Струга
                           
148 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се Продава комплетно опремен стан (НОВ) во Струга,со Прекрас

✅Прекрасна локација, со поглед кон езеро, ✅Станот се наоѓа на ул. Пар...


85.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 11:01Промовирано

Apartman Evro Hotel

Apartman vo Evro Hotel so pogled na ezoroto Apartmanov poseduva cist...


27.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 22:40Промовирано

APARTMAN PRVA LINIJA NA PLAZA

Se izdava kompetno renoviran namesten stan so ekskluzivna lokacija na...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 22:55Apartman Evro Hotel

Apartman vo Evro Hotel so pogled na ezoroto Apartmanov poseduva cist...


27.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 22:40Stan Cena po dogovor

Stanot poseduva 2 spalni sobi,golema dnevna soba,2 tualeti,1 pomosnik...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 22:40Se prodava Apartman vo Evrohotel

Se prodava ekstra apartman vo Evrohotel vo Struga.Renoviran so smenet...


28.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 16:16Продавам стан во Центар на Струга

Се продава стан во центар на Струга со прекрасен поглед на две страни


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
900 €
Струга

Станови

Вчера 13:49Se izdava stan kaj Fatitrejd Struga

Se izdava stan kaj Fatitrejd struga 66 m2 stanot i 46 m2 terasa za po...


250 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 13:00Се Продава комплетно опремен стан (НОВ) во Струга,со Прекрас

✅Прекрасна локација, со поглед кон езеро, ✅Станот се наоѓа на ул. Пар...


85.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 11:01Се продава нов целосно опремен стан

Се продава нов целосно опремен стан во комплексот Трим и Лум . Станот...


92.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 09:02Kupuvam apartman vi Eurotel Struga

Kupuvam apartman vo Eurotel Struga.


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 01:31SE IZDAVA MODEREN APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ

SE IZDAVA MODEREN APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ NA VASITE GOSTI I DELOV...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

30 мар 15:29SE IZDAVA STAN

Se izdava Stan od 57 m2, za kratok - PRENOCUVANJE ili podolg prestoj ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

30 мар 15:29Apartman vo Struga-Eurotel

Se prodavaat dva apartmani vo Eurotel-Struga, eden na prv sprat, vtor...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

30 мар 14:35Se prodava nov stan so imoten list vo Struga

-Se prodava nov stan so imoten list,vo Struga,vo kompleksot na Nabizi...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

30 мар 09:22Shitet banese 104m2 ne Struge. Se prodava stan od 104m2

Shitet banese prej 104m2 ne Struge. Banesa posedon 3 dhoma gjumi 1 dh...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

30 мар 01:15Shitet Banes 85m2. Se prodava stan 85m2

Shitet banes e re ende e pa banuar me siperfaqe prej 85m2. Banesa ka ...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

30 мар 01:15Stan vo Struga

Vo plavi lameli -Stanot e kompletno renoviran i opremen 2020-ta i ne...


79.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
81.000 €
Струга

Станови

29 мар 21:44Apartmani, sobi, apartman , соби, апартмани

Се изнајмува нов апартман (стан) од 50м2 со две простории наместен со...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

29 мар 21:08SE PRODAVA STAN VO STRUGA / СЕ ПРОДАВА СТАН ВО СТРУГА

Се продава стан во струга од 38м2 и 6м2 подрум. на многу убава и мир...


49.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

29 мар 15:55Apartman - soba

Se izdava soba,-studio Za nokevanja a moze I za podolg period,vo priz...


350 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

28 мар 23:08FOR RENT 2

Za podolg vremenski period Per periudh me te gjat kohore .


320 €
или предлог цена
Струга

Станови

27 мар 02:35FOR RENT 1

Za podolg vremenski period Per periudh me te gjat kohore .


300 €
или предлог цена
Струга

Станови

27 мар 02:29Baram stan pod kirija za dolg prestoj

Baram stan ili kuka pod kirija vo Struga Po moznost vo okolinata na ...


10.000 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

24 мар 20:11Stan so garaza

Se prodava garsonjera so garaza i dvor vo Struga poz FON FAKULTETOT N...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

24 мар 19:24FOR RENT 2

Se izdava za podolg period Jepet me qira per perjudhe me te gjat K...


320 €
или предлог цена
Струга

Станови

24 мар 03:33Купувам стан во Струга

Барам половен мал стан во Струга. Да не е на север и ништо повисок од...


25.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

24 мар 02:35Se prodavaat Stanovi vo Struga vo gradba

Se prodavaat stanovi vo Struga vo nov objekt vo gradba. Vo kompleksot...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

23 мар 10:26NOV DUPLEKS STAN SO POGLED NA 100M OD EZERO

Stanot se naoga na 5 I 6 kat.Na dolniot kat ima kupatilo kujna,trpeza...


790 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
900 €
Струга

Станови

21 мар 14:40FOR. RENT

Se izdava na podold period namesten Jepet me qira per perjudh me te g...


300 €
или предлог цена
Струга

Станови

21 мар 13:00Se izdava stan so veceri

Se izdava stan vo Struga blizu Versus plazata so pogled kon ezero, se...


900 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

19 мар 15:38SE PRODAVA STAN

se prodava stan na ul.Marsal Tito kaj" RAMSRORE, " stanot e na5-ti ka...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

16 мар 17:08Odlicen stan na ubava lokacija

stanot se naogja na ubava lokacija na 4 ti sprat ima dnevna, kujna so...


59.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

15 мар 21:31Stan od 103m2 vo Struga - ZDRAVESKI

Se prodava stan vo Struga. Stanot ima vkupna povrsina od 103m2, I ...


750 €
или предлог цена
Струга

Станови

15 мар 15:52*** Капитал *** Двособен стан со двор, Езерски Лозја, Струга

Нов двособен стан со дворно место во Езерски Лозја, Струга. Површина...


67.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

15 мар 13:20NOV DUPLEKS STAN 141M2

Stanot se naoga na 5 I 6 kat.Na dolniot kat ima kupatilo kujna,trpeza...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
126.900 €
Струга

Станови

13 мар 18:08Se izdava pod kirija

Se izdava pod kirija Viber 0041788278917


200 €
или предлог цена
Струга

Станови

12 мар 19:28STRUGA!EKSKLUZIVNI APARTMANI DO EZEROTO!

Se iznajmuvaat Ekskluzivni apartmani sosema novi do samoto ezero kaj ...


30 €
или предлог цена
Струга

Станови

11 мар 01:29STAN VO NOVA GRADBA STRUGA

Se prodava stan vo Struga pokraj srednoto uciliste Niko Nestor. Stano...


9 €
или предлог цена
Струга

Станови

08 мар 18:46Stanovi vo izgradba Mislesevski pat - ZDRAVESKI

Се продаваат станови во изградба Локација: Мислешевски пат Со секој...


800 €
или предлог цена
Струга

Станови

04 мар 11:10Se izdava stan pod kirija

Се издава комплетно наместен стан од 55м2 за подолг временскипериод.Н...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

02 мар 18:52se izdava i prodava stan vo elitna naselba ezerski lozja

stanot e so site evropski standardi, mesto polozba juzna so pogled na...


1.000 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

28 фев 09:04Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам