377 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ЧОЈС-Niva so Cresi vo Kosel

Se prodava niva vo S.Kosel so vk povrsina od okolu 12400m2 i legalizi...


10 €
или предлог цена
Вчера 19:59Продавам плац

Продавам плац во село Лескоец Охрид


20 €
или предлог цена
Вчера 19:43Prodavam

Prodavam mesto so najdobar pogled, se naoga vo naselba Konjsko pomegu...


50 €
или предлог цена
Вчера 16:38ЕДИНСТВЕН НА ОХРИДСКО ЕЗЕРО

Се продава атрактивен плац на Охридско езеро,во многу баран домен до ...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:32ЕДИНСТВЕН НА ОХРИДСКО ЕЗЕРО

Се продава атрактивен Бизнис плац за кампување,наменет за бунгалови о...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:32*** Капитал *** Плацови во близина на крајбрежје во Струга

Ексклузивна понуда: Плацoви на прекрасна локација, само неколку мет...


220 €
или предлог цена
Вчера 14:47  НОВ ОГЛАС

PLAC VO VELGOSTI 550M2

Plac vo velgosti 550m2 kaj crkvata sv nedela so sopstven pat cena 35e...


35 €
или предлог цена
Вчера 12:34Plac vo naselba Raca

Se prodava plac vo naselba Raca, so markica za gradba. Samo Viber 072...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 10:25Se prodava ovoshtarnik zasaden so cereshni

Se prodava ovoshtarnik zasaden so cereshni vo mesto vikano trnovo. ...


29.000 €
или предлог цена
Вчера 09:15PLACEVI VELESTOVO

Plac velestovo Voda struja cist imoten list so zapisan objekt od 10...


110.000 €
или предлог цена
Вчера 08:38Се продава нива во Горно Лакочереј

Се продава нива во Горно Лакочереј во месноста четири ореви на самио...


12 €
или предлог цена
Вчера 08:24Се продава нива во Лакочереј

Се продава нива во Лакочереј во месноста гавала на самиот пат со имот...


12 €
или предлог цена
Вчера 08:23Се продава плац

Се продава плац погоден за градба на добра локација на 1.5 км од цент...


40 €
или предлог цена
Вчера 02:22ИМПЕРИЈА – Плац 305м²

Шифра E 67/3 Се продава плац со вкупна површина 305м² со пристап до...


12.500 €
или предлог цена
30 ное 22:16ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ - Плац до езеро

Се продава плац на прва линија кај плажа Кадмо. Плацот има површина ...


По Договор
или предлог цена
30 ное 22:15Се продава плац во Охрид

Се продава плац во Охрид, со маркица, од 1001 квадрат. Плацот се наоѓ...


1 €
или предлог цена
30 ное 19:59Се Продава Нива Во ЦрноГорци

Се продава Урбанизира но Земјиште Нива во месноснта Црно Горци. Во не...


1 €
или предлог цена
30 ное 17:52Се Продава Плацеви За Градба На Куќа - ЦрноГорци

Се Продава Плацеви За Градба На Куќа - ЦрноГорци. П+2 9/11 Во непоср...


1 €
или предлог цена
30 ное 17:52Se prodava zemjiste Podmolje

Se prodava zemjiste vo Podmolje na mestoto vikano "Suva Cesma" Cenat...


35 €
или предлог цена
30 ное 15:55Se prodava niva vo ohridsko

Se prodava niva vo mesto vikano Gavala vo Gorno Lakocerej so KP 1001/...


1 МКД
или предлог цена
30 ное 15:43Се продава парцела во Горно Коњско

Катастарско одделение: Охрид Катастарска општина: Коњско Број н...


По Договор
или предлог цена
30 ное 14:48Се Продава Нива Во Влезот На Охрид

Се продава нива во влезот на Охрид 1300м2 - Градинар За Повеќе И...


1 €
или предлог цена
30 ное 13:22Se prodava niva

Se prodava niva so povrsina od 2916 m2. Nivata se naogja vo mesto vi...


15 €
или предлог цена
30 ное 06:55Се продава плац

Се продава плац во месноста Горица кај ресторанот Парк. Плацот има ДУ...


По Договор
или предлог цена
30 ное 00:181700kv niva GORN,LAKOCHEREJ 7KM OD CENT,OHRID

se prodava vo mesto 4 orei... MOZE I ZAMENA ZA POMAL PLAC ,SO IMOTEN...


15.000 €
или предлог цена
29 ное 23:42Se prodavaat poveke atraktivni placevi

Se prodavaat povekje atraktivni placevi vo Gorica i eden plac od 947m...


1 €
или предлог цена
29 ное 21:35Niva TRNOSKI PAT posle fabrikata EKOSPAR

Se prodava niva na trnoski pat vednas posle fabrikata eko spar. Nivat...


30 €
или предлог цена
29 ное 19:32Plac 400 m2 so plateni komunalii za kukja

Се продава плац од 400 м2 на одлична локација со платени комуналии за...


70.000 €
или предлог цена
29 ное 16:53Parcela od 400 m2 na mirna lokacija - ZDRAVESKI

Се продава парцела од 400м2 со чист имотен лист. - Маркица П+2+П Ми...


39 €
или предлог цена
29 ное 15:32Parceli od 700m2 Naselba Crnogorci - ZDRAVESKI

Se prodvaat tri parceli od 700m2. Parcelite se so markica za gradba,...


38 €
или предлог цена
29 ное 15:32Parcela od 1161m2 vo Cekostina - ZDRAVESKI

Se prodava parcela od 1161m2 Gradezno zemjiste so priklucok za voda...


55 €
или предлог цена
29 ное 15:32Parcela od 1500m2 Velgosti - ZDRAVESKI

Se prodava parcela od 1500m2. Zemjodelsko zemjiste. Parcelata se na...


40 €
или предлог цена
29 ное 15:32Parcela od 400 m2 na Ul. 7mi Noemvri - ZDRAVESKI

Se prodava parcela od 400m2 Parcelata se naogja na ul. 7mi Noemvri. ...


73.000 €
или предлог цена
29 ное 15:32Plac od 1804m2 Naselba Crnogorci - ZDRAVESKI

Se prodava parcela od 1804m2. Parcelata e so 2 markici za gradba P...


35 €
или предлог цена
29 ное 15:32Parcela od 720m2 vo Velestovo - ZDRAVESKI

Се продава парцела од 720м2 во Село Велестово. Има прооден пат до са...


1 €
или предлог цена
29 ное 15:32Parcela od 650m2 - ZDRAVESKI

Se prodava gradezna parcela od 650m2. Markica za gradba osnova od 98...


50.000 €
или предлог цена
29 ное 15:31Plac vo Velestovo

Se prodava atraktiven plac vo Velestovo so kvadratura od 750 m2 cist ...


52.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
53.000 €
29 ное 11:54EVTIN URBANIZIRAN PLAC

Placot 231m2 i se naogja vo Vidobista, so markica od maksimum 4 kata...


10.500 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
12.000 €
29 ное 11:18ИМПЕРИЈА – Плац 800м²

Шифра E 50/5 Се продава плац со површинa 800м² со две маркици за из...


45 €
или предлог цена
28 ное 21:30ИМПЕРИЈА – Плац 156м²

Се продава плац со вкупна површина 156м².На плацот има темели од стар...


60.000 €
или предлог цена
28 ное 21:29Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам