Подкатегорија:
                   
50 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Brava za blindirana vrata

Prodavam bravi za blindirani vrati Dostava so kargo expres,niz cela ...


1.799 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Останато

Денес 09:13ZEBRA VENECIJANER ROLETNI ROLO KOMARNICI VARIOLAJT

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - З...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

Денес 07:23ZEBRA VENECIJANER ROLO KOMARNICI ROLETNI VARIOLAJT

ПРОИЗВОДСТВО, МОНТАЖА И СЕРВИС НА: -РОЛО И МИНИ РОЛО ЗАВЕСИ СО ОГР...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

Вчера 21:30ROLO VENECIJANER ROLETNI KOMARNICI VARIOLAJT ZEBRA

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: ЗЕБРА, МИНИ ЗЕБРА, РОЛО, МИНИ РОЛО ЗАВЕСИ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

03 фев 16:57ZEBRA ROLO VENECIJANER ROLETNI VARIOLAJT KOMARNICI

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - З...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

03 фев 16:57VARIOLAJT ZEBRA ROLETNI KOMARNICI VENECIJANER ROLO

VENECIJANER ROLETNI - 16mm i 25mm , izrabotuvame venecijaneri so prek...


12 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Вариолајт

03 фев 16:57ROLO ROLETNI KOMARNICI VARIOLAJT ZEBRA VENECIJANER

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - Р...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

03 фев 06:33ZEBRA ROLO ROLETNI KOMARNICI VENECIJANER VARIOLAJT

Izrabotka, montaza i servis na pvc i al. roletni, komarnici, venecija...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

02 фев 15:35ZEBRA KOMARNICI VARIOLAJT VENECIJANER ROLETNI ROLO

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - З...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

01 фев 22:53ROLO ZEBRA ROLETNI KOMARNICI VENECIJANER VARIOLAJT

Монтажа на роло завеси во избор од над 1000 бои и платна со неприкосн...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

01 фев 22:52Volna(vunica)...povolno!

Povolno 10 klopcinja 100 den. 070/573 - 331


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Останато

01 фев 16:08VARIOLAJT ZEBRA ROLO VENECIJANER ROLETNI KOMARNICI

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - Р...


12 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Вариолајт

30 јан 15:26ZEBRA ROLO VENECIJANER ROLETNI KOMARNICI VARIOLAJT

ПРОИЗВОДСТВО, МОНТАЖА И СЕРВИС НА: -РОЛО И МИНИ РОЛО ЗАВЕСИ СО ОГР...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

30 јан 15:26ROLO ZEBRA ROLETNI VENECIJANER VARIOLAJT KOMARNICI

Производство , монтажа и сервис на високо квалитетни венецијанер роле...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

30 јан 13:15Jambolii beli

Prodavam poveke razni beli jambolii.Volneni, racno tkaeni, odlicno sk...


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Ќебиња

27 јан 17:57Се продаваат завеси/пердиња

Се продаваат завеси/пердиња во набори Матријал: маркизет Одлични за...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

25 јан 11:31ЈАМБОЛИЈА

Јамболија црвена дупла голема Кебиња единачни волнени и дупли ИНФОР...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Останато

21 јан 18:04KOMPLET od PREKRIVAC 2 carsavi i 2 jastucnici NOVI grcki !!

PREKRIVACITE SE NOVI , NEOTPAKUVANI - na raspolaganje okolu 40 parcin...


1.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Прекривачи

20 јан 13:46Prodavam jambolii

Prodavam dve novi jambolii,racno tkaeni, ednata portokalova drugata b...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Прекривачи

19 јан 18:46Драпери и завеси

Квалитетни драпери од памук и свила и тенки завеси со различни големи...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Драпери

12 јан 12:04Чаршав за маса

Чаршав за маса со празничен златен вез. Димензии 84 x 84 cm. Еднаш ...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Чаршафи

09 дек 12:06Se prodavaat 2 kornizi

Dva drveni kornizi,drveni,se prodavaat.


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Корнизи

13 ное 12:15Elektricno KEBE za spienje, greenje, najekonomicni

Najekonomicni Elektricni KEBINJA-електрично ќебе za greenje vo ladnit...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Ќебиња

12 окт 11:57Novogodisni piramidi ELKi Rasprodazba

Rasprodazba 🌲🌲🌲 Visina 150cm 900den


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Останато

06 окт 19:36Корнизи

Се продаваат корниз-шипка со сите додатоци,димензии од 210до 385 Цен...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Корнизи

04 окт 09:13Се продаваат две грчки јамболии (jambolii)

Се продаваат нови две грчки неупотребени јамболии 200x150


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Останато

02 окт 21:26Jorgance

Se prodava novo ne upotrebuvano jorgance za dete golemina 160 200m 07...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Јоргани

28 сеп 10:38Elektricno kebe 120x160 najeftino greenje 40w.

Novi Elektricni kebinja 120x160cm, od najpoznatiot evropski brend IP...


20 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Ќебиња

22 сеп 06:22ZEBRA ZAVESI ЗЕБРА ЗАВЕСИ

Zebra zavesi MIni Zebra zavesi Vertikalna zebra Izrabotka i montaz...


20 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

28 авг 22:58Prodavam krusevski jambolii ,batanii,kilimi

Prodavam racno izraboteni volneni jambolii i batanii.edinecni za krev...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Прекривачи

11 авг 19:44Vodootporno platno matrijal za tendi,cador , ceradi , tenda

Обнови си ја тендата / чадорот на време ! Материјали за чадори и те...


250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Останато

16 мај 10:36miljinja,za dnevna i trepezarija

miljinja,za dnevna i trepezarija, miraz, neupotrebeni nikogas, ima ...


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Чаршафи

10 мај 09:41svilen jorgan, so pamuk polnet, 2500 den

upotreben samo vo vikend stan, zimski topol


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Јоргани

09 мај 08:09svilen jorgan, neupotrbuvan 3500 den

svilen jorgan, neupotrbuvan 3500 den,rozevo so zlatno, svila so pam...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Јоргани

09 мај 08:08racno boeni carsavi(prekrivki) za masi

dobieni od sangaj kako mustri za prodazba vo makedonija


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Останато

12 апр 11:18Висококвалитетен јорган

Висококвалитетен јорган 100% памук 140*200 - 990 мкд 200*200 - 1190 м...


990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Јоргани

10 мар 21:42Рачно изработени уникатни чаршави

Се продаваат рачно изработени уникатни чаршави како декорација за мас...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Чаршафи

23 дек 19:44НОВИ РАЧНО ТКАЕНИ ВОЛНЕНИ ПРЕКРИВАЧИ

Продавам рачно ткаени прекривачи и јамболии изработени во природни па...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Прекривачи

28 ное 23:18Nov carsav za masa

Se prodava nov carsav za masa bel so sina lenta carsavot ne e koriste...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Чаршафи

07 окт 19:35Prodavam krusevski jambolii i kilimi

Prodavam novi racno izraboteni jambolii edinecni cena 3000 denari,i d...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Прекривачи

06 сеп 21:10Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам