Аеродром
Подкатегорија:
                   
410 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Италијанска Кожна гарнитура Italijanska Kozna Garnitura

Продавам кожна аголна гарнтура. Гарнитурата е од италијанско производ...


650 €
или предлог цена
Вчера 22:10Prodavam regal, masa, stolici, 2 kauci

Продавам регал. Висина 2.20м, долг 4м со 5 елементи. Во добра состојб...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 21:55Se prodava komplet dnevna soba po povolna cena

Mebelot za dnevna soba sodrzi: 1 masa (80x120cm, 50cm visina) 1 komo...


350 €
или предлог цена
Вчера 20:54  НОВ ОГЛАС

PERNICI ZA SEDENJE OD PRIRODNA KOZA

5 PARCINJA VISOKO KVALITETNI PERNICI - SEDALA MNOGU MALKU UPOTREBU...


1.400 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.500 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Останато

Вчера 11:50UBAV STILSKI DVOSED 200X90CM

Prodavam ubav, kvaliteten stilski dvosed vo dobra sostojba so metalni...


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Двоседи

Вчера 08:54Dva lezai (kauc, trosed)

Dva isti lezai (kauci) standarda golemina 190x75 so dusek i latofleks...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

Вчера 08:19Prodavam komoda klub masicka i masa so 6 stolici

Komoda-medijapan/iverica-250 evra Klub masa-100 evra Masa i 6 stoli...


850 €
или предлог цена
Вчера 08:11Dve fotelji proizvodstvo na Jugoeksport

Foteljite se kratko koristeni i mnogu ocuvani. Imaat atraktiven izg...


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 07:57Zolta garnitura

Zolta garnitura za sedenje vo odlicna sostojva dobro socuvana, so tro...


400 €
или предлог цена
Вчера 07:48Taburetka od Simpo

Taburetkata e plisana kvalitetno izrabotena, kupena e od Simpo 3000 d...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 07:26Kozna garnitura trosed, dve fotelji i masichka

Cena po dogovor, Kontakt: 070702165


По Договор
или предлог цена
Вчера 00:58PRODAVAM KOMPLET KOMODA MASICKA I POLICI ZA DNEVNA SOBA

Prodavam komplet komoda, masicka i sestoagolni polici za dnevna soba...


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

09 авг 22:45Se prodava komoda za vo dnevna

Se prodava povolna, odlicno socuvana crno bela komoda dolga 3 metra, ...


25.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

09 авг 12:33Фотеља

Се продава фотеља која се пушта како кревет има и фиока за постфлина....


2 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

09 авг 11:04Аголна гарнитура

Продавам аголна гарнитура 290х190.Купена пред 4 години и е добро соч...


25.000 МКД
или предлог цена
08 авг 21:28Trosed + dvosed

Trosed i dvosed vo odlicna sostojba. Pred edna godina smeneti sunger...


1 МКД
или предлог цена
08 авг 19:12GARNITURA G DESEN AGOL

Mnogu socuvana dimenzii 260×230, se pusta zza spienje se pravi spalna...


12.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
15.000 МКД
08 авг 17:52KOMODA

Komodata e nova voopsto ne koristena.


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

08 авг 13:34Komoda NOVA

Komdata e nova dolzina 140x35x40 Iverka 25 mm so abs i lice mediapan...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

08 авг 13:34KOMODA

Komodata e nova vooopsto nekoristena


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

08 авг 13:34Мебел за дневна и детско креветче

Мебел за дневна и детско креветче


1 МКД
или предлог цена
08 авг 09:05klub masicka IKEA

Metal - furnirana iverka 110 x 65 cm


1.300 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
1.500 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

07 авг 23:58Feydom Agolna garnitura

Model Gemini A ne koristena agolna garnitura 300 x 220 (lev agol) ...


29.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
32.000 МКД
07 авг 23:55Regal

Se prodava regal, proizvodstvo poveke od 20 godini, ivericata e od vi...


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

07 авг 18:20Trosedi

Se prodavaat dva isti trosedi na spustanje, kombinirano so materijal ...


1 МКД
или предлог цена
07 авг 18:19Половна аголна гарнитура

Продавам користена аголна гарнитура 255х215цм. Штофот е оштетен и пот...


3.000 МКД
или предлог цена
07 авг 17:35KOMODA

Сочувана комода малку користена Димензии Д-170 Ш-53/58 В-67


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

07 авг 17:26клуб маса

продавам клуб маса од дрво, стакло,сочувана 076 484 404,


5.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

07 авг 15:45Гарнитура Garnitura

Pordavam komplet dvosed, trosed i fotelja. Trosedot e so mehanizam za...


38.000 МКД
или предлог цена
07 авг 13:03Masa i 4 stolici, odlicno zacuvani, vredi da se vidi

Masa so dimenzii na ploca 140*80*5 i visina 77cm. Plocata e furniran...


15.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

07 авг 10:35Продавам ТВ комода

Продавам ТВ комода со подвижна плоча со димендија 72 x42x 48см добро ...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

06 авг 19:43Klub(club) masa masicka

Ne e ostetena vo odlicna sostojba so 25mm iverica. 50x70x100


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

05 авг 15:44MASA OD MASIVNO DRVO-AMERICKI DAB

MASATA E RACNO IRABOTENA OD DAB MASIVNO DRVO I LAMINIRAN DAB


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

05 авг 14:03Klub masa 130x70x45 Клуб маса 130x70x45

Klub masa 130x70x45 Клуб маса 130x70x45


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

05 авг 10:39Prodavam Fotelja

Prodavam Fotelja skoro nova malku koristena, ne e od tuka donesena e ...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

04 авг 22:55Гарнитура за седење-бесплатно

Тросед, двосед и фотелја


По Договор
или предлог цена
04 авг 20:25Трпезариска маса

Се продава трпезариска маса 160*90 на расклопување, користена 1 годин...


14.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
15.000 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

04 авг 18:16Se prodavaat i izrabotuvaat komodi od masivno drvo

Se prodavaat i izrabotuvaat komodi od masivno drvo


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

04 авг 15:58Prodavam trosed dvosed i fotelja

Prodavam trosed dvosed i fotelja trosedot i dvosedot imaat mehanizam ...


3.000 МКД
или предлог цена
04 авг 12:45Продавам фотеља стар модел

Продавам фотеља стар модел со можност за реставрација


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

02 авг 21:03Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам