387 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава плац во Охрид

Се продава плац во Охрид, со маркица, од 1001 квадрат. Плацот се наоѓ...


1 €
или предлог цена
Денес 19:10Plac se izdava

Se izdava plac na atraktivna lokacija Podmolje sproti hotel Ambasador...


1 МКД
или предлог цена
Денес 18:14IZDAVAM PLAC OHRID -STRUGA ИЗДАВАМ ПЛАЦ ОХРИД- СТРУГА

Izdavam plac 4000m2 na samiot pat Ohrid -Struga odma do ezero vo b...


1 €
или предлог цена
Денес 14:04Eneleja # Lokacija vo Elesec

Se prodava urbaniziran plac, so odobrenie za gradba i plateni komunal...


139.000 €
или предлог цена
Денес 13:59ENHELEJA - Plac nas.Sv stefan

Placot e vo Blizina na H.Belvedere, ima pristapen pat, i pogled na ez...


59.000 €
или предлог цена
Денес 13:52PLAC VELESTOVO

Placot e lociranvo Velestovo vednash do restorant Bravo, i Crkvata sv...


73.000 €
или предлог цена
Денес 13:51Prodavam

Prodavam mesto so najdobar pogled, se naoga vo naselba Konjsko pomegu...


50 €
или предлог цена
Денес 13:46Se prodava plac vo Gorica - Ohrid

Се продава градежно земјиште на атрактивна локација во Горица, Охрид....


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Se prodava niva

Se prodava niva so povrsina od 2916 m2. Nivata se naogja vo mesto vi...


15 €
или предлог цена
Денес 12:17Плац/Овоштарник

Се продава плац-овоштарник со над 33 корења черешни на супер место во...


55.000 €
или предлог цена
Денес 08:56Prodavam Plac vo Pestani

Prodavam plac na atraktivna lokacija vo Pestani pogoden za izgradba n...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:43ИМПЕРИЈА – Плац на продажба

Се продава плац - нива со вкупна површина 3600м².Нивата е со лозов на...


23 €
или предлог цена
Вчера 21:22SE PRODAVA GRADEZNO ZEMJISTE DO VOENATA KASARNA VO OHRID

Se prodava gradezno neizgradeno zemjiste vednas do voenata kasarna vo...


60.000 €
или предлог цена
Вчера 16:28Plac vo naselba Raca

Se prodava plac vo naselba Raca, so markica za gradba. Samo Viber 072...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:11Prodavam placevi vo Velgosti Ohrid

Катастарска парцела 2416 747 метри квадратни Велгошти 40.000 евра...


30.000 €
или предлог цена
Вчера 11:51Se prodava plac 1765 m2 na 15 korpus

Се продава плац 1765 метри квадратни nа ул 15ти Корпус со три маркици...


32 €
или предлог цена
24 јан 23:04Se prodavaat poveke atraktivni placevi

Se prodavaat povekje atraktivni placevi vo Gorica i eden plac od 947m...


1 €
или предлог цена
24 јан 22:06ИМПЕРИЈА – Нива - овоштарник

Шифра Е 76/25 Се продава нива овошен насад на 33 корења черешни ...


55.000 €
или предлог цена
24 јан 21:09ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ - Плац 500м2

Шифра Е50/25 Се продаваат плацеви со маркица за градба,трасиран пат,...


По Договор
или предлог цена
24 јан 20:56Se prodava niva vo blizina na Sv. Troica Trnovo

Se prodava niva vo mesnosta Trnovo Crnogorci 1292 m2. Vo neposredna b...


10.000 €
или предлог цена
24 јан 20:12Се продава плац

Се продава плац погоден за градба на добра локација на 1.5 км од цент...


40 €
или предлог цена
24 јан 19:17Plac 400 m2 so plateni komunalii za kukja

Се продава плац од 400 м2 на одлична локација со платени комуналии за...


70.000 €
или предлог цена
24 јан 15:37Se prodava plac so izgradena kuka vo Pestani-Ohrid

Se prodava plac 1490 m2, na istiot ima veke izgradena kuka. Informa...


По Договор
или предлог цена
24 јан 15:14Се продава парцела во Горно Коњско

Катастарско одделение: Охрид Катастарска општина: Коњско Број н...


По Договор
или предлог цена
24 јан 15:07PLACEVI VELESTOVO

Plac velestovo Voda struja cist imoten list so zapisan objekt od 10...


110.000 €
или предлог цена
24 јан 13:25se prodava plac

se prodava plac vo Leskoec 070 577 622 Goran


1 €
или предлог цена
24 јан 08:09Се продава плац

Се продава плац во месноста Горица кај ресторанот Парк. Плацот има ДУ...


По Договор
или предлог цена
24 јан 05:36ИМПЕРИЈА – Продажба на овоштарник

Шифра Е 62/26 Се продава плац - овоштарник (черешни 32 насади,4 го...


60.000 €
или предлог цена
23 јан 21:39Plac vo Ljubanista na atraktivna lokacija

Се продава плац од 400м2 на атрактивна локација покрај главниот пат в...


По Договор
или предлог цена
23 јан 17:31Se prodava zemjiste Podmolje

Se prodava zemjiste vo Podmolje na mestoto vikano "Suva Cesma" Cenat...


30 €
или предлог цена
23 јан 12:03Се продава нива во Лакочереј

Се продава нива во Лакочереј во месноста гавала на самиот пат со имот...


10 €
или предлог цена
23 јан 08:13Се продава нива во Горно Лакочереј

Се продава нива во Горно Лакочереј во месноста четири ореви на самио...


10 €
или предлог цена
23 јан 08:13ЕДИНСТВЕН НА ОХРИДСКО ЕЗЕРО

Се продава атрактивен Бизнис плац за кампување,наменет за бунгалови о...


1 €
или предлог цена
22 јан 12:52ЕДИНСТВЕН НА ОХРИДСКО ЕЗЕРО

Се продава атрактивен плац на Охридско езеро,во многу баран домен до ...


1 €
или предлог цена
22 јан 12:51Niva vo Dolno Lakocerej

Nivsta se naoga pomegu Dolno Lakocerej i Orman. 200m od glaven pat, z...


1 МКД
или предлог цена
22 јан 10:20Niva TRNOVO 200m posle fabrikata EKOSPAR

Се продава земјиште од 1767м2 на околу 200м до фабриката Екоспар и по...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
31.800 €
22 јан 09:57Se prodava ovoshtarnik zasaden so cereshni

Se prodava ovoshtarnik zasaden so cereshni vo mesto vikano trnovo. ...


29.000 €
или предлог цена
22 јан 08:34Se prodava niva vo ohridsko

Se prodava niva vo mesto vikano Gavala vo Gorno Lakocerej so KP 1001/...


1 МКД
или предлог цена
21 јан 21:11Се продава плац за куќа во Лескоец

Се продава плац за куќа во Лескоец, на 500 метра од центарот. До ...


1 €
или предлог цена
21 јан 18:431700kv niva GORN,LAKOCHEREJ 7KM OD CENT,OHRID

se prodava vo mesto 4 orei... MOZE I ZAMENA ZA POMAL PLAC ,SO IMOTEN...


15.000 €
или предлог цена
20 јан 21:39Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам