Кичево
Подкатегорија:
                   
104 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Аудио кабли за звучници висока класа Made in USA

Продавам аудио кабли за звучници висока класа, производство Америка. ...


90 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
100 €
Денес 10:27Prodavam vrvni komponenti PROTON 078 209 464

Prodavam vrvni komponenti PROTON Predpojacalo Proton 1100 Poja...


1.600 €
или предлог цена
Денес 09:23Klipsch Reference RF-82II

Продавам звучници Klipsch Reference RF-82II во одлична состојба. Зву...


750 €
или предлог цена
Вчера 17:03Prodavam visoko kvalitetni vuferi BOSE

Prodavam visoko kvalitetni vuferi BOSE Acoustmass 3 series IV 078 ...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:10Rare vintage reciever Nikko-7075 078 209 464

Rare vintage reciever Nikko-7075 FIKSNO 250 EU ...


250 €
или предлог цена
25 јун 18:54Rare vintage stereo reciever Nikko 7075 078 209 464

Se prodava Rare vintage stereo reciever Nikko 7075 078 209 4...


250 €
или предлог цена
25 јун 18:43Heko Astron 500

Heko Astron 500 Добро сочувани, оличен звук, можна е проба.


10.000 МКД
или предлог цена
25 јун 13:21Deck: Technics и Toshiba Aurex

Technics RS-BX601 3-глав дек, исправен - 70€ Aurex Toshiba PC-G2 исп...


1 €
или предлог цена
25 јун 13:21Еквилајзери: Kenwood, Eroica и Akai

Kenwood GE-45 исправен - 60€ Eroica TE-707SG исправен - 45€ Akai EA...


1 €
или предлог цена
25 јун 13:21CD players: Marantz, Harman/Kardon и Sony

Marantz CD-46 + далечинско - 60€ Harman/Kardon DVD-23 - 45€ Sony 5 ...


1 €
или предлог цена
25 јун 13:20Yamaha AX-570

Се продава појачало Yamaha од сопствена колекција, во одлично сочуван...


7.000 МКД
или предлог цена
25 јун 13:20Kenwood KAF-3010R + Heko звучници

Kenwood KAF-3010R + Heko Astron 500 Одлично сочувани како нови, Оди...


300 €
или предлог цена
25 јун 13:20MAGNAT QUANTUM 655 DOSTA DOSTA MOKJNI

ПРОДАВАМ MAGNAT QUANTUM 655 ЗВУЧНИЦИ МНОГУ СНАЖНИ СО ПРЕТЕРАНО ДЛАБОК...


18.000 МКД
или предлог цена
24 јун 11:22Prodavam kvalitetni tjuneri 078 209 464

Prodavam kvalitetni tjuneri 078 209 464


1 €
или предлог цена
23 јун 17:13Vrvni elementi Marantz slim serija 078 209 464

Prodavam Vrvni elementi Marantz slim serija 078 209 464 Slim-Line-...


1 €
или предлог цена
23 јун 13:12Prodavam vrvni Philips elementi 078 209 464

Prodavam vrvni Philips elementi Philips FA950 + FR 950 2X100W ...


1 €
или предлог цена
23 јун 13:12Prodavam vrven dek Pioneer 078 209 464

Prodavam vrven dek Pioneer 078 209 464


100 €
или предлог цена
23 јун 13:11Prodavam zvucnici od licna kolekcija 078 209 464

Prodavam visoko kvalitetni zvucnici od licna kolekcija 078 20...


1 €
или предлог цена
23 јун 13:11Prodavam visoko kvalitetni EQ 078 209 464

Prodavam visoko kvalitetni EQ 078 209 464


1 €
или предлог цена
23 јун 13:10Prodavam vrven CD pleer Philips CD303

Prodavam vrven i mnogu redok CD pleer Philips CD303 Fiksno bez ...


250 €
или предлог цена
23 јун 13:09Prodavam NOV0 78 209 464

Prodavam NOV0 SPL500 pojacalo + tjuner + USB = SD/MMC 78 2...


5.000 МКД
или предлог цена
23 јун 13:09Prodavam vrvno predpojacalo BOSE 078 209 464

Prodavam vrvno predpojacalo BOSE so CD pleer i tjuner . Cenata e fi...


100 €
или предлог цена
23 јун 13:05Prodavam dekovi 078 209 464

Prodavam vrven dek Pioneer 20-20.000HZ 078 209 464 Site oglasi...


100 €
или предлог цена
23 јун 13:05Prodavam vrven sistem Audio pro 078 209 464

Prodavam vrven sistem Audio pro stereo zero so originalno dalecin...


250 €
или предлог цена
23 јун 13:04Prodavam kvalitetni ekvilajzeri FIKSNO 078 209 464

Prodavam dva ekvilajzeri Marantz EQ551 i JVC SEA R7 Kenwood G110...


1 €
или предлог цена
23 јун 13:04Prodavam audio kaseti

Audio kaseti ( Skoro site se TDK ponekoja SONY I MAXELL ) ...


3.000 МКД
или предлог цена
23 јун 13:01Yamaha CDX-490 Compact Disc Player

Во одлична состојба, користен во домашни услови без никаква забелешка...


2.499 МКД
или предлог цена
21 јун 21:05Yamaha RX-V571 Home theater receiver 7.2

Во одлична состојба, користен во домашни услови без никаква забелешка...


250 €
или предлог цена
21 јун 21:05Prodavam UNIVERSUM zvucnici

2x zvucnici vo ispravna sostojba. Cena 1500 denari fiksno


1.500 МКД
или предлог цена
19 јун 09:28Се продава Sharp system 7700

Појачало Sharp 2x140W со предпојачало како pre-amp Harman/Kardon AVR2...


8.000 МКД
или предлог цена
18 јун 13:10JBL E90 VO PERFEKTNA SOSTOJBA

JBL E90 VO PERFEKTNA SOSTOJBA KAKO NOVI DOSTA SNAZNI ZVUCNICI BEZ NIK...


430 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
440 €
17 јун 15:01Onkyo CD R1 DX7110

Продавам цд плеер Onkyo CD R1 DX7110. Сликите се од цд плеерот кој г...


1.500 МКД
или предлог цена
16 јун 17:01Prodavam zvucnici od licna kolekcija 078 209 464

Prodavam zvucnici od licna kolekcija Ecouton Audiolabor LQL 100 , Dun...


1.000 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 €
14 јун 23:23YAMAHA AX-892 STEREO ZASILUVAC DOSTA MOKJEN

PRODAVAM YAMAHA AX-892 KAKO NOVO BEZ NIKAKVO OSTETUVANJE BEZ OPRAVKI ...


230 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
240 €
11 јун 13:04Zvucnici LTC Audio V7B-MA 440W

2x 440 wati na 4 oma bass reflex column speakers with a removable fro...


10.500 МКД
или предлог цена
10 јун 11:55Zvucnici Jamo clssic 8 made in Germany

Jamo Classic 8 Zvucnicite se vo extra sostojba ,odlicno zacuvani nik...


300 €
или предлог цена
10 јун 11:55Prodavam zvucnici 078 209 464

Prodavam zvucnici 078 209 464


1 €
или предлог цена
08 јун 22:04Pojacalo TECHNICS SA - DX940 5x100w

Pojacalo resiver TECHNICS SA - DX940 5x100w 2x100w na 8 omi na ster...


8.000 МКД
или предлог цена
07 јун 10:09YAMAHA AX-596 STEREO POJACALO DOSTA MOKJNO

PRODAVAM YAMAHA-AX 596 STEREO AMPLIFIER DOSTA DOSTA MOKJNO BEZ NIKAKV...


10.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.500 МКД
02 јун 11:36Prodavam 078 209 464

Go prodavam 1500 den 078 209 464


1.500 МКД
или предлог цена
01 јун 18:18Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам