1365 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava MAZDA 3 1.6 dizel so full oprema BOSE ozvucuvanj

Se prodava MAZDA 3 1.6DIZEL 09/2009 godina so najvisoko nivo na oprem...


1 €
или предлог цена
Денес 17:14Seat ibiza 1.2 benz.

Kolata e vo odlicna sostojba kako nova so realni km.151.000 poseduva ...


4.300 €
или предлог цена
Денес 15:48Аudi А4 Сabrio 1.8t Рlin Moze Zamena

audi a4 cabrio 1.8t plin pod garancija do 02.24 reg do 3.2023 klim...


1 €
или предлог цена
Денес 15:37BMW 320i 2.2 170hp m54b22 atst plin

Kolata e odlicno zacuvana reg cela godina kompleten servis Uvezena ...


4.300 €
или предлог цена
Денес 15:29AUDI Q5 QUATTRO 2.0 170 Hp

🔴 Audi Q5; 2.0 TDI; 170 Hp (125 Kw); QUATTRO - регистрирано до мај ...


13.100 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
13.500 €
Денес 15:19Peugeot 5008 1.6HDI-FACELIFT-2010g

Se prodava Peugeot 5008 1.6hdi. 2010god 80kw,109ks so pominati 208 00...


5.300 €
или предлог цена
Денес 15:07KIA SPORTAGE 1.7 CRDi-PREMIUM

Se prodava Kia Sportage 1.7crdi.2011god 85kw,115ks so pominati 158 00...


11.900 €
или предлог цена
Денес 15:06CLIO R 1.2i-PLIN-NAVI-2011g-kako novo

Se prodava RENAULT CLIO R .07.2011god 55kw,75ks so pominati 132 000km...


4.200 €
или предлог цена
Денес 15:06Peugeot 207 1.4 HDI

Se prodava Peugeot 207 1.4HDI. Kolata e celosno ispravna i e registri...


3.250 €
или предлог цена
Денес 14:57CITROEN C3 1 4 HDI PANORAMA 2011 MK.TABLI PERFEKTEN

CITROEN C3 1.4 HDI PANORAMA FULL 3.5L NA 100KM. 2011/10 God. ‼ REGIS...


4.899 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.000 €
Денес 14:54BMW 320d M-paket

BMW 320d 2008 M-paket 120kW - 163ks Od oprema kolata poseduva sport...


7.200 €
или предлог цена
Денес 14:27SEAT IBIZA 1.4 TDI *FULL OPREMA* REG. -08

POVEKJE INFORMACII NA: 071 244 093 SEAT IBIZA 1.4 TDI 80KS OD 2008...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:09BMW SERIES 3 / F30 316D M SPORT AUTOMATIC -15

POVEKJE INFORMACII NA: 071 244 093 BMW SERIES 3 / F30 316D M SPORT...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:09OPEL CORSA D 1.2I 16V FABRICKI PLINSKI URED *NOV UVOZ* -09

POVEKJE INFORMACII NA: 071 244 093 OPEL CORSA D 1.2I 16V SO FABRIC...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:09PEUGEOT 107 1.0 ATESTIRAN PLINSKI URED *KLIMA* REG. -09

POVEKJE INFORMACII NA: 071 244 093 PEUGEOT 107 1.0 SO ATESTIRAN PL...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:09OPEL ASTRA 1.7 TD *KLIMA* REG. -00

POVEKJE INFORMACII NA: 071 244 093 OPEL ASTRA 1.7 TD OD 2000 GODIN...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:09Се продава Хонда Акорд

Се продава Хонда Акорд 2009 година, во одлична состојба, со поминати ...


8.700 €
или предлог цена
Денес 13:55AUDI A4 2006/7 ...TOP SOSTOJBA

Se prodava Audi A4 2006/7 god, so full oprema ,Kolata e vo odlicna s...


4.800 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
5.100 €
Денес 13:32Golf 5 1.9 tdi

✅250 XXX km ✅Servisna kniska do posleden km ✅Smenet rebrest kaish v...


3.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.700 €
Денес 13:30MERCEDES C200 blueefficiency - 2010 god

MERCEDES BENZ C 200 - 2010 godina registrirana e cela godina + zele...


9.500 €
или предлог цена
Денес 13:00Mercedes-Benz GLE Coupe 350D

Se prodava gle coupe 350D vo dobra sostojba (160k km) - So 4 novi Mic...


59.999 €
или предлог цена
Денес 13:00SUBARU FORESTER 2.0 BENZIN 2010 G.4X4 UVOZ OD

SUBARU FORESTER 2.0 BENZIN 2010 GODINA 4X4 (BBRZI-SPORI) RACEN REDUKT...


6.200 €
или предлог цена
Денес 13:00Se prodava Subaru Legacy 2.0D AWD

Se prodava Subaru Legacy 2.0D karavan 2010 god. na CH tablici 110 k...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00MITSUBISHI OUTLANDER 2.0 DID 4X4 2008 G.UVOZ OD

MITSUBISHI OUTLANDER 2.0 DID 4X4 2008 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨�...


7.300 €
или предлог цена
Денес 13:00Mercedes-Benz GLK 350 cdi 4MATIC

Se prodava Mercedes-Benz GLK 350 cdi 4matic. Najdobriot motor od Merc...


16.000 €
или предлог цена
Денес 12:37Hyundai Accent plin atest

Registrirano do 10/22 vo dobra sostojba Zamena za matiz Poveke info n...


799 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
860 €
Денес 12:20PASSAT B7 2.0 103 kw VO PERFEKTNA SOSTOJBA

Passatot e vo bezprekorna sostojba,so full oprema i funkcionira na ne...


9.700 €
или предлог цена
Денес 11:31SE PRODAVA MERCEDES A KLASA 2015 god EURO 6

Viziloto e vo bezprekorna sostojba kako od nadvor taka i od vnatre,bu...


14.750 €
или предлог цена
Денес 11:31BMW E60 PRV GAZDA KUPENO OD MK

BMW E60 PRV SOPSTVENIK KUPENO OD MK REALNA KM BEZ NIKAKVA MANA DOSTA ...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.500 €
Денес 11:26Audi a3 1.9tdi sportback S-line

Audi a3 1.9tdi sportback S-line 2005g reg do 25.03.2023g se funkcioni...


5.250 €
или предлог цена
Денес 10:50Reno KOLEOS 2.0 DCI 2008g.

🚘🚨🚘🚨🚘🚨🚘🚨🚘🚨🚘 Redovno servisiran i odrzuvan🔧🔩, ekonomi...


6.990 €
или предлог цена
Денес 10:40VW PASSAT B5.5 131 KS

Kolata e vo dobra sostojba Klima ispravna Registrirana od 4 2023


2.300 €
или предлог цена
Денес 10:06  НОВ ОГЛАС

CITROEN NEMO 1.4 HDI - 2008

CITROEN NEMO 1.4 HDI - 2008 GODINA UVEZENO OD BELGIJA MOTOR, TURBO,...


1 €
или предлог цена
Денес 10:06Vw Passat B7 1.6 tdi bluemotion

Vw Passat 1.6 tdi 105ks bluemotion highline, registriran so zelen do ...


11.500 €
или предлог цена
Денес 09:58Honda Accord 2.0 TNG

Oprema: Polukozhen enterier dosta zachuvan Dvozonski klimatronik T...


4.800 €
или предлог цена
Денес 09:51Golf 3

Golf3 Registiran Servisiran Novi gumi Obicen dizel 1.9 Informacii na...


1.550 €
или предлог цена
Денес 09:11Opel Meriva 1.7 cdti 2004god.euro kuka.

Super zacuvana, top sostojba, Registrirana do 07. 2022 poveke inf. na...


32 €
или предлог цена
Денес 08:26SUZUKI SPLASH - 1.3 DDIS - 2011 - A.C. AVTO ALEX - VELES

А.Ц АВТО АЛЕХ Велес во соработка со ИУТЕ КРЕДИТ ви нуди можност за ку...


4.390 €
или предлог цена
Денес 08:24Toyota Auris Sport 2.2 D4D A.C Avto Alex

а.ц авто алех велес во соработка со иуте кредит ви нуди можност за ку...


5.400 €
или предлог цена
Денес 08:24MAZDA 3 2,0 D 140KS - A.C. Avto Alex Veles

а.ц авто алех велес во соработка со иуте кредит ви нуди можност за ку...


4.290 €
или предлог цена
Денес 08:23Страна 1 од 35

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам