2422 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TOUAREG 3.0 DIESEL 2006

Za poveke detail javete se..


100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 јун 11:38Промовирано

Se prodava Itno Mercedes C 200

//////Mercedes Avantgarde////// Mercedesot e vo ekstra sostojba. za ...


8.100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 јун 13:00Промовирано

VW PASSAT 2.0TDI 170KS 4 Motion FUll oprema super sostojba

VW PASSAT B7 2.0 TDI 2012(170ps) DSG 4-Motion✅ Se prodava passat b...


11.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 11:12Промовирано

VW PASSAT 2.0TDI 170KS 4 Motion FUll oprema super sostojba

VW PASSAT B7 2.0 TDI 2012(170ps) DSG 4-Motion✅ Se prodava passat b...


11.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 11:12FIAT BRAVO 1.6 D 105 M-JET 6+R 2008/9

Se prodava odlicno socuvano fiat bravo 1.6 105hp 2008/9 so 6 brzini p...


3.850 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.900 €
Кичево

Автомобили

Денес 10:26Audi A3 1.9 tdi 131ks sestak menjac

Kolata e registrirana cela godina do april 2023 i e vo mnogu dobra so...


3.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 10:17Branici za audi a4 a5 2011 godina

Delovi za audi a4 a5 2011 godina predni branici


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 08:33Delovi za mercedes

Orginal novi delovi za mercedes w115 w116 w123 w126 w124 w190 ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 08:33Novi delovi

Novi alternatori adlaseri i klima kompresori za site vidovi avtomobi...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:33Polovni delovi za mercedes w210 2.2 cdi

Polovni delovi za mercedes w210 2.2 cdi


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 08:33Audi A3 2.0 140 ks (se prodava samo na delovi)

Audito se prodava na delovi Se shto vi treba 2.0 140 ks BKD motor T...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 08:23Toyota rav4 2.0 d4d

Prodavam rav4 vo odlicna sostojba,vtor gazda so full oprema,elektroni...


6.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 23:10BMW 320 Mozna Zamena

Bmw 320d 163ks Moze zamena za pomalo Nov Set Nov Zamaec Ates F...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 20:47Shitet-. Se prodava.Volvo 440 dizell

Volvo 440 turbo dizell Tel: 071- 730-497


1.050 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 19:54Shitet- se prodava.

Dekla od Fiat Punto Grande 1.3 dizell. 2007


1 €
или предлог цена
Вчера 19:54Guma dhe bandash 14

Guma dhe bandash 14


15 €
или предлог цена
Вчера 19:54Mercedes GLK 220 CDI ot CH so full oprema

Mercedes Benz GLK 220 cdi so golema navigacija park senzori greaci na...


13.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 18:51  НОВ ОГЛАС

Renault Laguna.3 Coupe GT2. 2.0t 205ks 4Controle

Kolata e so full oprema redovno servisirana vo ovlesten servis vo Ger...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 18:02OPEL Insignia 2.0 CDTI 160ks

Se prodava Opel Insignia 2.0 CDTI 160ks 2009. Registrirana do 03/2023...


7.999 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 17:56BMW 316 ti Compact 2003

Prodavam bmw 316 ti compact 2003 god donesena od ch licno od mene i v...


3 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 14:40Prodavam Menjac Alfa Romeo , Fiat , Opel , M32

Alfa Romeo: 147 , 159 OPEL Astra H , Astra J , Corsa D , Corsa ...


180 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
200 €
Вчера 13:47Pumpa za Beton

Man F2000 33.403 God: 1998 6x4/ 400ks Mikser Cifa 8m3 Pumpa Cif...


5 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

Вчера 13:44Man MikserPumpa Cifa

Man F2000 33.403 God: 1998 6x4/ 400ks Mikser Cifa 8m3 Pumpa Cif...


Вчера 13:445*114.3 18ki od honda civic

So letni gumi 225-40-18


300 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 €
Вчера 13:16Bmw E60 530d 218ks Reg.+Servis

Bmw E60 530d 2004/5 Od oprema poseduva: -El. na retrovizori -El...


5.800 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.000 €
Кичево

Автомобили

Вчера 13:00Tico

Tico na delovi ili celo


250 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:00Se prodava Peugeot 206 1.1i

Registrirano Novi gumi Od prv gazda


1.650 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 11:11Prodavam kompjuter , EWS i kluc za BMW 3.28 i 5.28 1995-1998

Prodavam kompjuter , EWS i kluc za BMW 3.28 i 5.28 1995-1998 Cena 100...


100 €
или предлог цена
Вчера 11:07Бош пумпа

Продавам бош пумпа за вектра б.


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 07:44Се продаваат

Две предни врати од астра ф.со електрични механизми.


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 07:44Опел вектра

Во добра состојба. не е регистрирана. Бобе. 077712472


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 07:43Sava zimski gumi

Se prodava zimski gumi sava eskimo.


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 04:47Audi A3

Ауди А3, 2000 година Сочувано со мали каросериски забелешки Од опрема...


2.250 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.300 €
Кичево

Автомобили

Вчера 01:18Porsche PANAMERA 4S - 2009 160.000 km

Prodavam Porsche Panamera 4.8 4S 400 ks Proizvedena 2009 godina ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 јун 22:57Audi a6 3.0 tdi QUATTRO

Audi a6 3.0 tdi vo top sostojba bez zameni


7.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 јун 22:22Toyota Avensis D-4D

Se prodava avensis 2.0d-4d 2006 god Neuvezena Redovno servisirana ...


4.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 јун 21:57BANDAZI / BANTASI / FELNI za LAND ROVER

Bandazite se fabricki original od Land Rover so dimenzii 15" 5x114.3 ...


4.500 МКД
или предлог цена
25 јун 21:16Italjet Diablo 80cc Mallosi MHR Ducati Replica

Full Malossi 80cc klip cilinder dekla ! sportski izduv dosta zvuk i...


1.000 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
1.001 €
25 јун 18:09Alfa Romeo 159

odlicna sostojba. 16ki bantazi so novi zimski gumi Sava + 17ki ba...


4.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 јун 17:46Michelin Pilot Sport 4S 245/35 19

Michelin Pilot Sport 4S 245/35 19 DOT 43/17


По Договор
или предлог цена
25 јун 15:45BMW F10 520d Automatic CH

🇨🇭BMW F10 520d Automatic G8 🇨🇭 

✅BMW e 2.0 so 184ks ✅BMW NAV...


15.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 јун 15:30Fiat Brava 1.9TD

Kolata e vo odlicna sostojva so novi zimski gumi odlicen dizel moto...


750 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 јун 14:44AUDI A3 2007 1.9 105HP SPORTBACK

AUDITO E VO ODLICNA STEGNATA SOSTOJBA NAPRAVENO MAL SERVIS PRED 300KI...


5.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.700 €
Кичево

Автомобили

25 јун 14:14Страна 1 од 61

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам