Велес
                   
86 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Peugeot Boxer 2.2 hdi

Se prodava Peugeot Boxer 2.2 hdi 2007god 152000km vo odlicna sostojba...


6.600 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

Денес 17:21Ford Transit patnicko 8 +1 2010 klima webasto

Se prodava Ford Transit 2.2 6 brzini 8+1 patnicko 2010 godina oprema...


По Договор
или предлог цена
Велес

Комбиња

Денес 11:11Reno Master 2.5DCI !!!!!

Renault Master 2.5DCi 2007god reg vo odlicna sostojba povekje informa...


8.000 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

15 авг 15:25Iveco Daily 2.8 D Doka 7 Sedista B Kateg Reg Odlicno

Iveco 2.8 D bez gram sminka Reg do 6.2023 Se vozi so B kategorija ...


4.700 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.200 €
Велес

Комбиња

12 авг 21:13Se prodava Volkswagen Transporter T5 1.9TDI

Se prodava Volkswagen Transporter 1.9TDI, 102 ps, 2007 godina Vozilo...


6.500 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

12 авг 15:02CITROEN JUMPY 2.0HDI 2007-MOZE ZAMENA

MAX SOCUVANO PERFEKTNA SOSTOJBA SERVISIRANO NOVI GUMI MOZE ZAMEN...


5.000 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

12 авг 13:06Se prodava fiat dukato

Fiat dukato reg ispravno. Maksi tovaren prostor 4m dolgo 22.2 visoko ...


7.500 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

10 авг 21:47Mercedes sprinter kuka

Se prodava kuka od mercedes sprinter


150 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

08 авг 09:20Polovni delovi za Renault Master 2.5dci

prodavam polovni delovi za Renault Master 2.5 dci iveco motor


5 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

07 авг 23:08Pezo boxer 3.0Multijet 2014 god

Voziloto e so ful oprema registrirano cela godina I e na privatno lic...


1 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

07 авг 17:35RENAULT MASTER 2.3dci L2H2-2015g-125ks

Se prodava Renault Master 2.3dci, 2015 god proizveden 92kw,125KS so p...


9.900 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

06 авг 16:22Ford Transit Tranzit 2.5

Se prodava kombe ford transit 2.5 motor obicen dizel 56kw 2000god pos...


1.800 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

05 авг 11:09Ford Transit 115T300

Ford Transit 115T300 2010g vo odl sostojba


1 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

01 авг 12:25Fiat Dukato 2.8 d

Fiat dukato 2.8 turbo


1.900 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

31 јул 14:58Fiat dukato meze zamena

Pali zozi motor menjac perfektni 1998god. Za zamena 2800e. Za kes...


1.900 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

31 јул 14:57Fiat dukato

Pali vozi Dolzina na furgonot 340sm Visina 180sm. Sirina 180sm. ...


1.800 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

31 јул 14:56FORD TRANSIT 2.5D 1997GOD VO ODLICNA SOSTOJBA

Se prodava kombe ford transit 1997godina registrirano do 25.01.2023go...


2.000 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

29 јул 22:18Delovi za ford transit tranzit

Se prodava bos pumpa za ford transit turbo dizel elektronska ispravna...


123 МКД
или предлог цена
Велес

Комбиња

27 јул 10:10Iveco Daily 2.8 D Doka 7 Sedista B Kateg Reg Odlicno

Iveco 2.8 D bez gram sminka Reg do 6.2023 Se vozi so B kategorija ...


4.700 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

21 јул 15:21Reno master 2.5 dci 2003

Reno master 2.5 dci 2003g dizni


1 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

18 јул 11:52Termo king DELPHI

Termo king DELPHI


1 МКД
или предлог цена
Велес

Комбиња

18 јул 11:51Ford Tranzit 2.2TDCI

Ford Tranzit 2.2TDCI 2010g vo odl sostojba se plateno do reg


1 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

18 јул 11:49Polumotor reno master 3.0 dci 2006

Polumotor reno master 3.0 dci 2006


1 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

18 јул 11:49Reno master 2.5 dci polu motor

Reno master 2.5 dci polu motor


1 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

18 јул 11:49Reno master 2.5 dci Glava

Reno master 2.5 dci 2003g Glava


1 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

18 јул 11:49Fiat Ducato

Orginal slep sluzba 3.0 motor so 160 ks klima registrirano. Vrsime i...


1 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

18 јул 11:49Renault Master 3.0dci Turbina

Renault Master 3.0dci 2006g Turbina


1 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

18 јул 11:49Iveco Daily 3.0HPT

Iveco Daily 3.0HPT 2009g reg serv vo odl sostojba


1 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

18 јул 11:48Nissan X-Trail 2.2 DCI 2006 Reg Perfekten Zamena za Kombe

Nissan X-Trail 2.2 DCI Perfektna sostojba za tie godini bez gram smi...


6.000 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

16 јул 06:47Shlep Renault maxity 130dxi

Shlep Renault maxity 130dxi So b kategorija So 140.000km


12.500 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

15 јул 10:27Iveco 2.8 polovni delovi

prodavam polovni delovi za iveco 2.8 obichen disel bez turbo kombeto...


2 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

13 јул 11:25Polovni delovi za Fiat Ducato 2.8 jtd

Prodavam polovni delovi za Fiat Ducato 2.8 jtd -motor -pumpa za vis...


1 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

13 јул 11:25Fiat Ducato 2.3 na delovi

Kombeto se prodava na delovi. 2.3 6 brzini 2007 god


1.221 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

13 јул 08:07Renault Master 2.3 150 RWD Slep

📣📣📣For sale📣📣📣 ☑️Renault Master 2.3 150 RWD ☑️2014 god ☑️Reg c...


17.900 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

13 јул 08:06Iveco Daily 2.8 D Doka 7 Sedista B Kateg Reg Odlicno

Iveco 2.8 D bez gram sminka Reg do 6.2023 Se vozi so B kategorija ...


4.700 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

11 јул 18:01Минибус MERCEDES BENZ OM 904LAII/1

Се продава МИНИБУС MERCEDES BENZ OM 904LAII/1 - год на производс...


4.000 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

11 јул 09:47Mercedes Sprinter 211 cdi

Се продава Mercedes Sprinter 211 cdi во одлична состојба. 2002 год. ...


4.500 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

06 јул 21:56Peugeot ezpert 1.6HDI jumpy scudo

Se proava Pegueot Expert 1.6HDI 66kw 90ks 2009god Prv sopstvenik 2...


5.200 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

30 јун 13:28Renault Master 2.3 Slep

Renault Master 2.3 150 RDW 2012 god Specijalen Makara-vitlo 5800kg So...


15.500 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

23 јун 14:41Fiat Ducato 2.2 na delovi

Fiat Ducato na Delovi 2.2


1.221 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

19 јун 16:43Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам