1188 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi Q3 Quattro 2.0TDI - 2016

Перфектна состојба, колата има поминато 225 000км. Редовно сервисира...


11 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

** KIA PICANTO 1.0i ** KLIMA**,REGISTRIRANA **

Kia picanto ex 1.0i 2004 godina 138.000km solidno zacuvana za godinit...


2.600 €
или предлог цена
Вчера 10:33Промовирано

BMW E63 630I INDIVIDUAL

se prodava


11.500 €
или предлог цена
Вчера 09:58Промовирано

Mercedes benz cls 320

Мерцедесот е во одлична состојба , комплетен сервис . Колата има поми...


11 €
или предлог цена
Денес 01:52Bmw e92 320d

Kolata e vo odlicna sostojba Registrirana Servisirana Novi 4 gumi Za...


111 €
или предлог цена
Денес 01:52Golf 5 2.0tdi Zamena za Golf 6 2.0tdi

Golf 5 2.0tdi 103kw Remapiran 125 kw Profesionalno 2004 gdona Fabri...


5.200 €
или предлог цена
Вчера 20:51MERCEDES C200

Se prodava Mercedes C200 2002 god registriran do 17.01.2024 god. vo ...


3.200 €
или предлог цена
Вчера 19:48BMW 320D MAX ZACUVANO

BMW E90 320D 2 0 163KS 2005GOD VO SOBRAKAJNA REGISTRIRANO DO JUNI SER...


5.400 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.500 €
Вчера 19:20Ford Fiesta 1.4 Benzin 2008 Godina Fabrika

Ford Fiesta 1.4 Benzin 2008 Godina ✅Registrirana Cela Godina do 12...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:15Mercedes c220 cdi W203 coupe 2001 godina

Mercedes c220 cdi W203 coupe 2001 godina registriran do oktomvri 2023...


3.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.150 €
Вчера 19:15ZASTAVA 750, FICO, FIKJO , FIKO

Se prodava Zastava 750, god na proizvodstvo 1978,KOMPLETNO E ZA RESTA...


350 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
400 €
Вчера 18:29NISSAN PATHFINDER 2.5 D 4X4 UVOZ OD SVAJCARIJA

NISSAN PATHFINDER 2.5 D 4X4 UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI SITE DAV...


9.500 €
или предлог цена
Вчера 18:15KIA SORENTO 2.5 CRDI 4X4 2008 G.UVOZ OD SVAJCARIJA

KIA SORENTO 2.5 CRDI 4X4 2008.GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PL...


5.500 €
или предлог цена
Вчера 18:15VW Scirocco NEUVEZUVNO so pominato samo 44.000km

Prodavam vw scirocco 1.4 tsi so 160ks kupeno od tuka ne uvezuvano so ...


10.500 €
или предлог цена
Вчера 17:04Chevrolet Spark 2010 1.0

Chevrolet Spark 2010 1.0 Registracija so zelen karton Atestiran Pl...


3.500 €
или предлог цена
Вчера 16:48Citroen c3 pluriel cabrio automatik

Citroen c3 pluriel cabrio 1.6 automatik benzin plin, 160000km, regist...


3.350 €
или предлог цена
Вчера 16:20Se prodava Audi A4

Se prodava Audi A4 b7 2.0d 140ks kolata e staklo registrirana i servi...


5.550 €
или предлог цена
Вчера 16:18BMW E90 Staklo

Se prodava Bmw e90 2006God 320d Stage2 kolata e staklo Registrira...


5.650 €
или предлог цена
Вчера 16:18Bmw 530d 218ks 078 409 467

Se prodava ili zamena za bmw x3 ili opel antara. Odlicno socuvano i o...


7.500 €
или предлог цена
Вчера 15:25  НОВ ОГЛАС

Renault Megane 1.5 dci 110 ks

🔧Napraven golem servis, smenet rebrast kais, vodna pumpa, zategaci,...


1 €
или предлог цена
- 80 % Попуст
5 €
Вчера 15:20RENAULT MEGANE-1.9dci-Dynamique

Se prodava RENAULT MEGANE .2009god proizveden 96kw,131ks so pominati ...


5.800 €
или предлог цена
Вчера 14:40MONDEO 2.0 TDCI-2004g-Ghia

Se prodava Ford Mondeo 2.0 TDCI , 2004 god proizveden, 96kw,128ks so ...


2.700 €
или предлог цена
Вчера 14:40FIAT PUNTO 1.3MJET DIzel 2011 godina

Se prodava Fiat PUNTO 1.3 MJET DIzel 2011 godina. Kolata ima full op...


3.500 €
или предлог цена
Вчера 14:28VW PASSAT B7 2013 1.6TDI BLUE MOTION COMFORTLINE!!!

Се продава VW PASSAT B7 26.12.2012 година 1.6 TDI. Возилото е увезено...


9.800 €
или предлог цена
Вчера 14:28Se prodava matiz 2004g so full oprema

Matiz Pali vozi pominata reg odlicna kola za eftini pari plin so ates...


99 €
или предлог цена
Вчера 14:04Lada Niva 1.7 95 Plin Pali Vozi Odlicna

Site karakteristiki se napisani,procitajte ubavo da ne pravime prazni...


1.450 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.750 €
Вчера 14:03Opel Corsa 1.3 CDTI EcoFlex 2010 Reg Zelen Karton 10.2023 Od

Opel Corsa 1.3 CDTI EcoFlex vo Perfektna sostojba za tie godini bez s...


4.300 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
4.700 €
Вчера 14:03Seat alhambra

Se prodava Seat alhambra 1.9tdi 110ks Redovno odrzuvano ,registrir...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:57BMW 120 M-pack

Se prodava zacuvano vozilo ,navremeno odrzuvano ,smeneto filteri i...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:57CITROEN C3 OPREMA ODLICNA SOSTOJBA

Citroen c3 1.4benzin /metan Kolata e vo odlicna sosotojba realna ki...


3.100 €
или предлог цена
Вчера 13:27Mercedes Benz C 220 Avantgarde zamena

MERCEDES C220 170ks AVANTGARDE reg.cela godina zimski gumi MO...


8.300 €
или предлог цена
Вчера 13:27JEEP COMPASS 2.2 CRD MERCEDES MOTOR 100KW 136HP

Se prodava Jeep Compass 2.2 CRD Sport 4x2 2011(01.12) Sega prva re...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:03Se prodava Opel Antara 2.0 2009 God.

Voziloto e uvezeno od Italija. zacuvano, redovno servisirano. Naprave...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00MERCEDES E200 2015 GOD

Mercedes Benz E 200 2015/16 god Bluetec. Kolata e vo perfekna sastoj...


19.500 €
или предлог цена
Вчера 13:00FORD FOCUS 1999 2000 GOD

Фордот е во исправна состојба,фордот поседува фул опрема.Направен гол...


2.200 €
или предлог цена
Вчера 13:00SUBARU XV 2.0D 4X4 2012 GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA

SUBARU XV 2.O DIZEL 4X4 2012 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLAT...


9.900 €
или предлог цена
Вчера 13:00Mercedes c 200

Se prodava mercedes c 200 vo top sostojba vredi da se vidi zemen ot p...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00Audi Q3 Quattro 2.0TDI - 2016

Перфектна состојба, колата има поминато 225 000км. Редовно сервисира...


11 €
или предлог цена
Вчера 13:00TOYOTA AYGO 1.0 BENZIN 2008.GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA

TOYOTA AYGO 1.0 BENZIN 2008.GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLAT...


3.600 €
или предлог цена
Вчера 13:00Polo 1.6 Benzin Plin

Se prodava Polo 1.6 Benzin/Plin Registrirano do 12.05.2023 Cena:100...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 12:59Fiat punto 1.2benz. Klima registriran 06-23

Kolata e vo perfektna sostojba registrirana i servisirana so novi gum...


2.450 €
или предлог цена
Вчера 12:56SEAT LEON MK1 FR

НЕ ЅВОНИ НА БРОЈОТ НА ОГЛАСУВАЧОТ !!! ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ 077 647 735...


4.500 €
или предлог цена
Вчера 12:51  НОВ ОГЛАС

BMW E90 * 320d * 163hp

kolata e vo super sostojba , full oprema osven koza i navigacija, ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:44Страна 1 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам