1065 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MERCEDES E 320 CDI 204 KS AVANTGARDE KOZA NAVI - 05.MT Auto

MERCEDES E 320 CDI 204 KS, AVANTGARDE AVTOMATIK - 247000 KM SERVISNA...


6.500 €
или предлог цена
03 фев 09:45Промовирано

VW POLO 1.2 TDI 75 KS NAVI HIGHLINE UVOZ CH - 12.. MT Auto

VW POLO 1.2 TDI 75 KS HIGHLINE NAVI NOV UVOZ SVAJCARIJA - 144000 KM,...


6.500 €
или предлог цена
03 фев 09:44Промовирано

TOUAREG 3.2 V6 Moze i zamena

🇨🇭VW TOUAREG 4MOTION socuvan max ...


5.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.700 МКД
Вчера 13:05Промовирано

LAND ROVER DISCOVERY SPORT HSE

LAND ROVER DISCOVERY SPORT HSE OPREMA 2015 GODINA MOTOR 2.0. 150 K.S...


28.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
28.600 €
Денес 20:27Opel insignia 2.0 cdti 4x4

Aluminumski bandazi 17 ABS ESP 4x4 pogon na site trkala Blutut ...


11.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
12.100 €
Денес 20:10Renault clio 1.5 dci

Renault clio 1.5 dci Od oprema poseduva: -servo volan -elektricni...


1.800 €
или предлог цена
Денес 19:28Seat Leon Cupra R

Se prodava HITNO seat leon Cupra R 1.8 turbo benzin plin reg do 28.0...


3.799 €
или предлог цена
Денес 18:47Citroen C5 Aircross Shine 1.5 BlueHDI

Prodavam Citroen C5 Aircross shine paket Citroenot e vo besprekorna s...


22.900 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
23.900 €
Денес 18:05BMW 525D 2006

Kolata e odlicna sostojba so naj full oprema greaci na sedista , dvoz...


6 €
или предлог цена
Денес 17:59MINI Countryman COOPER S ALL4 184HP

Minito e vo odlicna sostoiba Stanuza zbor za COOPER S model … Uvezeno...


10.900 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
11.750 €
Денес 17:29Bmw e90 320d 116hp 2009 Facelift

BMW E90 116hp FACELIFT 2009 god Bez nikakvi vlozuvanja. Od oprema pos...


8.200 €
или предлог цена
Денес 17:28Se prodava Chevrolet-Captiva

Se prodava kolata vo top sostojba.Moze da se vidi vo sekse vreme.Cena...


1 €
или предлог цена
Денес 17:08  НОВ ОГЛАС

Peugeot 308 1.6hd 2008

Peugeot 308 2008g 1.6hd Reg do 29.11.23 Atest foli Klima ispravna...


4.950 €
или предлог цена
Денес 16:44Peugeot 1.9d

Registriran do 07.23 Atest kuka Dva kluca. Central Izaklucuvajne S...


1.950 €
или предлог цена
Денес 16:44Bmw 330xd

Bmw 330 xd 4x4 Bmw vo ekstra sostojba Reg do 11.2023 Odlicen enter...


7.990 €
или предлог цена
Денес 16:43ФОРД ФОКУС 1.6СЕДАН-МНОГУ СОЧУВАН-НЕУВЕЗЕН-135.000 км-ЗАМЕНА

ЗАМЕНУВАМ (НЕ ПРОДАВАМ,БИДЕЈКИ НЕ МОЖАМ ВО ЗИМА БЕЗ ВОЗИЛО),феноменал...


2.990 €
или предлог цена
Денес 16:41Peugeot 206 1.1

Се продава пежо 206 1.1 бензин со 3 врати Регистрирано до 21.04.23 ...


1.500 €
или предлог цена
Денес 15:41  НОВ ОГЛАС

FORD FOCUS 1.5 TDCI

Prodavam Ford Focus 2015 *BEZ ZAMENA* -Uvezena od Germanija. -Registr...


1 €
или предлог цена
Денес 15:30Mercedes S550 Long 2007 Godina

Se prodava Mercedes S 550 benzin 2007 godina, long verzija donesen od...


14.500 €
или предлог цена
Денес 15:19Се продава Голф 5

Се продава Голф 5; 1.9 ТDI, 77 kw, 105 ks. Голфот е купен 2016 год....


4.200 €
или предлог цена
Денес 15:10Se prodava honda civic

Se prodava honda civic 1.4 benzin plin vredi da se vidi. Tel 075 269 ...


1.150 €
или предлог цена
Денес 15:08Peugeot 206XS

Pezo 206XS 1.4HDI 212 000km God . 2004 ima klima Novi gumi ,nov ...


2.650 €
или предлог цена
Денес 15:02Se prodava peugeot 406 2.0 dizel ful oprema

Se prodava ful oprema sve ispravno dva kluca servisirana top kolice r...


1.999 €
или предлог цена
Денес 14:46SUBARU FORESTER 2.0d AWD

Super avtomobil samo za ceniteli!! Uvoz od svajcarija so servisna Ful...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
13.500 €
Денес 13:48mercedes c200 cdi

se prodava mercedes c200 cdi 2001 god reg so 4 letni gumi i 4 zim...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.500 €
Денес 13:47OPEL INSIGNIA 2.0CDTi SPORTS TOURER EDITION 2010

Voziloto e vo ODLICA sostojba.Kako nadvoresnost taka i vnatresnost.Ne...


6.300 €
или предлог цена
Денес 13:46OPEL CORSA 1.0i 12V ECOFLEX 2010

Voziloto e vo EXTRA sostojba.Kako nadvoresnost taka i vnatresnost.NE ...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:46PEUGEOT 308 1.6HDi Tendance 66KW-90KS 2009

Voziloto e EXTRA sostojba.Kako nadvoresnost taka i vnatresnost.Ne far...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:45FIAT BRAVA 1.6 benzin/plin 103 ks 1996 KLIMA!Registrirana

Se prodava FIat Brava. 1.6 103 ks 1996godina benzin/plin ...


111 €
или предлог цена
Денес 13:34Mercedes w210 200 benzin plin

Se prodava mercedes w210 benzin plin Atestiran zavrden soobrajkajna k...


1.000 €
или предлог цена
Денес 13:24Peugeot 206 plus 1.4 hdi

Zavrseno sve do registracija uvoz danska vo mnogu dobra sostojba


4.400 €
или предлог цена
Денес 13:20Opel korsa 1.3 cdti elo flex

Zavrseno sve do registracija uvoz danska vo mnogu dobra sostojba


4.000 €
или предлог цена
Денес 13:20MERCEDES E 220 ELEGANCE 2011

Mercedesot e dojden od Germany so vozenje Plateni se site davacki ...


14.300 €
или предлог цена
Денес 13:15VW GOLF MACH 77kw105ps 2012

Golfot e dojden so vozenje od Deuschland Plateni se site davacki d...


9.300 €
или предлог цена
Денес 13:13FORD FOCUS 1.8 TDCI

Focusot e vo odlicna sostojba so ful oprema sega registriran ,golem s...


4.800 €
или предлог цена
Денес 13:02Opel Vectra 1.9 tdi (2006 - Restyling)

Se prodava Opel Vectra 1.9 tdi (120 ks), najdobriot i najekonomicen m...


3.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.240 €
Денес 13:00Yugo Florida 1.4 Benzin

Yugo Florida 1.4 Benzin 1990, 103.455 km originalni. Koristena za ra...


500 €
или предлог цена
Денес 13:00MERCEDES B200 cdi AMG look 136 hp

Mercedesot e vo odlicna sostojba. AMG optic, so mercedesov moto...


13.000 €
или предлог цена
Денес 12:58BMW X4 x drive 190 ks EXTRA

Voziloto e vo odlicna sostojba .Uvoz od CH Mn oprema . Info ...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:58Mercedes E220

Prv sopstvenik nema nikakvi vlozuvanja full oprema avangard kupen od ...


12.500 €
или предлог цена
Денес 12:57Nissan Qashgai 1.5 Diesel 5+2 Auto Swiss Ohrid

🇨🇭🇨🇭🇨🇭Nissan Qashgai 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 1.5 Diesel 7 Sedista 20...


8.300 €
или предлог цена
Денес 12:34Fiat Punto EVO 1.4 NOV UVOZ CH SWISS

Doneseno do SVAJCARIJA🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Fiat Grande Punto EVO 1.4 Bendi...


4.800 €
или предлог цена
Денес 12:34Kia picanto GT line 1.0i

🇨🇭🇨🇭🇨🇭 KIA Picanto GT line 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 2012go...


5.900 €
или предлог цена
Денес 12:34Страна 1 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам