Демир Капија
Подкатегорија:
                   
4 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Кауч( тросед)

Се продава кауч(тросед), користен, во добра состојба. Должина 215 см ...


3.500 МКД
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Дневна соба / Троседи

16 јун 14:40Регал

Регал со простор за тв Контакт Ристе 078 906 634 076 981 787


8.000 МКД
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Дневна соба / Витрини и Комоди

15 јун 00:38Аголна гарнитура со фотеља

Одлично сочувана со механизам за спуштање за спиење.


По Договор
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Дневна соба / Гарнитури за седење

19 јан 05:06Продавам комплет гарнитура

Се продава комплет гарнитура, добро сочувана тросед двосед фотеља и т...


10.000 МКД
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Дневна соба / Гарнитури за седење

18 дек 09:44Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам