Кисела Вода
                   
1749 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Урбани летниковци

➡️3x3м 2.8м висина ➡️Осветлување на далечинско ➡️Моторна ролетна...


2.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Чадори за сонцео

Денес 19:39Prodavam biro

Prodavam biro so 2 polici vo odlicna sostojba


3.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Компјутерски маси

Денес 18:19pesok tampon zemja sut

pesok droben kamen zemja humus do 2 kubika


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градежни материјали

Денес 18:04KONJOPOI VISOKI SANK MASI

Barajte na ovoj broj: 078210375 Iznajmuvam Konjopoi i Tenda so pre...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Денес 17:46Se prodava blender so dodatoci

Se prodava bender so dva dodatoka. Blenderot e skoro nov upotreben ed...


750 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
800 МКД
Денес 17:45Нов Антидекунитален душек

Се продава НОВ Aнтидекубиталeн душек, купен на 08.11.2019 од Медикус ...


9.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Душеци

Денес 17:28Prodavam Keramidi

Prodavam 1500 polovni Keramidi. Podignuvanje od Dracevo. Kontakt 078...


5 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градежни материјали

Денес 16:08PVC prozori i vrati..SALAMANDER..

. . Dokazan _ Germanski kvalitet . povolni ceni ,profesionalna i na...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:16PVC prozori i vrati..SALAMANDER..

. . Dokazan _ Germanski kvalitet . povolni ceni ,profesionalna i na...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:16ROLETNI KOMARNICI ROLO ZEBRA VENECIJANER VARIOLAJT

ПРОИЗВЕДУВАМЕ ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ АЛУМИНИУМ И ПВЦ РОЛЕТНИ,ВЕНЕЦИЈАНЕР, ...


1 €
или предлог цена
Денес 13:05VARIOLAJT ROLO ZEBRA ROLETNI KOMARNICI VENECIJANER

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - З...


12 €
или предлог цена
Денес 13:05ROLETNI/KOMARNICI/VENECIJANER/VARIOLAJT/TENDI/ZEBRA

Производство , монтажа и сервис на високо квалитетни венецијанер роле...


12 €
или предлог цена
Денес 13:05Комода

Се продава комода 170.5, 53, 43.5 користена без оштетување.


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Денес 11:50Tapaciranje Na stolici ekstra ceni

Tapaciranje Na stolici vo matrijal i eko koza so vas ili nas matrijal...


350 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Денес 11:18Тросед

Се продава кожен тросед со механизам за спуштање како спална со вград...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
15.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Троседи

Денес 10:46Котел/печка на пелети (Kotel/pecka na peleti) 25kW

Се продава скоро нов, се уште под гаранција котел на пелети Lydia од ...


76.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:31Trosed

Trosed. Se pusta


2.700 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Троседи

Денес 09:54Mijalnik.....

--Prodavam mijalnik-(nov,nekoristen)--- --dimenzii--44x30cm---- --c...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

Денес 09:34Parket Buka 350x40x22 mm

Prodavam 2 snopcinja kvadrat i pol parket ne koristen ,cuvan na suvo ...


650 МКД
или предлог цена
- 35 % Попуст
1.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Подна облога / Паркет

Денес 09:30Волнен тепих

Се продава волнен тепих 4х3 рачна изработка


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

Денес 09:10  НОВ ОГЛАС

TAJMER ZA NAVODNUVANJE

TAJMER ZA NAVODNUVANJE NA VASITE TREVNICI , BAVCI, VREMENSKO PODESUV...


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Градина Опрема

Денес 08:22WIFI ALARM

Wifi alarm нов модел со модерен дизајн, со централа со лед дисплеј...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:22ROLETNI VENECIJANER KOMARNICI VARIOLAJT ROLO ZEBRA

IZRABOTKA I MONTAZA NA KOMARNICI OD SITE TIPOVI - FIKSNI, VRATA , SAR...


1 €
или предлог цена
Денес 07:06ROLO VENECIJANER VARIOLAJT ZEBRA ROLETNI KOMARNICI

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - Р...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

Денес 07:06Маса од масивно дрво - орев

Димензии на плотна 180x90cm Димензии на профил 8x2cm Купена во Фе...


450 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
500 €
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Денес 06:24Dolce gusto kafemat mimi me

Nov donesen od germanija


3.400 МКД
или предлог цена
Денес 05:09Теписи

Се продаваат теписи со следниве димензии 100*300, стаза, 1.000 денари...


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

Денес 02:35Плинско решо

Се продава плинско решо.


600 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

Денес 02:35Шпорет на плин

Се продава шпорет на плин.


4.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

Денес 02:35Nespresso Kafemat Siemens (kapsuli)

Prodavam odlicen Nespresso Kafemat na Siemens maksimalno socuvan. Kaf...


2.399 МКД
или предлог цена
Вчера 23:38Ormar za konduri

Se prodavaat ormari za konduri so dimenzii 115*68*16 so tri vrati od...


3.100 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
3.700 МКД
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 22:59ELEMENT ZA KONDURI

SE PRODAVAAT PLAKARI ZA KONDURI,SO Tri VRATI,DVOREDNI DIMENZII:Dlabi...


3.100 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

Вчера 22:55Konjopoi(konopoi) masi

Se iznajmuvaat konjopoi , imame 30 konjopoi so nasa dostava ,...


250 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вчера 22:30PVC I ALUMINSKI ROLETNI

-Pvc roletni so 5 godisna garancija na plastika -Komplet so : lag...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:54Okapnici , zebra zavesi ,komarnici ,venecijaner

Podrozorski okapnici -Nadvoresni aluminski visok sjaj ( Bela boja) ...


10 €
или предлог цена
Вчера 20:54Usisuvac-pravosmukalka i decko sediste za vo kola

Prodavam pravosmukalka- usisuvac cena1000denari i Decko sediste za v...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 20:47Prodavam 3 aluminski prozo 1340 x 1300mm

Prodavam tri aluminski prozori kvalitetni komplet so venecijanki otva...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:36Dekorativen Japonski zid

Продаваме и вградуваме декоративен Јапонски малтер со исклучителна ес...


9 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градежни материјали

Вчера 16:23Oplati Zolta 2met na 0.50

Zolta oplati ednas upotrebena 2met /0.50 pet kom i dve 1.50/0.50 met...


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градежни материјали

Вчера 14:40Garnitura kozna trosed dvosed fotelja

Polovna kozna garnitura solidna sostojba ne e skinato nikade ne se sp...


200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
250 €
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 14:40Страна 1 од 44

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам