Струга
                           
35 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Nova gradba na kuka

Se prodava kuka vo naselba Bostanista Mislesevski Pat. Kukata e nova ...


1 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

Вчера 13:10Куќа во Мислешево Kuka vo Misleshevo Mislesevo

Се продава куќа во с. Мислешево со 600м2 дворно место + гаража од 30м...


165.000 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

29 сеп 19:28ITNO SE PRODAVA KUKJA

Се продава куќа на 3 ката со вкупна површина од 200 м2, на вкупен пл...


1 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

29 сеп 13:51КУЌА ПОД КИРИЈА( за краток или подолг престој)

Куќата има 2 спрата. Може да се изнајми одделно по спратови или целос...


По Договор
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

29 сеп 13:50Nova kuka, shtëpi e re

Куќата е изградена во 2017,три спрата по 150 квадрати на спрат,во сек...


700 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

29 сеп 09:18Se prodava kuka vo centar na Struga

Se prodava kuka vo centar na Struga, vo gradskiot pazar so deloven pr...


1 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

16 сеп 22:10Prodaje se kuća sa placem u Labuništa

Објавени: септ. 09 2022 01:40 Kuca-vo-Labunista-Struga Kuca vo Labu...


120.000 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

13 сеп 09:03Prodavam kuka

Se prodava kuka vo centralnoto podracje na Struga, na 100 metra od gr...


130.000 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

12 сеп 17:02Куќа во Радожда Kuka vo Radozda

Се продава куќа во Радожда многу блиску до Езерото. За информации: ...


400 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

03 сеп 12:50Shitet Shtepi - Prodavam kukja (vila)

Shtepi e re me obor te madh e rethekuar me beton dhe park jeshil Esh...


215 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

28 авг 11:03PRENTO Apartman vo strog centar

Lokacijata na apartmanot e vo strog centar na gradot Struga, vednas ...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

23 авг 10:48Kuka karabina vo Struga

Se prodava kuka karabina na atraktivna lokacija vo Struga na samo...


1 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

05 авг 08:59Kuka do Crn Drim

Во Струга, во близина на реката Црн Дрим, се продава дел од куќа и то...


По Договор
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

03 авг 10:27Shtepi , куќа

Shitet shtepi ne qender te Struges 50m afer korzos, Shtepia eshte e n...


1 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

14 јул 16:26Apartman i sobi

So sopstven parking 5 minuti do ezero 5 minuti do carsija


1.500 МКД
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

14 јун 15:05Prekrasna Kukja vo Ezerski Lozja

Нова, невселена семејна куќа, лоцирана во месноста Езерски Лозја, Стр...


По Договор
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

06 јун 16:37Се продава куќа со плац во нас.Ливадиште

Се продава куќа со плац во нас.Ливадиште. Цена по договор тел. 07835...


1 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

23 мај 12:04Karabina vo centar

Se prodava kuka karabina na tri kata na atraktivna lokacija vo Stru...


По Договор
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

24 дек 00:27Se prodava kukja vo Misleshevo

Kukjata e so odlicna mestopolozba, locirana vo samiot centar na selo ...


65.000 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

29 ное 09:47Se prodava kuka vo centarot na Struga

Se prodava kuka vo centarot na Struga poveke info na: 070249904 070...


По Договор
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

21 јул 23:34Se prodava kuka

Se prodava kuka karabina na tri kata na atraktivna lokacija vo Stru...


По Договор
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

19 јун 18:40Izdavam vikendica

Kontak tel 071381541 angel Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

09 јун 18:11Куќа во Радожда на многу добра локација

Се продава Куќа во Радожда на многу добра локација За Повеќе информац...


45.000 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

01 јун 12:30Продавам куќа во Струга

Се продава куќа во Струга, приземје + 2 спрата, центар на град во бли...


10 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

02 апр 13:00Kafana Kuca Labunista

Vo sklop na ugostitelskiot objekt ima posebna prostorija so furna i s...


80.000 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

27 дек 20:33se prodava stara kuca

se prodava stara kuca vo center na gradot struga cena 32,500 evra kon...


32.500 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

11 ное 12:53Se prodava kuka so deloven prostor vo Struga

Se prodava kuka so deloven prostor vo centarot na Struga do gradskiot...


1 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

14 окт 09:53КУКЈА со деловен простор ВО СТРОГ ЦЕНТАР

Куќа со приземје засебно за деловен простор, во Строг центар на 40 м ...


88.000 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

12 ное 13:00Se prodava kuka

Vo naselba Plitista


По Договор
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

16 окт 10:38Kuka centar Struga

Se prodava kukja na 3min od carsija 3min od bolnica 1minuta od drimot...


96.000 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

31 јул 11:38Kukja (Куќа)

Се продава куќа во с. Драслајца, во близина на тревното игралиште. Ку...


1 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

12 мар 00:28EKSLUZIVNO!!!SE PRODAVA KUKA VO STRUGA

EKSLUZIVNO!!! Se prodava stanbena KUKA vo centarot na STRUGA vo Pl...


1 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

20 дек 17:10Se prodava kukja vo s.Misleshevo

Za povekje informacii javete se na telefon: 078/532-511 070/261-514...


1 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

19 сеп 20:08Купувам стан или куќа

Купувам стан или куќа во Струга


1 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

27 авг 17:30IZDAVAM EKSTRA APARTMANI VO STRUGA

Izdavam apartmani vo Struga 50 60 70m3 sekoj apartman e so sopstveno ...


1 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

22 авг 20:13Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам