Аеродром
                   
2319 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Голем избор на агрегат агрегати agregat agregati

Кеко моторс ви нуди голем избор на агрегати со различни kw можност ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

16 фев 11:25Промовирано

Кревет, спрат, икеа

Се продава кревет на спрат купен од икеа. За душекот ќе се договараме!


8.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

Денес 00:37INDUSTRISKA PRAVOSMUKALKA

PRODAVAM PRAVOSMUKALKA DOBRO SOCUVANA VO ODLICNA SOSTOJBA


1 €
или предлог цена
Вчера 23:13PRODAVAM STAKLO STAKLARNIK

STAKLARNIK 1500DEN KOMPLET SITE PARCINJA


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Декорација и Украси / Останато

Вчера 23:13METALNA OGRADA GELENDER

PRODAVAM GELENDER


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Останато

Вчера 23:13PRODAVAM STALAZI, RAFTOVI, POLICI

prodavam stalazi dobro socuvani vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
Вчера 23:13rabotna masa

se prodava bela nova rabotna masa so dimenzii 60x60 debelina na plot...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Вчера 22:55Италијанска Кожна гарнитура Italijanska Kozna Garnitura

Продавам кожна аголна гарнтура. Гарнитурата е од италијанско производ...


650 €
или предлог цена
Вчера 22:10Prodavam regal, masa, stolici, 2 kauci

Продавам регал. Висина 2.20м, долг 4м со 5 елементи. Во добра состојб...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 21:55Prodavam kauc na razvlekuvanje

Se prodava kauc na razvlekuvanje. 200x80cm. Poloven vo odlicna sosto...


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

Вчера 19:52TEFAL PEGLA 2400W

Prodavam Tefal pegla na parea 2400w..malku koristena..cena po dogovor


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

Вчера 18:12PRODAVAM SKARA NA PLIN AMERICKA NOVA INFRA RED

SKARA NA PLIN AMERICKI PROFESIONALNI NOVI✅I AMERICKI SO INFRA RED BRO...


1.200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Скара и Грил

Вчера 17:33Se prodava radijator so tri rebra

Se prodava radijator so tri rebra, izvaden od banja visina 70 sm


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 16:29Гусана печка

Се продава гусана печка на дрва-камин Малку користена Простор за до...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:03  НОВ ОГЛАС

Биро

Се продава биро, одлично сочувано. Бирото се расклопува на два дела, ...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Останато

Вчера 15:52Полици и плакар

Се продаваат полици и плакар. Правени по порачка Димензии сл.1/ 1.2...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Останато

Вчера 15:52Sokovnik BOSCH

Prodavam sokovnik BOSCH ispraven malku koristen. Kontak na VIBER ili ...


50 €
или предлог цена
Вчера 13:55KANCELARISKA STOLICA KAKO NOVA EXTRA KVALETETNA

STOLICATA E MNOGU MALCE KORISTENA ZA DOMASNA UPOTREBA KVALITETNA E NE...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:19PVC I ALUMIN ROLETNI VENECIJANER VARIOLAJT KOMARNICI

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - Р...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:59Se prodavam upotrebliva termo pecka Cer6kw

Povolno prodavam termo pecka 6KW za samo 4000 den upotrebliva isprav...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:54Nov cistac na parea ROVUS VO TOP SHOP 3700 DEN

Elektricen cistac na parea mnogu funkcionalen, brzo I ednostavno bez ...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:53Prodazba,Montaza,Servis na Klimatizeri.

Н електрик и Фриго Дооел Скопје е компанија која се занимава со прода...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 12:26Prodazba na klima uredi i montaza.

Продажба и монтажа на клима уреди од следниве брендови! -CHIGO -LG ...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:26Balon za pokrivanje fudbalski teren ITNO !!!

Balon za pokrivanje fudbalski teren. Moze da se koristi za razlicni n...


18.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 11:55PERNICI ZA SEDENJE OD PRIRODNA KOZA

5 PARCINJA VISOKO KVALITETNI PERNICI - SEDALA MNOGU MALKU UPOTREBU...


1.400 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.500 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Останато

Вчера 11:50Imou Rangar 2 kamera

-Ednosravna wifi konekcija. -Dvokanalno audio. -Moze da se koristi ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 11:35Detska soba

Se prodava detska soba. Skaf so vgradeni fioki vo lila boja, biro vo...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:16Servis na klima ured

Комплетен Сервис за вашите клима уреди : - Поправка на сите видови...


10 МКД
или предлог цена
Вчера 11:14Трпезариска Маса и столици

Трпезариска маса од дрво со шест столици Столици од чисто дрво, седе...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:58pramosmukalka rainbow e series vacuum,na voda

profesionalna pramosmukalka rainbow e series vacuum,na voda,od swiss


700 €
или предлог цена
Вчера 10:57  НОВ ОГЛАС

Se prodava polovna socuvana sanitarija

- WC solja so kapak i geberit kazance 2500 MKD - Bide so cesma 2000 ...


8.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

Вчера 10:20  НОВ ОГЛАС

KJUMCI F80 NOVI

Kjumci 1m-3komada,rozetna,dve kolena 45’ i dva drzaci. Site novi,inox...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 10:12Se prodava komplet mijalnik za banja

Se prodava poloven socuvan mijalnik za banja so element na nogarki, o...


6.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

Вчера 10:07  НОВ ОГЛАС

Se prodava polovna socuvana Tus Kabina

Se prodava polovna, ne mnogu koristena visoka Tus Kabina so stakleni ...


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

Вчера 10:02  НОВ ОГЛАС

Samsung mashina za perenje

Se prodava mashina za perenje Samsung, ima problem so programator


100 €
или предлог цена
Вчера 09:46  НОВ ОГЛАС

VOZDUSNA ZAVESA ,,BANE AIR" ABG 200O koristena edna sezona

--VOZDUSNA ZAVESA ,,BANE AIR" ABG 200O. --KAKO NOVA. --KORISTENA ED...


21.500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:33Kirbi Avalir 2

Kirbi Avalir 2 2021 so mnogu dodatoci, extra sostojba (kako nova) 1...


1.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.950 €
Вчера 09:25Aluminiumska Vrata

260 X 130 Dvokrilna (nova) Montirana, nekoristena i zameneta


300 €
или предлог цена
Вчера 09:22  НОВ ОГЛАС

Се продава Алое Вера

Продажба на Алое Вера Цената зависи од големината на цвеќето. Мал...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:10Polovno biro,plakar, fiokar i 2 stolici vo dobra sostokba

Prodavam polovno biro 120x60 visina 75 cm -1500 den Poloven plakar 1...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 08:54UBAV STILSKI DVOSED 200X90CM

Prodavam ubav, kvaliteten stilski dvosed vo dobra sostojba so metalni...


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Двоседи

Вчера 08:54Страна 1 од 58

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам