Гази Баба
Подкатегорија:
                   
131 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ИЗРАБОТКА НА ЛУСТЕРИ ,ЛАМБИ ,СТОЛЧИЊА И УКРАСИ ОД БАМБУС

ИЗРАБОТУВАМ ЛУСТЕРИ ,ЛАМБИ ,СТОЛЧИЊА И УКРАСИ ОД ПРИРОДЕН БАМБУС .


800 МКД
или предлог цена
Вчера 13:47БАМБУСИ И САДНИЦИ

ЕДНО ГОДИШНИ САДНИЦИ ОД БАМБУС ВИСОКИ ОКОЛУ 120 САНТИМИ . ИЗРЖЛИВИ НА...


350 МКД
или предлог цена
Вчера 13:47ЛИМОНИ ОДГЛЕДАНИ ДОМА

СПРОТИВСТАВЕТЕ ИМ СЕ НА НАСТИНКИТЕ И ВИРУСИТЕ СО ДОМАШНО ПРОИЗВЕДЕНИ ...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:47Kosilka za treva Bosch samo kukisteto

Bosch kosilka izvaden motorot , kukisteto e socuvano so korpa ,


11.111 МКД
или предлог цена
15 авг 08:36Palmi Banani 1-1,5 metri

Imate garancija za zafakjanje, cenata e za 1-1,5 metar visina


1.000 МКД
или предлог цена
13 авг 13:54Shimsir oformen

Shimshirite se oformeni, ima vo razlicni formi i ceni, od 1500 do 30...


1.500 МКД
или предлог цена
13 авг 13:54Drveni skulpturi

Skulpturi za vo dvor od 50 do100 eu zavisno od goleminata


100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Украси

13 авг 13:53Prodavam golem limon

Se prodava golem limon poradi nemanje moznost za ponatamosno cuvanje


150 €
или предлог цена
13 авг 12:18Postolje za saksii

Postolje so trkalca 49na 39sm.info posle 16casot


450 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Мебел за во двор

13 авг 06:54Stalaza za cvece

Stalaza za cvece od drvo lakirana na Tri nivoa prvo 37na 42sm sredina...


700 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Украси

13 авг 06:54Ukras baklava

Baklava prljavo Bela 41na41sm so polica 50na10sm.idealno za balkoon,d...


400 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Украси

13 авг 06:54Izrabotka na mebel od masivno drvo masiv

Izrabotka na mebel od masivno drvo za vo vasiot dom ili gradina Pogol...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Мебел за во двор

12 авг 09:33Izrabotka na letnikovci nastresnici / letnikovec nastresnica

Izrabotka na letnikovci nastresnici i sekakov vid na mebel od masivno...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Мебел за во двор

12 авг 09:32Izrabotka na letnikovci nasresnici / letnikovec nastresnica

Izrabotka na letnikovci nastresnici i sekakov vid na mebel od masivno...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Мебел за во двор

12 авг 09:32Masi klupi ogradi

Izrabotka na masi klupi ogradi i se ostanato od masivno drvo po vasa ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Мебел за во двор

12 авг 09:32БАМБУСИ

ПРОДАВАМ БАМБУСИ, ЦЕЛА ЗИМА СЕ ЗЕЛЕНИ НЕ МРЗНАТ ВО ЗИМА. МОЖЕ ДА СЕ Ч...


800 МКД
или предлог цена
11 авг 18:14Kopanje, betonski ogradi cistenje na teren isfrlanje sut

Ograduvanje na placevi so met. Stumbo I postavivanje na betonski ogra...


77 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Огради

11 авг 08:58Zemja, Humusna Zemja

Se prodava cista zemja za: dvorovi, gradina, parkovi i dvorni povrsi...


1 €
или предлог цена
11 авг 08:58Kamenja za fontana

Kamenja za fontana


2.000 МКД
или предлог цена
10 авг 17:17Prodavam leandri - Продавам леандри

Продавам саксии со леандри во разни бои. Цена по договор.


По Договор
или предлог цена
10 авг 09:43Kosilka za treva okay

Kosilkata e donesena od ch


1.300 МКД
или предлог цена
10 авг 07:24Kosilka za treva okay

Kosilkata e donesena od ch


1.400 МКД
или предлог цена
09 авг 23:21Nova okay akku 120v kosilka za treva

Kosalkata e ganc nova donesena od svajcaria.tel za kontakt 076 638 448


23.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
25.000 МКД
Гази Баба / Скопје

Градина / Останато

09 авг 23:18Nova okay akku 120v kosilka za treva

Kosalkata e ganc nova bateriska donesena od svajcaria.tel za kontakt ...


23.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
25.000 МКД
Гази Баба / Скопје

Градина / Останато

09 авг 23:18PROFESIONALNA IZRABOTKA NA CNC METALNI OGRADI I VRATI

Професионална изработка на CNC метални огради и врати сечени на ЛАСЕР...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Огради

09 авг 16:57Profesionalna izrabotka na metalni ogradi ( metalna ograda )

Izrabotuvame metalni ogradi po vasa zelba i zamisla. (Tendi, nastre...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Огради

09 авг 16:57TENDI KAPII SKALI RESETKI ALUMINSKI OGRADI TROSEDI DVOSEDI

STAKLENI, ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI...


36 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Останато

09 авг 09:39Set piknik masicka so stolcinja

Nov set za piknik i dvor , lesno se sklopuva


2.900 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Мебел за во двор

08 авг 15:11KOVANI I ALUMINSKI OGRADI KAPII TENDA RESETKI TROSEDI MASI

DVORNI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI STAKLENI ALUMINSKI OGRADI TENDA KAPI...


35 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Огради

08 авг 08:42ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDI TROSEDI DVOSEDI "SASKO-GIS'

STAKLENI ODRADI PAMPLEKS I KALENO STAKLOKOVANI I ALUMINSKI OGRADI KOM...


35 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Огради

07 авг 19:49Se prodava prskalka

Prskalka Morava od 100 litri Kako sto e na slikite Informacii na 07...


251 €
или предлог цена
07 авг 11:48ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDI TROSEDI DVOSEDI "SASKO-GIS'

DVORNI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI STAKLENI ALUMINSKI OGRADI TENDA KAPI...


38 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Огради

07 авг 09:40KOVANO ZELEZO ALUMINSKI OGRADI TENDI KAPII SKALI 'SASKO-GIS'

KOVANI I ALUMINSKI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI LETNIKOVEC...


40 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Огради

03 авг 08:00МЛАДИ БАМБУСОВИ САДНИЦИ

БАМБУСОВИ САДНИЦИ ПО ОДЛИЧНА ЦЕНА ВО ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ. 10 ПАРЧИЊА ...


260 МКД
или предлог цена
02 авг 19:43Filter pumpa za bazent

prodavam filter pumpa za bazent INTEX komplet so 2 filtera Polovna n...


2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Базени Пливање

02 авг 18:33ALUMINSKI OGRADI KOMARNICI TENDI TROSEDI DVOSEDI "SASKO-GIS'

STAKLENI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI PAMPLEKS I KALENO STAKLO TENDA KAP...


38 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Огради

02 авг 10:32KUPUVAM BEKATON duplo T, poloven ili nov, 6-10cm

KUPUVAM BEKATON duplo T, poloven ili nov, 6-10cm debelina po moznost,...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Бетонска галантерија

31 јул 09:34БАМБУС САДНИЦИ ОД ОВАА ГОДИНА 25 САНТИМИ ВИСОКИ

БАМБУСОВИ САДНИЦИ ОД ОВАА ГОДИМА ОД МОСО ГИГАНТСКИ БАМБУС САДНИЦИТЕ С...


150 МКД
или предлог цена
30 јул 23:47KOVANO ZELEZO ALUMINSKI OGRADI TENDI KAPII SKALI 'SASKO-GIS'

KOVANI I ALUMINSKI OGRADA TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI LETNIKOVEC...


35 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Огради

27 јул 07:48ALUMINSKI OGRADI KOMARNICI TENDI TROSEDI DVOSEDI "SASKO-GIS'

DVORNI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI STAKLENI ALUMINSKI OGRADI TENDA KAPI...


35 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Огради

26 јул 10:42Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам