54 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bluetooth slusalki JBL Live 460NC

* Novi neotpakuvani


3.999 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Bluetooth уреди

24 јун 15:03Se prodava Resiver Pojacalo Technics SA-EX510 5x120W

Celosno ispravno so dalecinsko dosta jako i kako novo ne e servisiran...


5.500 МКД
или предлог цена
23 јун 11:15SONY STR-DE485E

Prodavam resiver/pojacalo SONY, model STR-DE485E. Vizuelno dobro s...


3.600 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
3.999 МКД
19 јун 09:36YAMAHA A-760 & YAMAHA T-760

Prodavam vrvno pojacalo marka YAMAHA, model A-760 i tuner YAMAHA T-76...


220 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
235 €
19 јун 09:36HP v5560u ACTION KAMERA

Se prodava skoro nova digitalna HP action camera so site dodatoci ,k...


7.500 МКД
или предлог цена
15 јун 05:32DJI Mini 2

Се продава нов и не користен.


419 €
или предлог цена
Свети Николе

Дрон камери

14 јун 08:36Resiver

Resiverot e vo odlicna sostojba so dalecinsko


800 МКД
или предлог цена
11 јун 17:29Ei NIKOLA TESLA

Prodavam sistem Ei NIKOLA TESLA dobro poznat na nasite prostori. V...


4.400 МКД
или предлог цена
11 јун 08:34JVC kwr-400 radio

Se prodava novo so site dodatoci i kabli radio za vo kola JVC KWR-40...


4.900 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Електроника

07 јун 11:33KOPFHORER RFT SV 3000

Prodavam vintage mini germnasko pojacalo marka RFT, model SV 3000. ...


2.800 МКД
или предлог цена
06 јун 15:04Android box Tanix Tx3 mini +air mouse

Android boksot e malku koristen, so nego pokraj originalnoto ide i be...


2.000 МКД
или предлог цена
29 мај 18:40Android Amazon Fire Tv Stick 4K MAX

Se prodava nov firestick , najnov model i dosta brz. Na nego se names...


5.500 МКД
или предлог цена
29 мај 18:403D naocari

Samsung 3D active, novi neupotrebuvani 2 komada x 500.


500 МКД
или предлог цена
04 мај 12:09Se prodavaat zvucnici GSP 10 inch

Se prodavaat zvucnici GSP 10 inch kupeni novi od prodavnica zvucat pe...


220 €
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Звучници

19 апр 07:46PIONEER TX-520L VINTAGE TUNER

Prodavam vintage analogen tuner marka pioneer, model TX-520L. Vizu...


2.400 МКД
или предлог цена
14 апр 22:38PHILIPS FA630

Prodavam stereo pojacalo marka PHILIPS, model FA630. Odlicno socuv...


2.800 МКД
или предлог цена
13 апр 15:41Se Prodava Muzicki Sistem Panasonic SA-AK300

Se prodava muzicki sistem PANASONIC SA-AK300 celosno ispraven Cd Radi...


3.000 МКД
или предлог цена
09 апр 18:14Igri za PS3

Igri za PS3 GTA 5 FIFA 2014 LOST PLANET CALL OF DUTY GHOST CAL...


500 МКД
или предлог цена
07 апр 09:01se prodava taxi stanica racna i taxi reklama

se prodava taxi stanica racna i taxi reklama stanicata e pola mese...


3.000 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Останато

04 апр 11:155.1 AKTIVNI ZVUCNICI

Prodavam 5.1 aktivni zvucnici Aktiven vufer, so vgradeno pojacalo ...


1.100 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Звучници

01 апр 13:23DVOSISTEMSKI ZVUCNI KUTII PANASONIC

Prodavam dvosistemski zvucni kutii marka Panasonic. Zvucnicite se ...


1.700 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Звучници

01 апр 13:125.1 PANASONIC ZVUCNICI

Prodvaam 5.1 Panasonic zvucnici. Dobro socuvani i kompletno isprav...


2.200 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Звучници

01 апр 13:04PHILIPS BDP 5180 Blu-ray 3D LAN/WI-FI/USB/HDMI

Prodavam DVD Bly-ray marka PHILIPS, model BDP 5180. Odlicno socuva...


1.200 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Останато

24 мар 15:20JVC XV-N30 CD/DVD PLAYER

Prodavam CD/DVD pleer marka JVC, model XV-N30. Odlicno socuvano i ...


1.400 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

16 мар 13:01RETRO ZVUCNICI ZA KOLA 4Ω

Prodavam dva para retro zvucnici za vo kola. Zvucnicite se novi ne...


600 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Звучници

08 мар 13:29TECHNICS ST-500 TUNER

Prodavam tuner marka TECHNICS, model ST-500. Odlicno socuvan. T...


850 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Останато

08 мар 13:09BLUETOOTH/FM/USB/SD ZVUCNICI

Prodavam novi bluetooth zvucnici. Na niv ima vgradeno bluetooth ko...


750 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Звучници

28 фев 10:19POJACALO MIKRON

Prodavam rusko mini pojacalo MIKRON. Vizuelno odlicno socuvano. ...


1.150 МКД
или предлог цена
28 фев 10:17ZVUCNICI CROWN

Prodavam dvosistemski zvucnici marka CROWN, model CSP-5. Zvucnicit...


850 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Звучници

28 фев 10:04DVOSISTEMSKI ZVUCNICI

Prodavam dvosistemski zvucni kutii . Odlicno socuvani bez nikakvi ...


850 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Звучници

28 фев 10:02DVOSISTEMSKI ZVUCNI KUTII/ZVUCNICI

Prodavam dvosistemski zvucni kutii . Odlicno socuvani bez nikakvi ...


850 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Звучници

28 фев 10:01SHARP RT-155 H

Prodavam dek marka SHARP, model RT-155 H. Odlicno socuvan i komple...


1.100 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Останато

28 фев 10:00Se prodavaat 2 zvucnika GSP 10 inch

Se prodavaat 2 zvucnika GSP 10 inch Vo ekstra sostojba kupeni novi ...


170 €
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Звучници

19 фев 14:47DALINSKO DALECINSKO ZA LG DVD

Prodavam dalinski za LG 5.1 DVD, fakjaat na skoro site modeli od LG ...


1.000 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Останато

12 фев 19:37Nikon d5200

Nikon d5200 mnogu malce koristen za domasna potreba ne e koristen pro...


200 €
или предлог цена
29 дек 19:12SONY 5.1 SURROUND ZVUCNICI 10INC BASS

Prodavam 5.1 pasivni zvucnici original SONY. Dobro socuvani i ispr...


600 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Звучници

29 дек 12:31ZVUCNICI/ZVUCNIK BLUETOOTH

Prodavam novi bluetooth zvucnici. Na niv ima vgradeno bluetooth ko...


750 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Звучници

04 дек 10:22BLUETOOTH ZVUCNICI

Prodavam novi bluetooth zvucnici. Na niv ima vgradeno bluetooth ko...


750 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Звучници

04 дек 10:19CROWN STEREO SISTEM

Prodavam sistem marka CROWN . Uredot se prodava kako defekten, vkl...


600 МКД
или предлог цена
02 ное 17:50Sony PS4

Se prodava PlayStation 4 malku koristen so 4 igri. 1TB HDD 1 kontro...


По Договор
или предлог цена
09 авг 14:52Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам