01G FUL AVTOMATK ODLICEN

Mercedesot e vo odlicna sostojba bilo nadvoresno vnatresno motor menu...


2.850 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
2.950 €
Тетово

Автомобили

Денес 10:19Aluminski bandasi so letni gumi

Bandasite se odlicni i gumite se dobri.Rastojanie 4×100 Cena za 4 f...


Денес 10:19FORD FOCUS 1.4 TNG FUL PERFEKTEN

Focusot e vo perfektna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor podvo...


2.850 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.999 €
Тетово

Автомобили

Денес 10:19OPEL MERIVA 1.7 CDTI FUL ODLICNA

Merivata e vo odlicna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor podvoz...


2.450 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.550 €
Тетово

Автомобили

Денес 10:19OPLEL CORSA 1.0 BENZIN TOP SOSTOJBA

Corsata e vo odlicna sostojba bilo nadvoresno vnatresno motir podvozj...


1.650 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.750 €
Тетово

Автомобили

Денес 10:19BMW X3 3.0D XDRIVE M-PAKET

BMW X3 3.0D XDRIVE M SHADOWLINE 202.xxx km Full-Oprema Oprema: F...


21.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:18BMW X6 3.5D 210kw X-DRIVE 4x4 2010god. "AVTOCENTAR"

BMW X6 3.5D 210kw X-DRIVE 4x4 2010 / 2009god. Maksimalno socuva...


22.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:03AUDI Q7 3.0 TDI 171kw 4x4 quattro 2007god. "AVTOCENTAR"

AUDI Q7 3.0 TDI 171kw 4x4 quattro Proizvedeno 2007 / 2006god. Vo...


10.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:03VW TOUAREG 3.0 TDI 165kw AVTOMATIK 4x4 2006god. "AVTOCENTAR"

VW TOUAREG 3.0 TDI 165kw AVTOMATIK 4x4 2006 / 2005god. Maksimaln...


9.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:03MERCEDES ML 280 CDI 140kw 4x4 AVTOMATIK 06g. "AVTOCENTAR"

MERCEDES ML 280 CDI 140kw 4x4 2006 / 2005god. Maksimalno socuvan. ...


9.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:03MERCEDES ML 270CDI 120kw 4x4 2001god. "AVTOCENTAR"

MERCEDES ML 270CDI 120kw AVTOMATIK 4x4H 4X4L Proizveden 2001god. ...


4.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:03VW GOLF 7 1.6 TDI 81kw 136.000km. 2016god. "AVTOCENTAR"

VW GOLF 7 1.6 TDI 81kw Proizveden 12. 2015god. Pominati 136.000...


12.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:03VW PASSAT 2.0 TDI 103kw 6-brzini 2012god. "AVTOCENTAR"

VW PASSAT 2.0 TDI 103kw 6-brzini 2012 / 2011god. Maksimalno socuva...


11.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:03AUDI A4 3.0 TDI 176kw 4x4 QUATTRO 2009god. "AVTOCENTAR"

AUDI A4 3.0 TDI 176kw 4x4 QUATTRO 6-BRZINI 2009 / 2008god. MAKSIM...


10.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:03VW GOLF 6 2.0 TDI 140ks DSG AVTOMATIK 2010god. "AVTOCENTAR"

VW GOLF 6 2.0 TDI 103kw ( 140ks ) DSG AVTOMATIK 2010 / 2009god. ...


8.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:02VW GOLF 6 2.0 TDI 140ks DSG AVTOMATIK 2010god. "AVTOCENTAR"

VW GOLF 6 2.0 TDI 140ks DSG AVTOMATIK 2010 / 2009god. Vo ekstra...


8.400 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:02MERCEDES C220 CDI 125kw 6-Brzini 2008god. "AVTOCENTAR"

MERCEDES C220 CDI 125kw 6-Brzini 2008 / 2007god. Ekstra socuvan ...


8.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:02OPEL CORSA 1.3 CDTI 55kw 129.000km. 2017god. "AVTOCENTAR"

OPEL CORSA 1.3 CDTI 55kw 129.000km. Proizvedena 2017god. Full ...


8.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:02JAGUAR X-TYPE 2.2 TDI 107kw AVTOMATIK 2009god. "AVTOCENTAR"

JAGUAR X-TYPE 2.2 TDI 107kw AVTOMATIK 2009 / 2008god. MAKSIMALNO...


6.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:02VW GOLF 5 1.9 TDI 77kw 6-brzini 2005g. "AVTOCENTAR"

VW GOLF 5 1.9 TDI 77kw 6-brzini 2005 / 2004god. ( GTD oprema ) ...


4.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:02VW GOLF 5 1.9 TDI 77kw REG. 2004g. "AVTOCENTAR"

VW GOLF 5 1.9 TDI 77kw 2004 / 2003god. Vo ekstra sostojba . *...


4.100 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:02Страна 1 од 52

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам